    Hims EMEF-22T2-TB-3 Beyaz Soketli 22kW Turuncu 3m Elektrikli Araç Şarj Kablosu
  • Kargo Bedava
  • Kargo Bedava
Marka : Hims |Ürün Kodu : EMEF-22T2-TB-3
☆☆☆☆☆
0 Yorum | Yorum Yap
%35
İNDİRİM
KargoEn geç 14.05.2026 15:00 da kargoya verilecektir.
HAVALE & EFT
%2 İNDİRİM
Hemen
Kargoda
   ÖZEL TEKLİF
Bayilerimizi
Görüntüleyin
Adet
Sepete Ekle
Hemen Al
Hims 22kw Destekli Turuncu 3 Metre Elektrikli Araç Şarj Kablosu Türkiye'de üretilen tüm elektrikli araçlar ile   uyumludur. 22kW araç şarj kablosu hem Avrupa hem de Türkiye'deki t üm tip 2 soketler ile...
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (0 Yorum)
    ☆☆☆☆☆
  • Soru Sor
  • arac-sarj-kablosu-cantasi.png (192 KB)
    Hims 22kw Destekli Turuncu 3 Metre Elektrikli Araç Şarj Kablosu
    Türkiye'de üretilen tüm elektrikli araçlar ile uyumludur.
    22kW araç şarj kablosu hem Avrupa hem de Türkiye'deki tüm tip 2 soketler ile kullanıma uygundur.
    Düz yapıya sahip Hims şarj kablosu, rahatlıkla her yere taşınabilir ve kullanılabilir.
    Kablo Standartları
    Elektrikli Araç Şarj Kablosu Özelliği Nedir?
    Elektrikli Araç Şarj Kablosu Kullanım Alanları Nedir?
    Elektrikli Araç Şarj Kablosu Nasıl Seçilir?
    Ürün Özellikleri
    Çalışma Akımı
    32A
    Güç Aktarım Kapasitesi
    22 kW
    Çalıma Gerilimi
    380V AC ( Trifaze ) (Trifaze kablolar, Monofaze sistemlerde kullanım için uygundur.)