Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 1371 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 6 ... 13 ... 29
 • Sigorta Çeşitleri ve Fiyatları

  • Yapıları bakımından sigorta modelleri elektrik sistemlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Alternatif ve doğru akım devrelerinde kullanılmakta olan cihazları korumak amacı ile devrelerde yer alırlar. Bu cihazlara mahsus iletkenleri ve aşırı akımlardan koruyarak devrelerin kaliteli çalışmasını sağlar. Sigorta modelleri elektrik tesisatlarında kullanılması gereken ürünlerdendir. Kullanım alanları bakımından evde, endüstriyel tesisler, kumanda panolarında, elektrik santrallerinde gibi elektrikle çalışan tüm devrelerde yer alırlar. Tüm sigorta çeşitlerini elektromarketim.com üzerinden bulabilir, en uygun fiyat seçenekleri ile de sahip olabilirsiniz. Hepsi üstün performans kalitesi ile elektrik devrelerinde sizlere rahat çalışma imkanı sunacaklardır.
 • Sigorta Ne İşe Yarar?

  • Genel yapıları bakımından sigorta modelleri bir çift elektrik terminali arasına monte edilerek tasarlanmıştır. Yanıcı olmayan muhafaza ile çevrelenmiş olması ile devre iletkenlerine kıyasla küçük bir kesite sahip metal bir şerit ya da tel sigorta elemanından meydana gelmiştir. Sigorta çeşitleri korunan devreden geçerken tüm akımı elektrik enerjisine dönüştürür. Kullanımları bakımından elektrik devrelerinde bir güvenli ve koruma da sunarlar. Sigorta elemanı, kararlı ve öngörülebilir özellikleri sağlamak için farklı birçok özelliğe de sahiptirler. Elektrik sigortası modelleri için elektromarketim.com ‘u ziyaret edebilir, en uygun fiyat seçenekleri ile de bu ürünleri satın alabilirsiniz. Tasarımları bakımından da sizlere güvenli bir çalışma ortamı sunacaklardır.
 • Sigorta Çeşitleri Arasında Neler Bulunur?

  • Elektrik sigortası modelleri içerisinde farklı kullanım alanlarına uyumlu olacak çeşitler yer almaktadır. Hepsi kullanıcı için güvenli bir elektrik devresi sunmaktadır. Genel yapıları bakımından kullanım alanlarına göre çeşitlenmiş olmaları sayesinde elektrik sistemlerinde kaliteli çalışma imkanı oluşur. Sigorta çeşitleri içerisinde otomatik sigorta, elektronik sigorta ve bıçaklı sigorta gibi ürün modelleri yer almaktadır. Bunların dışında akım korumalı sigorta çeşitleri de bulunmaktadır. Kullanım alanlarına göre farklı özelliklere sahip çeşitler de üretilmektedir. Nötr kesmeli sigorta diğer modellere göre fakrlı bir çalışma prensibine sahiptir. DC otomatik sigorta ile DC sigorta arasında da teknik olarak farklılıkları görebilirsiniz.
  • Tüm bu ürünler kaliteli yapıları ile kullanıcılara üstün performans kalitesi sağlar. Otomatik sigorta özellikleri bakımından elektrik tesisatının bulunduğu her yerde karşımıza çıkmaktadır. Tesisat özelliklerine bağlı olarak elektrik cihazlarını aşırı akımlara karşı korumaktadır. Otomatik sigorta çeşitleri kısa devre gibi durumlardan da koruma sağlayan bir devre elemanı ürünüdür. Bıçaklı sigorta ise özellikleri bakımından akım değeri yüksek ve daha fazla güç isteyen devrelerde kullanılır. Bunlar ise NH tipi özelliğine sahip olan bıçaklı sigorta modelleridir. Tekrar sarılma özellikleri olmayıp, yenisi ile değiştirilmesi gerekmektedir.
  • Aynı zamanda özellikleri bakımından da çeşitleri bulunur. Kullanım sağlanacak olan alana göre 16a sigorta ya da 25a sigorta gibi çeşitleri duyabilirsiniz. Teknik özellikleri diğerlerinden farklı olduğu için kullanım şekilleri ve alanları da farklı olacaktır. 32a sigorta ile 40a sigorta modeli aynı alanda kullanımı sağlanamayabilir. Özelliklerine uygun ürünler arasında seçim yaparsanız en iyi sigorta kullanımını da sağlamış olursunuz.
  • Otomatik Sigorta Çeşitleri

  • Özellikleri bakımından otomatik sigorta çeşitleri devreler içerisinde termik ve manyetik olarak aşırı akımların etkilerine karşı bir koruma sağlar. Bu koruma sayesinde elektrik devreleri çok daha iyi bir çalışma sağlamaktadır. Otomatik sigorta çeşitleri oldukça kullanışlı olup, birçok devre içerisinde kullanımları zorunludur.
  • Elektronik Sigorta Çeşitleri

  • Kullanımları bakımından elektronik devre sistemlerinde kullanımı sağlanan sigorta çeşitlerinden biridir. Yapısı bakımından devreyi aşırı akımdan koruma işlemini elektronik sigorta çeşitleri yapar.
  • Bıçaklı Sigorta Çeşitleri

  • Bıçak ile hızlı sigrta işlemi yapan ürünlerden biridir. Bıçaklı sigorta, devreler arasında diğerleri gibi işlevseldir. Kullanıcı için en iyi çalışma ve korumayı sunar. Bıçaklı sigorta çeşitleri ile birçok işleminizi yapabilirsiniz.
  • Devre Kesici Çeşitleri

  • Adından da anlayacağınız üzere manuel olarak devre kesme işlemini yapmak üzere devre kesiciler kullanılmaktadır. Hangi alana giden devreyi kapatmak isterseniz hem manul hem de ayarlı şekilde otomatik yapabilirsiniz. Devre kesici çeşitleri Schneider markası tarafından oldukça kaliteli ürünlere sahiptir. Tüm Shcneider devre kesici çeşitleri için hemen siteye göz atabilirsiniz.
  • Kartuş Sigorta Çeşitleri

  • Tipleri bakımından kartuş sigorta olarak adlandırılmaktadırlar. Schneider markasının üretmiş olduğu kartuş sigorta çeşitleri oldukça kalitelidir. Rahat ve güvenli kullanım sunmaktadırlar. 
  • Kartuş Sigorta Yuvası Çeşitleri

  • Kartuş sigortaları kullanmak için üretilmiş olan yuvalar bulunur. Kartuş sigorta yuvası modelleri bu alanda kullanılmak üzere üretilmişlerdir. Wago ve Schneider markasının ürünlerine bakabilirsiniz.
 • En İyi Elektrik Sigortası Hangisidir?

  • Elektrik sistemlerinde kullanımları sağlanan ürünler olmaları ile özellikleri açısından da farklıdırlar. Tüm ürün çeşitleri uygulama alanları bakımından farklılık göstermektedir. Bu şekilde de her elektrik sisteminde kullanımları sağlanabilir sigorta çeşitleri ortaya çıkmıştır. Kullanım sağlanacak olan alana göre seçim yapıldığında en iyi çalışma sağlanabilmektedir. En iyi elektrik sigortası çeşitleri için elektromarketim.com ‘u ziyaret edebilir hem en ucuz sigorta fiyatları ile satın alabilir hem de hızlı teslimat yollarımız ile kısa sürede sahip olabilirsiniz. Teslim aldıktan sonra da rahat ve kolay bir çalışma sağlayabilirsiniz.
  • Marka bazlı olarak pek çok farklı sigorta modeli bulunmaktadır. Emas, Legrand, Schneider, Siemens, Sigma ve Wago gibi kaliteli markaların tüm sigorta çeşitleri elektromarketim.com 'da vardır. Hepsi üstün performans kalitesi sunarak, kullanıcılara güvenli bir elektrik kullanımı sağlar. Legrand sigorta çeşitleri için elektromarketim.com 'a hemen göz atabilir, en uygun fiyat seçenekleri ile de satın alabilirsiniz. 
//Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.