sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 467 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 ... 6 ... 10
 • Sigorta Çeşitleri ve Fiyatları

  • Yapıları bakımından sigorta modelleri elektrik sistemlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Alternatif ve doğru akım devrelerinde kullanılmakta olan cihazları korumak amacı ile devrelerde yer alırlar. Bu cihazlara mahsus iletkenleri ve aşırı akımlardan koruyarak devrelerin kaliteli çalışmasını sağlar. Sigorta modelleri elektrik tesisatlarında kullanılması gereken ürünlerdendir. Kullanım alanları bakımından evde, endüstriyel tesisler, kumanda panolarında, elektrik santrallerinde gibi elektrikle çalışan tüm devrelerde yer alırlar. Tüm sigorta çeşitlerini elektromarketim.com üzerinden bulabilir, en uygun fiyat seçenekleri ile de sahip olabilirsiniz. Hepsi üstün performans kalitesi ile elektrik devrelerinde sizlere rahat çalışma imkanı sunacaklardır.
 • Sigorta Ne İşe Yarar?

  • Genel yapıları bakımından sigorta modelleri bir çift elektrik terminali arasına monte edilerek tasarlanmıştır. Yanıcı olmayan muhafaza ile çevrelenmiş olması ile devre iletkenlerine kıyasla küçük bir kesite sahip metal bir şerit ya da tel sigorta elemanından meydana gelmiştir. Sigorta çeşitleri korunan devreden geçerken tüm akımı elektrik enerjisine dönüştürür. Kullanımları bakımından elektrik devrelerinde bir güvenli ve koruma da sunarlar. Sigorta elemanı, kararlı ve öngörülebilir özellikleri sağlamak için farklı birçok özelliğe de sahiptirler. Elektrik sigortası modelleri için elektromarketim.com ‘u ziyaret edebilir, en uygun fiyat seçenekleri ile de bu ürünleri satın alabilirsiniz. Tasarımları bakımından da sizlere güvenli bir çalışma ortamı sunacaklardır.
 • Sigorta Çeşitleri Arasında Neler Bulunur?

  • Elektrik sigortası modelleri içerisinde farklı kullanım alanlarına uyumlu olacak çeşitler yer almaktadır. Hepsi kullanıcı için güvenli bir elektrik devresi sunmaktadır. Genel yapıları bakımından kullanım alanlarına göre çeşitlenmiş olmaları sayesinde elektrik sistemlerinde kaliteli çalışma imkanı oluşur. Sigorta çeşitleri içerisinde otomatik sigorta, elektronik sigorta ve bıçaklı sigorta gibi ürün modelleri yer almaktadır. Bu ürünler kaliteli yapıları ile kullanıcılara üstün performans kalitesi sağlar. Otomatik sigorta özellikleri bakımından elektrik tesisatının bulunduğu her yerde karşımıza çıkmaktadır. Tesisat özelliklerine bağlı olarak elektrik cihazlarını aşırı akımlara karşı korumaktadır. Otomatik sigorta çeşitleri kısa devre gibi durumlardan da koruma sağlayan bir devre elemanı ürünüdür. Bıçaklı sigorta ise özellikleri bakımından akım değeri yüksek ve daha fazla güç isteyen devrelerde kullanılır. Bunlar ise NH tipi özelliğine sahip olan bıçaklı sigorta modelleridir. Tekrar sarılma özellikleri olmayıp, yenisi ile değiştirilmesi gerekmektedir.
 • En İyi Elektrik Sigortası Hangisidir?

  • Elektrik sistemlerinde kullanımları sağlanan ürünler olmaları ile özellikleri açısından da farklıdırlar. Tüm ürün çeşitleri uygulama alanları bakımından farklılık göstermektedir. Bu şekilde de her elektrik sisteminde kullanımları sağlanabilir sigorta çeşitleri ortaya çıkmıştır. Kullanım sağlanacak olan alana göre seçim yapıldığında en iyi çalışma sağlanabilmektedir. En iyi elektrik sigortası çeşitleri için elektromarketim.com ‘u ziyaret edebilir hem en ucuz sigorta fiyatları ile satın alabilir hem de hızlı teslimat yollarımız ile kısa sürede sahip olabilirsiniz. Teslim aldıktan sonra da rahat ve kolay bir çalışma sağlayabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.