Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 10 ürün görüntüleniyor.
 • Haşere Kovucu Nedir?

  • Özellikle yaz ve bahar aylarında ortaya çıkan istenmeyen canlıların sayısı çoğalmaktadır. Bahçe ve ev içerisinde daha çok rastlanan bu durum rahatsız edici olmasının dışında sağlık olarak da sıkıntılı bir durumdur. Bu canlıların ortamdan uzaklaştırmak ve kovmak için pek çok farklı yöntem mevcuttur. Bunlardan biride haşere fare kovucular ile alınan önlemlerdir. ACK, Cata, Forlife ve Global gibi pek çok markanın bu alanda geliştirilmiş olduğu haşere kovucular sayesinde böcek, sinek ve benzeri pek çok canlıdan kurtulmanın pratik yolları vardır. Artık eski yöntem olarak adlandırılan ilaçlama, zehir ve kimyasallar özellikle çok ve hayvan olan evlerde çokta sağlıklı bir yol değildir. Bu yüzden haşere kovucuları tercih etmek daha güvenli ve pratik bir yöntemdir.
 • Haşere Kovucu Nerede Kullanılır?

  • İhtiyaç duyulan her alanda elektronik böcek haşere kovucu cihazlar sayesinde istenmeyen böcek, sinek, fare ve diğer canlıların uzaklaştırılması mümkündür. Genelde açık alanlarda olan bu canlılar bahçe, ev ve işyerlerinde ortam bir problem haline gelmiştir. Pis ve kirden beslenen bu canlılardan böcek fare kovucu cihaz kullanarak temizlemek en sağlıklı yöntemdir. Zararlı mikroorganizmaların evin farklı bölümlerinde olması ve üremesi oldukça tehlikelidir. Genelde mutfak dolaplarında, kiriş ve çıkıntılarda, tahta malzemelerin içlerinde ve bulunan böcek, tahtakurusu, karınca, hamamböceği, sinek ve diğer canlılardan böcek kovucu cihaz sayesinde önlem almak gerekmektedir. Bahçeden gelen fareler içinde böcek fare kovucu cihaz modelleri mevcuttur ve oldukça etkili bir yöntemdir.
 • Haşere Kovucu Nasıl Kullanılır?

  • Kullanım alanına göre farklılık gösteren haşere kovucular, tamamen çözüm odaklıdır ve en pratik yöntem ile sağlıklı ve güvenilir bir ortam sağlamayı hedeflerler. Bazı modellerinde aydınlatma sistemi ile birleştirilen sinek ve haşere kovucu cihazlar mevcuttur. Bu sayede aydınlatma sistemini çalıştırdığınız durumlarda otomatik olarak haşere kovucu cihaz devreye girer ve iki işlemi aynı anda gerçekleştirmiş olur. Bir diğer sıklıkla tercih edilen çeşidi ise direk fişe takarak aktif edilen fare ve haşere kovucu cihazlarıdır. Genel olarak bahçe ve dış mekanlarda tercih edilen bahçe haşere kovucu cihazlar malzeme ve kaliteli yapıları ile dış etkenlerden kolaylıkla etkilenebilecek bir yapıya sahip değillerdir. Tüm bu sinek haşere kovucu cihazları sayesinde istenmeyen her türlü canlılardan kolaylıkla kurtulabilir ve sağlıklı bir ortam elde edebilirsiniz.
 • En İyi Haşere Kovucu Cihaz Hangisidir?

  • En iyi haşere kovucu cihaz hangisi sorusuna tek bir cevap vermek çok doğru bil yönlendirme olmayacaktır. Kullanıcı tamamen kullanım amacına ve alanına göre bir karar vererek tercih yaparsa çok daha sağlıklı bir yol izlemiş olacaktır. Tüm haşere kovucular için elektromarketim.com ’u ziyaret edebilir, en uygun haşere kovucu fiyatları ile ihtiyacınız olan ürünlere sahip olabilirsiniz. Yapmış olduğunuz alışverişler doğrultusunda tavsiye ve yorumlarınız için üye olmayı ve yorum yapmayı unutmayın! Aynı zamanda kaçırılmayacak fırsat ve kampanyalar için bildirimlerinizi açarak sizler için özenle hazırladığımız her gün yenilenen indirimleri kaçırmamış olursunuz!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.