Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 135 ürün görüntüleniyor.
1 2 3
 • Telefon ve Telsiz Çeşitleri - Fiyatları

  • Telefon ve telsizler geniş kullanım alanına sahip ürünlerdir. Birçok farklı çeşitte üretilmiş olan bu ürünler birbirinden farklı pek çok özelliğe sahiptirler. Kablolu, kablosuz (telsiz), masaüstü, duvar telefonlarının yanı sıra görüntülü telefonlar, dokunmatik ve mekanik telefonlar olmak üzere birçok telefon çeşidi bulunur. Telsiz çeşitleri arasında ise amatör telsizler, el telsizleri, araç telsizleri, PMR telsizler, lisanslı ve lisanssız telsizler gibi ürünler yer almaktadır. Oldukça kullanışlı ürünler olan telefon ve telsizler arasından ihtiyaçlarınıza uygun olan modelleri seçerek dilediğiniz kullanımları sağlayabilirsiniz. Elektromarketim.com üzerinden bu ürünleri inceleyebilir, teknik özellik karşılaştırmaları yaparak size en uygun ürünleri güvenle satın alabilirsiniz. İhtiyaçlarınız dahilinde telefon santralleri ya da şarj aletleri modellerini de inceleyebilir tüm ihtiyaçlarınızı hızlı ve kolay bir şekilde karşılayabilirsiniz.
 • Telefon ve Telsiz Modelleri Nelerdir?

  • Piyasada birçok markanın üretmiş olduğu telefon ve telsiz modeli bulunmaktadır. Bu ürünler ile istediğiniz kişilerle iletişim kurabilir, haberleşme ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz. Kullanımlarına göre kullanıcı konforunu ön plana çıkaran modelleri ile montaj ve kullanım kolaylığı da sağlayan ürünlerdir. Kablolu, kablosuz telefon çeşitlerinin masaüstü ya da duvara monteli şekilde kullanıma uygun modellerinin yanı sıra IP telefonlar, görüntülü ve numara hafızalı telefon modelleri de bulunmaktadır. Ev telefonları, ofis ve otel telefonları gibi birçok alanda kullanımı bulunan telefon modelleri arasından size en uygun olanlarını tercih edebilirsiniz. Telsizler sahip oldukları teknik özellikler ve tasarımları bakımından birbirlerinden ayrılır. Pek çok modelde üretilmişlerdir. Amatör ve profesyonel kullanımlara uygun olan telsizler, el telsizleri, araç telsizleri, PMR, VHF, lisanslı ve lisanssız telsizler, uzun mesafeli telsizler, avcı telsizleri, marin telsizler, bas konuş telsizler ve dijital telsizler gibi birçok telsiz modeli bulunmaktadır.
 • Telefon ve Telsiz Nasıl Çalışır?

  • Telsiz ve telefonların çalışma prensipleri modellerine göre çeşitlilik gösterir. Telsizler model ve özelliklerine uygun olarak belirli frekans aralıklarında çalışmaktadır. İstasyonlar arası iletişim gerçekleşirken kişilerin aynı frekansta bulunması gerekir ve bir taraf gönderme yaparken karşı taraf dinler. Bu şekilde konuşmalar gerçekleştirilir. Telefonlarda ise alıcı, verici ve üreteç tarafından gerçekleşen bir süreç söz konusudur. Tüm montaj ve bağlantısı geçekleşen telefonlar ile elektrik titreşimlerinin iki taraflı iletilmesi sonucu görüşmeler sağlanır.
 • Telefon ve Telsiz Nasıl Kullanılır?

  • Telsizler ve telefonlar sıklıkla kullanım sağlanan iletişim araçlarıdır. Ürünlerin sahip oldukları özelliklere göre kullanımları değişiklik göstermektedir. Telefonların montaj işlemi tamamlanıp hat bağlantıları sağlandıktan sonra sahip oldukları özellikler ile kişisel kurulumlar sağlanabilir. Farklı zil sesleri içerisinden istenilen zil sesleri atanır, kilit ve alarm sistemleri varsa bu ayarlamalar gerçekleştirilebilir. Yine hızlı arama tuşları atanabilir ya da kullanım esnasında gelen ve aranan numara hafızasındaki numaralar otomatik olarak aranabilmektedir. Bazı telefon modellerinin sahip olduğu konferans görüşmeler, handsfree konuşabilme imkanı, ihtiyaç halinde hesap makinesinden faydalanabilme gibi özellikleri ile rahat kullanımlar sağlanabilmektedir. Telsizler ise bağlı oldukları frekansta bulunan kişiler ile rahat görüşme imkanı sunarlar. Telsiz modellerine göre sahip oldukları özellikler birbirlerinden farklıdır. Uzun ya da kısa mesafe, lisanslı ya da lisanssız pek çok kullanımı bulunur. Çok sayıda kanal ve alt kanala sahip olan telsizler ile rahat kullanım olanağı sağlanır. Tasarımları ile ergonomik yapıya sahiptirler. İster kulaklıkla ister kulaklık olmadan rahatlıkla kullanım sağlayabilirsiniz. Kullanıma başlamak için telsizinizin bataryasını doldurmanız ve bir frekansa bağlanmanız yeterli olacaktır. En iyi telsiz ve telefon modelleri için Elektromarketim.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun fiyat listelerimiz ile en kaliteli ürünleri güvenle satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.