Marka : Mean Well |Ürün Kodu : LPV-100-24
☆☆☆☆☆
0 Yorum | Yorum Yap
Mean Well LPV-100-24 100W 24V 4.2A Ekonomik Led Sürücü
HAVALE & EFT
%2 İNDİRİM
%2 İNDİRİM
ÜCRETSİZ KARGO
ÜCRETSİZ KARGO
ÖZEL TEKLİF
ÖZEL TEKLİF
Kampanya
- Ürün Özellikleri
- Ödeme Seçenekleri
Yorumlar (0 Yorum)☆☆☆☆☆
Soru Sor
Mean Well Led Trafoları
Ürün ÖzellikleriRoHS:UyumluTeknoloji:AC/DC
Sabit Voltaj C.V.Net Ağırlık (Gram):640Güç Formatı:Kutu Tipi - Kapalı
90 - 264IP Derecelendirme:IP67Genişlik (mm):52Yükseklik (mm):37Derinlik (mm):190Karartma Teknolojisi:Karartma yokMuhafaza tipi:PlastikTeknik ÖzelliklerGüç:100 WGerilim:24 V