Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.
 • Karıştırıcı Matkap Çeşitleri ve Fiyatları

  • Karıştırıcı matkaplar, matkap çeşitleri içerisinde yer alan iki ya da daha fazla malzemenin karıştırılmasında kullanılan el aletlerindendir. Karıştırma işleminin kısa sürede başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlayan ürünlerdir. Karıştırıcı matkaplar ile pütürsüz ve homojen bir karışım elde edilebilmektedir. Birbirlerinden teknik özellikleri ile ayrılan karıştırıcılar, elektrikli ve şarjlı karıştırıcı matkaplar olmak üzere kullanımlarına göre de farklı çeşitlere ayrılmaktadır. Yüksek kaliteli karıştırıcı matkap çeşitlerine Elektromarketim.com üzerinden ulaşabilir, dilediğiniz ürünü en uygun fiyat avantajları ile güvenle satın alabilirsiniz.
 • Karıştırıcı Matkap Ne İşe Yarar?

  • Karıştırıcı matkaplar özellikle boya, alçı ve harç karıştırma gibi işlemlerde kullanılan ürünlerdir. Kullanıcının kısa sürede kimyasal ya da fiziksel homojen karışımlar elde edebilmesini sağlar. Hem amatör hem de profesyonel kullanımları bulunan bu el aletleri ile her alanda rahatça çalışabilirsiniz. Boya işlemlerinde boyanın hızlı ve kolay bir şekilde karışmasını sağlayarak istediğiniz renge ulaşan pütürsüz boyalar ile başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Harç ve sıva işlerinde ise malzemenin istenilen kıvama gelmesini sağlayabilirsiniz. Kullanıcılar tarafından pek çok alanda sıklıkla tercih edilen karıştırıcı matkaplar ile yüksek verimli çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz.
 • Karıştırıcı Matkap Nasıl Kullanılır?

  • Karıştırıcı matkaplar geniş kullanım alanına sahip olan ürünlerdir. Genellikle inşaatlarda profesyonel kullanıma sahip olan güçlü ürünler tercih edilirken, amatör kullanımlara uygun olan modelleri evlerde ve atölyelerdeki işlerde kullanılır. Karıştırıcı matkaplar ile çalışmak oldukça rahat ve kolaydır. Karıştırılması istenen iki ya da daha fazla malzeme bir kabın içinde hazırlanır ve matkaba takılan karıştırıcı matkap uçları ile karıştırma işlemi yapılabilir. Çift vitesli modelleri kullanırken malzemenin yoğunluğuna göre çalışmaya düşük viteste başlayıp, vitesi sonra arttırmanız gerekir. Karıştırıcı matkapların genellikle iki tutma sapı bulunur ve kullanım esnasında sapları sıkıca kavramak güvenli çalışma için oldukça önemlidir.
 • Karıştırıcı Matkap Nasıl Çalışır?

  • Çeşitli malzemelerin birbirine karıştırılmasında kullanılan karıştırıcı matkaplar ile çalışmak oldukça keyiflidir. Karıştırılacak malzemeye uygun karıştırma uçları takılan matkap çalıştırma tetiğine basılarak harekete geçer. Karıştırıcı uçlar hızla dönerek malzemenin istediğiniz oranda karışmasını sağlar. Elde ettiğiniz homojen karışımı istediğiniz yüzeye rahatlıkla uygulayabilirsiniz.
 • Karıştırıcı Matkap Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

  • Piyasada pek çok markanın üretmiş olduğu karıştırıcı matkap çeşidi bulunur. Bu karıştırıcı matkaplar devir, motor gücü, vites sayıları ve karıştırma kapasiteleri bakımından farklılık gösterir. Bu ürünler arasından seçim yapılırken uygulama alanı ve malzeme türüne dikkat edilmesi gerekir. Bunun sebebi malzeme yoğunluğunun artması, ürünün performansını da etkiler. Böylece üründen istediğiniz verimi alamayabilirsiniz. Bunun yanı sıra karıştırma ucu seçimi de oldukça önemli bir kriterdir. Malzemeye uygun uçların kullanılması ile daha başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Kullanım alanınıza göre profesyonel inşaat kullanımlarında yüksek devirli harç karıştırıcıları tercih edebilir ya da daha düşük devirli olan amatör kullanıma uygun modeller ile evlerinizde kullanım sağlayabilirsiniz. Piyasada yüksek kalitesi ile ön plana çıkan Makita karıştırıcı matkaplar, kullanıcıları fiyat performans bakımından memnun bırakmaktadır. İhtiyaç ve beklentilerinize en uygun karıştırıcı matkap çeşitlerine Elektromarketim.com web sitemiz üzerinden ulaşabilir, güvenli ödeme ve hızlı teslimat güvencesi ile dilediğiniz ürünü kolayca satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.