Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Ahşap İşleme Makinesi Çeşitleri


Ahşap işleme makinesi, ahşapları işlemek ve şekillendirmek için kullanılır. Profesyonel atölyelerde veya marangozluk alanında sıklıkla kullanılır. Ahşap işleme makineleri, çeşitli işlemleri yapabilecek şekilde tasarlanır. Bunlar arasında kesme, delme, oyuk açma, şekil verme ve yüzey işleme gibi işlemler bulunur. Bu makineler, ahşap işlerinde zaman kazandırır ve işçilik kalitesini artırır. Profesyonel alanlarda kullanılan modeller genelde CNC ahşap işleme makinesi modelidir. Makineler, farklı modellerde ve şekillerde mevcuttur. Ahşap işleme türüne uygun olarak makine seçimi kolaylıkla yapılabilir.

Ağaç Torna Makinesi


Ağaç torna makinesi, ağaç işleme işlevinde malzemelerin döndürülmesini sağlayarak simetrik şekiller oluşturur. Ahşap torna makinesi, dairesel veya silindirik parçaların oluşturulmasında oldukça pratiktir. Farklı ebatta ve şekilde parçalar için ağaç işleme makineleri ile farklı hızlarda dönebilen bir torna tezgahı birleştirilmiştir. Elektromarketim’de tornalı ağaç makineleri çeşitleri en uygun fiyatlar ile sizi bekliyor. En ucuz ağaç torna makinası için ziyaret etmeyi unutmayın!

Çok Fonksiyonlu Ahşap İşleme Makinesi


Çok fonksiyonlu ağaç işleme makinesi, çeşitli ahşap işleme işlemlerinin tek bir makinede birleştirildiği makinedir. Çok fonksiyonlu ağaç işleme makinası kesme, delme, frezeleme ve şekil verme fonksiyonlarına sahip olabilir. Bu sayede, kullanıcılar çok fonksiyonlu ahşap işleme makinaları ile farklı işlemleri tek bir makine üzerinde gerçekleştirebilir.

Ahşap İşleme Tezgahı


Ahşap işleme tezgahı, ahşap parçalar üzerinde işlem yaparken daha hassas ve düzgün sonuçlar verebilen tezgahlı makinedir. Ağaç işleme tezgahları dayanıklı ve stabil bir yapıya sahiptir. CNC ağaç işleme makinaları da tezgahlı modeller içerisinde yer alır. Tezgahlı ahşap işleme makineleri, profesyonel alanlarda tercih edilir.

Ahşap Şekil Verme Makinası


Ahşap şekil verme makinası, ahşap parçalara istenilen şekilleri vermek için kullanılan makinadır. Bu makine modeli genelde ahşap CNC makinesi modelindedir. Yani bilgisayarlı sayısal kontrol teknolojisi ile çalışır. Kullanıcı bilgisayar aracılığıyla istenilen şekilleri programlayarak ahşap parçaların otomatik olarak işlenmesini sağlar. Bu işlem lazerler ile de gerçekleşebilir. Lazer ahşap işleme makinesi, karmaşık ve detaylı şekillerin üretilmesinde ideal ve pratiktir.

Ahşap İşleme Makinesi Fonksiyonları


     Kesme: Ahşap işleme makinaları, testere veya bıçaklar ile kesebilir.


     Delme: Ahşap ve ağaç işleme makinaları, delme uçları ile malzemeler üzerine kolayca delik açabilir.


     Oyma: Ahşap makineleri, ahşap malzemeler üzerinde detaylı oyma işlemleri yapabilir. Bu işlemler ahşap zıvana açma makinesi ile gerçekleştirilebilir.


     Şekil Verme: Ahşap makinesi çeşitleri, ahşap parçalara istenilen şekli verebilir.


     Yüzey İşleme: Ahşap işleme makinası, ahşap yüzeylerin pürüzsüz hale getirilmesi için çeşitli işlemler yapabilir.


     Bükme: Ahşap bükme makinası modelleri ile ahşap parçalar kolaylıkla bükülebilir.

Ahşap İşleme Makinesi Avantajları


Ahşap işleme makineleri, ahşap şekil verme aletleri ile karşılaştırıldığında parçaların daha hızlı ve etkili bir şekilde işlenmesini sağlar. Bu da zaman tasarrufu ve iş gücü açısından avantajlıdır.


Ahşap makinaları, hassas ve yüksek kaliteli iş parçalarının üretilmesini sağlar.


Ahşap CNC makinaları, otomatik işleme ve çok fonksiyonlu özellikleri sayesinde, daha fazla iş parçasının daha kısa sürede üretilebilmesine olanak tanır.


Birçok fonksiyona sahip olan ağaç makinaları ile farklı işlemleri aynı makinede gerçekleştirebilir. Böylelikle atölyelerde daha az makineye ihtiyaç duyulması konusunda avantaj sağlanır.

En İyi Ahşap İşleme Makinası Markası: Scheppach Ahşap İşleme Makineleri


Scheppach ahşap işleme makineleri güvenilirlik, dayanıklılık ve performans açısından kaliteli makinelerdir. Scheppach'ın ürün yelpazesi arasında ağaç torna makineleri olmak üzere çeşitli makineler bulunur. Mini ahşap işleme makinesi çeşitleri de bunlar arasında yer alır. Böylelikle profesyonel marangozluk işlerinden hobi amaçlı kullanıma kadar çeşitli ihtiyaçlara hitap eder. Scheppach marka ahşap işleme makineleri için Elektromarketim’i ziyaret edebilirsiniz.

Popüler Scheppach Ağaç Torna Makineleri


Scheppach'ın ağaç torna makineleri, kullanıcıların farklı ihtiyaçlarına hitap eden çeşitli modellerde bulunur. Scheppach ağaç torna makineleri, sağlam yapılarda üretilir. Kullanıcı dostu tasarımları ile kolaylıkla kullanılabilirler. Birbirinden popüler Scheppach marka ağaç torna makinası fiyatları en uygun Elektromarketim’de.

     Scheppach DM460T Ağaç Torna Makinesi


Scheppach DM460T ağaç torna makinesi, endüstriyel alanlar için tasarlanmıştır. Ağaç işleme çalışmalarında yüksek performans sağlayan DMT460T ağaç işleme makinesi, uzun yıllar boyunca kullanılabilecek şekilde dayanıklı malzemelerden üretilir. Ürünün boyutları 930x375x400 mm'dir. 457 mm çalışma aralığı, çeşitli boyutlardaki ahşap parçaların işlenmesi için yeterli bir alan sağlar. Elektromarketim’den en uygun ahşap torna makinesi fiyatları ile Scheppach DM460T’ye sahip olabilirsiniz.

     Scheppach LATA 5.0 750W Ahşap Torna Makinesi


Scheppach LATA 5.0 750W ahşap torna makinesi, endüstriyel alanlarda sıkça kullanılır. Scheppach'ın kaliteli malzemeleri kullanarak ürettiği LATA serisi, kullanıcılara uzun ömürlü bir çalışma imkanı sağlar. Boyutları 1610x490x1175 mm olan bu torna makinesi, geniş bir çalışma aralığına sahiptir ve 1050 mm'ye kadar olan ahşap parçaları işleyebilir. Ayrıca mil hızı 500 ile 2100 devir/dakika arasında ayarlanabilir. Elektromarketim üzerinden LATA ahşap torna makinesine kolayca sahip olabilirsiniz.

En Uygun Ahşap İşleme Makinesi Fiyatları


Ahşap işleme makinelerinin fiyatları, makinenin özelliklerine ve modeline bağlı olarak artar veya azalır. Model, ahşap işleme makinası fiyatları üzerinde en etkili faktördür. Örneğin, endüstriyel alanlarda kullanılan CNC ahşap işleme makinesi fiyatları, küçük ölçekli işlerde kullanılan modellerden daha yüksek olabilir. Hobi ahşap işleme makinaları fiyatları daha düşük fiyatlarda bulunabilir. En uygun fiyatlı ağaç makinaları ve daha fazlası için Elektromarketim’i ziyaret edebilirsiniz. Birbirinden uygun fiyatları ve fırsatları kaçırmayın.

Neden Elektromarketim'den Almalıyım?


     Elektromarketim’de endüstriyel ürünler arasından, her bütçeye ve her ihtiyaca uygun çeşitli ürünleri, en uygun kampanyalar ile satın alabilirsiniz.


     Elektromarketim'deki çeşitli ödeme yöntemleri, geniş ürün yelpazesi ve uygun fiyatlar ile siparişlerinizi keyifle oluşturabilirsiniz.


     Elektrotoptan, Elektromarketim'in sunduğu özel bir sistemdir. Bu sistem sayesinde ihtiyacınız olan tüm ürünleri toptan ve en uygun fiyat teklifleri ile satın alabilirsiniz.


     Elektromarketim'de, müşterilere en iyi hizmeti sunan ve talepleri anında karşılayan, uzman bir müşteri destek ekibi vardır.


     Elektromarketim'de ahşap işleme makineleri hakkında kafanıza takılan her şey için Bişeysorcaktım'a girmeniz yeterli. Sorularınızı sorun ve kısa sürede yanıtlarına ulaşın!

Ahşap İşleme Makineleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

 • Ahşap İşleme Makineleri Nelerdir?

  • Ahşap işleme makineleri nelerdir? Ahşap işleme makineleri, çeşitli modellerde bulunabilir. Bunlar arasında, ağaç torna makinesi, çok fonksiyonlu ahşap işleme makinesi, CNC ahşap işleme makinesi ve ahşap gravür makinesi gibi çeşitli makineler yer alır.
 • Ahşap İşleme Makinesi Ne İşe Yarar?

  • Ahşap işleme makineleri, ahşap işleme aletleri ile yapılması zor olan işlemlerin kolaylıkla yapılmasını sağlar. Malzemeleri kesmek, delmek, şekil vermek, bükmek ve oymak gibi çeşitli işlemleri gerçekleştirmek için kullanılırlar.
 • En İyi Ahşap İşleme Makinesi Hangisidir?

  • En iyi ahşap işleme makinesi, kullanılacak ve yapılacak işe bağlı olarak belirlenebilir. Birçok farklı modelde ahşap işleme makinesi bulunur. En iyi olan makine, kullanıcıların ihtiyacına uygun olan makinedir.
 • CNC Ahşap İşleme Makinesi Ne İşe Yarar?

  • CNC ahşap işleme makinesi, bilgisayarlı sayısal kontrol teknolojisi içeren bir makinedir. Ahşap işleme CNC makinesi, ahşap parçaları otomatik olarak işler. Kesme, delme, frezeleme ve şekil verme gibi çeşitli işlemleri ahşap işleme CNC makinaları tarafından programlanarak kolayca yapabilir. Yapılacak olan işlem ve tasarım bilgisayar programları aracılığıyla makineye yüklenir ve makine işlemeye başlar. Ahşap işleme makinaları CNC modeller, profesyonel ve endüstriyel atölyelerde tercih edilir.
 • Ahşap Torna Makinesi ile Neler Yapılır?

  • Ahşap torna makinesi, ahşap parçalar üzerinde şekil oluşturur. Şekiller ve işlemler, makinenin parçayı döndürmesi ile gerçekleşir. Ahşap torna makinası ile yapılabilecek işler arasında, kaseler, vazolar, dolap ve mobilya kulpları, çeşitli ahşap oyma ve kabartmaları, ahşap oyuncaklar ve figürler olmak üzere birçok iş bulunur.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.