Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.
 • Tasarruflu Ampul Çeşitleri ve Fiyatları

  • Aydınlatma ürünleri arasında yer alan tasarruflu ampuller, az enerji tüketimi ile kullanıcıların en çok tercih ettiği ampul çeşitlerinden biridir. Tasarruflu ampuller görünüm bakımından spiral ampul, floresan lamba ve LED ampul gibi farklı modellerde de üretilmiştir. Normal duy, ince duy gibi farklı duy seçeneklerinin yanı sıra günışığı, sarı ve beyaz ışık rengi gibi farklı renklerde aydınlatma sağlayan çeşitleri de mevcuttur. Yüksek kaliteli aydınlatma sağlayan tasarruflu ampul çeşitlerine Elektromarketim.com üzerinden ulaşabilir, en uygun fiyat listeleri ile tek tıkla sahip olabilirsiniz.
 • Tasarruflu Ampul Nedir?

  • Her alanda kullanımı bulunan, en tasarruflu aydınlatmayı sağlayan ampul çeşididir. Düşük enerji tüketimi ve ekonomik aydınlatma sağlaması ile doğa dostu ampullerdir. Kompakt floresan lambalar (CFL) olarak da bilinen tasarruflu ampullerin ısı değişimlerinden ve gerilimden etkilenmemeleri en önemli özelliklerinden biridir. Çalışma prensibi floresan lambalara benzemektedir. Elektrotlar arasındaki elektrik alanından gönderilen mor ötesi ışınlar, cıva buharını uyarır ve ışığı görünür hale getirir. Tasarruflu ampuller ayrıca LED aydınlatma da sağlar. Bu sayede çok sayıda ampule ihtiyaç duyulan yerlerde de kullanımı tercih edilebilir. Uzun süreli kullanımlar için idealdir.
 • Tasarruflu Ampul Ne Kadar Yakar?

  • Genel olarak en az enerji tüketimi sağlayan ampul çeşitlerindendir. Tasarruflu ampuller kaç watt olmalı sorusu ise hepsinde değerlerin farklı olması ile net cevabı bulunmuyor. Çünkü kullanılan alana göre watt değerlerinde değişimler söz konusudur. En tasarruflu ampul, normal ampullere göre %80 daha az enerji harcamakla kalmayıp, daha uzun ömürlü kullanım imkanı da sunarlar. Bu sayede kullanıcıya büyük bir bütçe tasarrufu da sağlarlar. Enerji tasarruflu ampul sunduğu ekonomik ve kaliteli aydınlatma ile normal ampullerden daha fazla tercih edilirler. Birçok yerde tasarruflu ampuller kullanmalıyız doğru mu yanlış mı gibi kafa karışıklığı olabilir. Ekonomik ve uzun ömürlülük açısından enerji tasarruflu ampuller daha çok ilgi görmektedir.
 • En İyi Tasarruflu Ampul Hangisidir?

  • LED ampuller, watt başına yaydığı ışık miktarı, hem de sağladığı ekonomik aydınlatma ile en iyi tasarruflu ampul çeşidi olarak öne çıkmaktadır. Sahip oldukları aydınlatma teknolojisi sayesinde normal ampullerin yaydığı ışık miktarını daha az elektrik enerjisi harcayarak çok daha ucuza üretirler. Elektrik enerjisinden tasarruf ederek, verimli aydınlatma sağlarlar. Oldukça dayanıklı yapıya sahip olması ile uzun süreli kullanımlara uygundur. En iyi tasarruflu ampul fiyatları için Elektromarketim.com ’u ziyaret edebilir, ihtiyacınız olan ürünleri en uygun fiyata satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.