Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.
 • Buton ve Switch Çeşitleri – Fiyatları

  • Genel olarak birçok elektrik sistemi içerisinde ürün modelleri bulunmaktadır. Elektrik tesisatında kullanımı sağlanacak olan bu ürünleri kolaylıkla seçebilir ve sahip olabilirsiniz. Buton ve switch çeşitleri için hemen elektromarketim.com ‘u ziyaret edebilir en iyi seçenekler ile de sahip olabilirsiniz. En kullanışlı buton ve switch modelleri ile kaliteli bir çalışma performansı sağlayın. Elektrik devresinde bulunan akımın yolunu açarak, sistemin açılıp kapanmasını sağlayan tesisat araçlarıdır. Bilinen bir diğer adı ise düğmedir. Günlük hayatımızda sürekli kullandığımız bu ürünler birçok çeşide sahiptir. Işıklı, ışıksız, yuvarlak, kare, döndürmeli, sürgülü, el tipi, pano tipi, çekmeli, tekli, ikili, üçlü, yaylı, çift renkli, ipli gibi çeşitleri bulunmaktadır. Kaliteli markalardan dayanıklı ürünlerini elektromarketim.com üzerinden uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.
 • Buton ve Switch Ne İşe Yarar?

  • Kullanımı ve takımı oldukça kolaydır. Hemen hemen her cihazın ayrı olarak butonları satılmaktadır. Çeşitleri ve özelliklerinden bahsedecek olursak; ikili olanlarda ışıklı bulunmaktadır. Bastığınızda ışıkları yanar ve kapalı ya da açık olduğunu ışıklarından anlayabilirsiniz. El tipi olanlarda, ışık ayarlayıcı ve renk değiştirici özellikler bulunmaktadır. Eliniz ile ayarlayarak kontrollerini sağlayabilirsiniz. Çift renkli olanlar; açık halde farklı, kapalıyken farklı renkte olurlar. Böylece açık ya da kapalı olduğunu anlayabilirsiniz. İpli olanlar; ipini çekerek açılmaktadır. İplerini kullanarak kontrol edebilirsiniz. Üçlü butonlarda; dört bağlantı özelliği bulunmakta ve bağımsız çalışmaktadır. Yaylı butonlar, sağ ve sola çevrilerek kullanılmaktadır. Açma kapama işlemini bu şekilde yapabilirsiniz. Döndürmeli olanlar ise, ters yönde çevrilerek açılıp kapanmaktadır. Sürgülü olanlarda ise yukarı veya aşağıya sürükleyerek kullanılmaktadır. Elektromarketim.com ’dan buton ve switchler kategorisini inceleyebilir, indirimli fiyat ve kampanyalarımızdan faydalanabilirsiniz.
 • Buton ve Switch Nerelerde Kullanılır?

  • Buton (düğme) neredeyse bütün cihazlar için kullanılmaktadır. Kumanda, şofben, süpürge, ocak, saç kurutma makinesi, fırın, ocak çakmağı, buharlı ütü, ışık ayarlayıcı, soba, termostatlar gibi cihazlarla hayatımıza dokunmaktadır. Bu ürünleri cihazınızın düğmeleri bozulduğunda, alıp takarak tekrar çalışmasını sağlayabilirsiniz. Montaj işlemi basittir, kolaylıkla takıp kullanabilirsiniz. Genellikle cihazlarımızda bir bozulma söz konusu olduğunda tercih edilmektedir. Aynı zamanda kullanıldığınız cihazın butonunu beğenmezseniz değiştirip yeni bir tane takabilirsiniz. Switch anahtarlar, 4 bacaklı butonu birçok elektronik aygıtta görebiliriz. Uygun fiyatı, kolay bulunabilirliği, devre tahtasına ve baskı devreye daha sağlam tutunması gibi nedenlerle elektrik devrelerde sıklıkla kullanılır. Her birinin kullanım alanları farklıdır, bu sebeple ihtiyaç ve amaca göre seçim yapılmalıdır.
 • En İyi Botun ve Switch Hangisidir?

  • Kullanım alanları bakımından oldukça çeşitli ürünler bulunması ile tercih sebebi haline gelmişlerdir. Farklı buton ve switch modelleri genel olarak aynı amaç için üretilmiş ürünlerdir. Ama farklı tasarım ve modellere sahip olmaları ile kullanım alanlarına uygun gelecek ürünlerden tercih edebilirsiniz. Elektromarketim.com üzerinden en iyi botun ve switchleri görebilir, en uygun fiyatlar ile de satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.