Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 37 ürün görüntüleniyor.
 • Mini Akım Trafosu Çeşitleri ve Fiyatları

  • Elektrik sistemleri içerisinde yer alan birçok ürün modeli bulunmaktadır. Üstün kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş olmaları ile akım trafosu modellerinde değişiklikler bulunmaktadır. Genel olarak üstün performans sunan akım trafosu çeşitleri birçok alan içerisinde tercih edilir. Yapıları bakımından yüksek akım geçen alanlar içerisinde çalışabilmektedir. Akım trafosu çeşitleri oldukça kullanışlıdır. Her elektrik sisteminde kullanılabilen ürün çeşitleri olmaları ile kullanıcılara rahatlık sunarlar. Akım trafosu çeşitleri ve modelleri içerisinde mini akım trafoları da yer almaktadır. Mini akım trafosu kaliteli olması nedeni ile tüm kullanıcılara rahatlık sunar. Yüksek performanslı çalışma şekilleri ve güvenli bir elektrik sistemi olması amacı ile kullanımları sağlanmaktadır. Hepsi üstün kaliteli ürünler olmaları ile sizlere kullanışlı sunacaklardır. Elektromarketim.com üzerinden en ucuz fiyat seçenekleri ile bu ürünlere ulaşabilirsiniz. En ucuz mini akım trafosu fiyatları ile bu ürünleri web sayfamızda bulabilir, güvenli ödeme yöntemlerimiz ile de satın alabilirsiniz. Hem ekonomik hem de güvenli bir alışverişin keyfini elektromarketim.com ‘da çıkarın.
 • Mini Akım Trafosu Nedir?

  • Genel yapıları ile birçok alan içerisinde kullanımları sağlanabilmektedir. Mini akım trafosu oldukça kullanışlı olması sayesinde elektrik sistemlerini güvenli bir şekilde çalıştırmaktadır. Akım trafosu kullanımını bakımından prime uçlara uygulanan akımı belli bir değere indirerek, sekonder uçlarından daha düşük bir şekilde alınmasını sağlayan ölçü transformatörü çeşididir. Yapıları bakımından yüksek birincil akımları düşük seviyeli ikincil akımlara düşürmek için kullanılır. Birincil sargı, ölçüm yapılması istenen yükün ucuna ve ikincil sargı ise de ölçü aletlerine bağlanarak kullanılır. Mini akım trafosu da aynı şekilde çalışmaktadır. Teknik olarak diğer akım trafoları ile aralarında farklıklarda bulunur. Bu sebeple kullanım alanına uygun olan mini akım trafosu modelini seçmeniz gerekmektedir. Hepsi kaliteli ürünler olmaları ile yüksek performanslı bir çalışma sunacaklardır. Yüksek akım olan elektrik sistemleri içerisinde bu mini akım trafosu çeşitlerini kullanabilir, en ucuz fiyat seçenekleri ile de elekromarketim.com üzerinden bu ürünlere ulaşabilirsiniz. Sizler için hem yüksek performans hem de güvenli kullanım sunacaklardır.
 • Mini Akım Trafosu Seçimi Nasıl Yapılır?

  • Seçim aşamasında dikkat edilmesi gereken belirli durumlar söz konusudur. En önemlisi kullanım sağlanacak olan elektrik sistemi ile uyumudur. Uyumlu olmadığı takdirde elektrik sisteminde arıza ya da başka sıkıntılar yaratabilir. Genel olarak bu tür alanlarda ürünlerin uyumlu olmasına dikkat ederseniz kötü durumları yaşamadan ortadan kaldırabilirsiniz. Bunun dışında trafo tipi ölçme ve koruma bakımından ne istiyor buna da dikkat edebilirsiniz. Primer akımı ve dönüştürme oranına da bakmanız gerekir. Hata sınıfları, geçirileceği baranın ölçü değeri, çalışma sıcaklığı, VA cinsinden nominal gücü, maksimum olarak çalışma ve test gerilimleri de önemlidir. Tüm bu maddeleri ele alarak seçim yaparsanız kaliteli kullanım sağlayabilirsiniz. Hem güvenli hem de yüksek performanslı mini akım trafosu çeşitleri için hemen elektromarketim.com ‘a gelin, en ucuz fiyatlar ile satın alarak bu ürünlere sahip olun.
 • Mini Akım Trafosu Nerelerde Kullanılır?

  • Akım trafoları temel olarak bakıldığında ölçüm işlemlerinde kullanılan ürünlerdir. Elektrik sistemleri içerisinde yer alan akım trafosu modelleri kullanılmadığı takdirde yüksek akım değerini ölçmek zor olacaktır. Bunun sebebi akım trafosu kullanılmadığında ölçüm işlemlerinin daha maliyetli ve zor hale geliyor olmasıdır. Bu sebeple de elektrik sistemleri içerisinde akım trafoları daha ekonomik ve kolay bir yüksek akım ölçme işlemini yapacaktır. Tüm elektrik tesisatlarında bu ürünleri tercih edebilir, en ucuz fiyat seçenekleri ile de elektromarketim.com ‘dan ulaşabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.