Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 42 ürün görüntüleniyor.
 • Dizel Jeneratör Çeşitleri ve Fiyatları

  • Jeneratör modelleri çalışma prensipleri bakımından genel olarak mekanik enerjiyi elektrik enerjisine dönüştürmek için üretilmişlerdir. Mekanik enerjiyi elektrik enerjisine dönüştürerek herhangi bir elektrik kesintisinde elektrik ihtiyacınızı sağlamaktadır. Elektrik kullanımın gerekli olduğu hastane gibi alanlar için kullanımları kesinlikle önerilmektedir. Genel olarak okul, hastane ve iş yerleri gibi elektrik kesintilerin olmaması için kullanılmaları sağlanmaktadır. Kullanan herkesin son derece memnun olduğu bir üründür. Jeneratör çeşitleri arasın dizel jeneratör ve benzinli jeneratör modelleri bulunmaktadır. Sadece kullandıkları yakıt bakımından birbirlerinden ayrılırlar. Kullanımları kolay olup, birçok alanda dizel jeneratör modeline tercih edebilirsiniz. Dizel yakıt sistemi bulunması ile daha ekonomik bir çalışma şekli sunmaktadır. Sürekli kullanıma uygun olan kaliteli yapıya sahip dizel jeneratör çeşitleri için elektromarketim.com ‘u ziyaret edebilirsiniz. Rahat ve kolay kullanım imkanı sunan jeneratör çeşitleri arasından seçim yaparak yüksek performanslı kullanımın tadını çıkarın.
 • Dizel Jeneratör Nedir?

  • Dizel jeneratör modelleri genel olarak diğerlerinden yakıt tipi bakımından ayrılmaktadır. Bunun dışında kullanımları oldukça kolay olması sayesinde tercih edilmektedirler. Sürekli kullanıma uygun olan tasarımları ile tercih edilen bu ürünleri kullanabilir, kaliteli yapıları sayesinde de rahatlık sağlayabilirsiniz. Dizel jeneratör çeşitleri oldukça kullanışlı yapıları bulunması ile herhangi bir elektrik kesintisinde elektrik enerjisini kaybetmemenize olanak sağlamaktadır. Bu sayede de sorunsuz bir şekilde elektrik kullanımına devam edebilirsiniz. Farklı birçok alanda kullanımlarını tercih edebileceğiniz dizel jeneratör çeşitlerine hemen elektromarketim.com üzerinden ulaşın.
  • Dizel Jeneratör Çeşitleri

  • Çalışma şekilleri bakımından pek çok alan içerisinde kullanımları sağlanabilen ürünlerdir. 3 kw jeneratör ya da 10 kva jeneratör gibi teknik yapıları farklı olan ürünlere sahiptirler. Bunların dışında çalışma prensibi olarak farklı çeşitleri de bulunur. Örnek oalrak trifaze jeneratör ya da inverter jeneratör örneklerini verebiliriz. 380 volt jeneratör ile de ayrım olduğunu görebilirsiniz. Genel özellikleri bakımından 15 kw jeneratör ile 2kw jeneratör arasında fark bulunmaktadır. Bu farka göre kullanım sağlayacağınız alanı seçerek, seçim yapabilirsiniz. 
 • Dizel Jeneratör Nerelerde Kullanılır?

  • Kullanım alanları bakımından herhangi bir kısıtlaması bulunmamaktadır. İhtiyaç ve isteğe bağlı olarak her alanda çalışabilirler. Örnek verecek olursak okul, fabrika, sanayi tesisleri, hastane, iş yerleri, endüstriyel alanlar, bankalar, kurumsal binalar gibi alanları söyleyebiliriz. Evlerde de kullanımı sağlanan ürünlerdir. Özel konutlarda ya da apartmanlarda da karşımıza çıkarlar. Elektrik kesintisi gibi sıkıntıların bulunduğu pek çok alanda dizel jeneratör çeşitlerini görebilirsiniz. İstediğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz her alanda kullanımlarını sağlayarak rahatlığın keyfini çıkarın.
 • En İyi Dizel Jeneratör Hangisidir?

  • Genel yapıları doğrultusunda dizel jeneratörlerin hepsi en iyi kullanım şeklini sunmaktadır. Kullanım sağlanacak olan alanın özellikleri doğrultusunda seçim yaparak satın alırsanız en iyi dizel jeneratör kullanımı ile çalışmalarınıza devam edebilirsiniz. 
  • Jeneratör çeşitleri arasında pek çok markanın kaliteli modelleri bulunmaktadır. Einhell jeneratör çeşitleri pek çok farklı alan içerisinde çalışma imkanı sunarlar. Kama jeneratör modelleri de oldukça ilgi gören ürünler arasında yer almaktadır. Full jeneratör çeşitleri de sıkça karşımıza çıkan markalardan biridir. Genel olarak Kipor jeneratör modelleri kullanımları bakımından rahat ürünlerdir. Birçok profesyonel alanda çalışma sağlayabilirsiniz. Lutian jeneratör modelleri de oldukça kullanışlıdır. Kullanıcılara rahatlık sunarlar. 
  • Elektromarketim.com üzerinden en ucuz dizel jeneratör fiyatları ile bulabilir, güvenli ödeme seçeneklerimizden yararlanarak satın alabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı teslimat yollarımız ile de dizel jeneratör sahibi olabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.