Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 8 ürün görüntüleniyor.
 • TV ve Telefon Ekipmanları Neden Kullanılır?

  • Gelişen teknolojiyle birlikte akıllı özellikler entegre edilerek üretilmiş olan TV ve telefon kullanımı günümüzde bir hayli yaygınlaşmıştır. Televizyonların birer bilgisayar, telefonların ise hem televizyon hem de bilgisayar işlevlerini yerine getiriyor olması, kullanım konforu ve güvenliği açısından çeşitli ekipman ihtiyacını ortaya çıkarmıştır. Kullanıcılara geniş bir skalada çözüm sunan bu ekipmanlar arasında çizilme ve kırılmalara karşı ekran koruyucular, bir alana konumlandırma işlemleri için tutacak ve askı aparatlarının yanı sıra cihazlara ekstra özellik kazandırarak işlevselliğini arttıran birçok ürün çeşidi yer alır. TV ve telefon ekipmanları bir yandan cihaz güvenliğini sağlarken, diğer yandan cihazlara kazandırdığı özellikler sayesinde kullanım veriminin artmasını destekler.
 • TV Aksesuarları Nelerdir?

  • Smart TV’ler gibi farklı işlevsel özelliklere sahip televizyonların hayatımıza girmesiyle birlikte, eski tüp ve kutu şeklinde tasarlanmış olan televizyonların kullanımı azalmaya başlamıştır. Hem estetik hem de dekoratif görünüme sahip olan Led ve LCD ekranlı televizyonlar üzerinden pek çok uydu yayınını yüksek görüntü kalitesinde izleyebiliyor, internet tarayıcılarından tıpkı telefon ve bilgisayarlarda olduğu gibi arama yapabiliyor, farklı platformlara erişim sağlayabiliyoruz. Bu işlemleri ve daha fazlasını gerçekleştirebilmek için ise çeşitli ekipman ve aksesuarlara ihtiyaç duyuyoruz. TV ekran koruyucu, TV askı aparatı, akıllı TV kutuları, ekran temizleme malzemeleri, AVG ve HDMI bağlantı kabloları gibi tamamlayıcı özellik gösteren TV aksesuarlarını kullanarak cihazlarımızın konumlandırılmasını, korunmasını ve işlevselliğinin arttırılmasını sağlayabiliriz.
  • Led ve LCD ekran özelliğine sahip olan televizyonlar genellikle TV asma aparatı modelleriyle duvara takılır ve duvarla bütünleşerek kullanıcının sinema keyfini evine taşımasını mümkün kılar. Bunun için hareketli TV aparatı, kilitli sabit TV askı aparatı ya da ayarlanabilir özellikte olan dar veya geniş duvar TV aparatı modelleri arasından kullanım tercihinize bağlı olarak seçim yaparak, cihazınızı güvenli bir şekilde konumlandırabilirsiniz. Ayrıca TV ekranları için geliştirilmiş olan ekran koruyucuları kendi TV ölçünüze uygun şekilde belirleyerek, ekranlarınızın alabileceği darbe sonrası çizilme ve kırılmalara karşı korunmasını sağlayabilirsiniz. Bunların yanı sıra TV box modelleri ile normal televizyonlarınıza akıllı TV özelliği katabileceğiniz gibi, akıllı televizyonlarınızın işlevselliğini de arttırabilirsiniz. İnternet alıcısı ve işlemciyi içerisinde bulunduran akıllı TV kutuları sayesinde hem internet sayfalarındaki film ve dizileri hem de çeşitli platform yayınlarını izleyebilirsiniz. Farklı ekran görüntülerinin ya da uydu alıcılarından elde edilen ses ve görüntülerin çeşitli bağlantı kabloları aracılığı ile aktarım işlemini gerçekleştirebilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm akıllı TV aparatı modellerini ve TV aksesuarlarını Elektromarketim.com’da bulabilir, dilediğiniz ürünü en uygun fiyat avantajlarıyla satın alabilirsiniz.
 • Telefon Aksesuarları Nelerdir?

  • Modern hayatın en önemli ihtiyaçlarından biri haline gelen telefonlar, sahip oldukları çeşitli işlevler sayesinde yalnızca bir iletişim aracı olmaktan çıkarak farklı ihtiyaçlarımızı da karşılamaya başlamıştır. Artık video izlerken, müzik dinlerken, çalışırken, video ya da fotoğraf çekimleri yaparken de kullandığımız telefonlarımız için birçok aksesuar üretilmiştir. Bunlar içerisinde farklı tasarımlara sahip telefon tutucular, ekran koruyucular, kılıflar, kulaklıklar, lensler, akıllı saatler ve bilekliklerin yanı sıra kesintisiz deneyim yaşamamızı sağlayan powerbank, şarj cihazları ve şarj kabloları gibi birçok ürün çeşidi yer alır. Vantuzlu, akrobatik, kıskaçlı ve masaüstü modelleri ile kullanıcıya sunulan telefon tutacağı çeşitleri, en sık kullanılan telefon aksesuarları olarak karşımıza çıkar. Bunların yanı sıra telefon ekranlarının çizilmemesi ya da kırılmaması için ekran koruyuculardan destek alabilir, telefon kılıfları ile cihaz kasasının korunması ve cihazın elden kayması gibi olumsuzlukları minimuma indirebilirsiniz. Eğer profesyonel fotoğraf ve video çekimleri yapmak istiyorsanız çok daha detaylı ve geniş açılı çekimler için telefonun kamera lenslerine ek olarak telefon lensi kullanabilirsiniz. Bu ürünlerin sunmuş olduğu alternatif ayar imkanı sayesinde istediğiniz görüntüleri elde edebilirsiniz.
 • Akıllı TV Kutusu Nedir?

  • Gündelik hayatımızda standart TV yayınları yerine internet yayınlarını daha çok tercih etmeye başladık. Akıllı TV kullanımını gerektiren bu yayınlar için akıllı TV kutusu kullanarak normal televizyonlarımızı birer akıllı televizyona dönüştürebiliyoruz. Aynı zamanda akıllı televizyonlarımızın işlemcisini yükselterek daha hızlı ve kaliteli yayınlar elde edebiliyor, çeşitli platform uygulamalarını yüklememize gerek kalmadan bu ürünler sayesinde birçok platforma erişim sağlayabiliyoruz.
  • TV Box adıyla da bilinen akıllı TV kutuları, içerisinde bulunan internet alıcısı ve işlemcisi sayesinde HDMI girişine sahip olan normal televizyonlarımıza akıllı televizyon özelliği kazandıran cihazlar olarak bilinir. Küçük yapılarına rağmen fazlasıyla işlevsel özelliğe sahip olan TV kutularını hem normal hem de akıllı televizyonlarda kullanabiliriz. Bu ürünler sayesinde televizyonlarımız üzerinden internet sayfalarının yanı sıra çeşitli platformlarda dizi, film ve belgesel gibi pek çok içeriğe kolay ve hızlı bir şekilde erişebilir, oyun uygulamalarından faydalanabiliriz. Kullanıcıya sağladığı geniş içerik imkanıyla IP TV Box, Android Tv Box, Smart TV Box ve TV Stick Box gibi modeller arasından yapacağınız seçimler ile keyifli kullanımlar sağlayabilirsiniz.
 • Telefon Tutucu Nerede Kullanılır?

  • Telefon tutucu modelleri aynı kullanım amacına sahip ürünler olmasına karşın, farklı kullanım alanlarına hitap eden tasarımlar ile kullanıcılara sunulmuştur. Evler, ofisler ve araç içi kullanımının yanı sıra telefonun kullanıldığı ve konumlandırılmasına ihtiyaç duyulduğu her alanda telefon tutucu modelleri kullanılabilmektedir. Çalışırken, araç kullanırken, video izlerken ya da çekim yaparken masaüstü, kıskaçlı ya da vantuzlu telefon tutucu modelleri arasından ihtiyaçlarınıza en iyi karşılık veren ürünleri tercih edebilirsiniz. Canlı yayın ve selfie çekimleri için ışıklı telefon tutucu, araç içi kullanımlar için mıknatıslı, kıskaçlı ya da manyetik mıknatıslı telefon tutucu, genel kullanımlarınızda ise ayarlanabilir masaüstü telefon tutacağı modellerini tercih ederek, kullanım konforunuzu arttırabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.