Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.
 • Streç Film Ne İşe Yarar?

  • Yapıştırma ve izolasyon malzemeleri içerisinde yer alan streç filmler geniş bir kullanım alanına sahiptir. Kolay ve pratik yapıları sayesinde kullanıcılar ihtiyaçlarına göre çeşitli yöntemler geliştirmiştir. Streç sargı olarak da bilinen bu ürünler çeşitli maddelerin hav aile temasını ortadan kaldırmak amacı ile sarılmasında kullanılan şeffaf paketleme malzemeleridir. Elastik yapısı sayesinde sıkıca satıldığı malzemeleri korumuş olur. Isıya karşı dayanıklılığı az olan streçler, sıcaklık ile temasında küçülür ve gevşerler. Pek çok paketleme işleminde ve eşya koruması için tercih edilen streç filmler kaliteli ve sağlam yapıları ile pek çok kullanıcının farklı alanlarda tercih ettiği ürünlerden biridir.
 • Streç Film Nerelerde Kullanılır?

  • Streç film ürünlerinin kullanım alanı oldukça geniş bir skalaya sahiptir. Taşımacılık işlerinde herhangi bir eşyanın sabit ve güveli kalması için tercih edilmektedirler. Aynı zamanda kargolama paketlerinde de kullanılan streç filmler; besinlerin korunması, mobilya ve beyaz eşyaların hasar görmemesi, metal sanayi, seramik ambalajlama, gıda paketleme ve ha pek çok alanda tercih edilmektedirler. Streç filmler ile paketlenen ürünler muhafaza edilerek dış etmenlerden zarar görmemesi için kullanılmaktadırlar. Farklı boyutlarda olan streç filmlerin küçük oyları genelde daha günlük ve pratik işlemler için tercih edilirken, büyük ve battal boy streç filmler ise daha profesyonel taşıma ve paketleme alanlarında tercih edilmektedir. Streç film satın alınırken mutlaka kalite ve yapısı kontrol edilmeli güvenilir adımlar ile ilerlemelidir.
 • En iyi Streç Film Hangisidir?

  • En iyi streç film ürünü için tek bir örnek vermek sağlıklı bir yönlendirme olmayacaktır. Kullanıcı tamamen kullanım amacına ve tercih edeceği işleme göre bir karar vermelidir. Fakat en çok tercih edilen streç film markalarından biri olan Globus, kaliteli ve dayanıklı ürünleri ile kullanıcılardan tam not alan bir markadır. Globus streç filmler sağlam ve fiyat performans ürünleri ile kullanıcılara uzun ömürlü kullanım imkânı sağlamaktadır.
  • Tüm streç film çeşitleri için elektromarketim.com’u ziyaret edebilir, ihtiyacınız olan ürünlere en uygun streç film fiyatları ile sahip olabilirsiniz. Kaçırılmayacak fırsatlar ve kampanyalar için mutlaka üye olmayı, aynı zamanda her gün yenilenen ürünlerimizden ve indirimlerden haberdar olmak için bildirimlerinizi açmayı unutmayın!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.