Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 203 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5
 • Kaynak Makinesi ve Aksesuar Çeşitleri – Fiyatları

  • Günümüzde kaynak işlemlerinde kullanılan kaynak jeneratörleri ve kaynak redresörlerini klasik kaynak makinaları olarak adlandırılabilir. Bu şekilde kaynak makinaları aşırı gürültülü, yüksek enerji tüketimi ve çıkardıkları aşırı gürültü ile dikkat çekmektedir. Elektronik gelişmeler sonucunda makinalar üzerinde geliştirme yaparak birçok avantaj sağlamaya başlandı. İnverter kaynak makinaları diğerlerine göre %80 daha az elektrik enerjisi harcayarak çalışmaktadır. Tek fazlı olan inverter kaynak makinalarında DC elde edilebilmektedir. İnvertör tipi kaynak makinası boyutu diğerlerine göre daha küçük ve hafiftir. Sessiz, pürüzsüz ve sıçama olmadan çalışma olanağı sağlamaktadır. Bu sayede iyi bir kaynak kalitesi elde edilir. Kaynak makinası çeşitleri kullanımı sırasında dikkat edilmesi gereken durumlar bulunur. Bunlardan en önemlisi iş güvenliği ekipmanları olmadan çalışılmasıdır. Kaynak makineleri arasında EPS, Euromax, GYS, Oerlikon, Welder ve Zenweld markalarının üretimleri bulunmaktadır. Kaliteli ürün seçenekleri ile oldukça rahat bir kullanım imkanı sunarlar. Hepsine elektromarketim.com üzerinden kolaylıkla ulaşabilir, en uygun fiyat listeleri ile de sahip olabilirsiniz.
 • Kaynak Makinesi Nedir?

  • Kaynak makinalarının genel kullanımları termoplastik ya da metal malzemeler üzerindedir. Çalışma şekli parçaların kaynak yapılacak kısmı eritilerek o kısma dolgu malzemesi eklenmektedir. Sonrasında ek yeri soğutularak sertleşmesi sağlanmaktadır. Isı ile birleştirme işlemleri basınç altında yapılmaktadır. Yöntem lehim ve sert lehim ile de farklılık göstermektedir. Lehim ile birleştirme işlemleri düşük erime noktalarında ve çalışma parçalarında erimeden oluşmaktadır. Kaynak makinasının çalışma prensibi, akımın zıt uçlarının birbirine yaklaştırılması sayesinde elektrik enerjisini ısı enerjisine dönüştürmesidir. Kaynak makinaların bazı çeşitler bulunmaktadır. Jeneratör kaynak makinası, transformatör kaynak makinası, redresörlü kaynak makinası ve inverter kaynak makinası gibi çeşitlere sahiptir. Hepsinin çalışma şekilleri ve kullanım alanları birbirlerinden farklıdır.
 • Kaynak Makinesi Aksesuarları Nelerdir?

  • Bu tarz makineler için birçok farklı ek ürün de üretilmiştir. Tüm kaynak makinesi aksuarları ile birçok işleminizi yapabilirsiniz. Hem daha rahat ve üstün kaliteli kullanım imkanı sunarlar hem de yedek parça olarak kullanımları sağlanmaktadır. Birçok alanda kullanımlarını kolaylıkla sağlayabilir uzun ömürlü kullanımları ile de rahat bir çalışma ortamı yakalayabilirsiniz. Bu ürünler arasında su soğutmalı torç seti, ayak pedalı, döküm elektrod, gazaltı kaynak teli, paslanmaz torç, pens yuvası, uzaktan kablosuz kumanda, kumanda paneli gibi ürünlerdir. Bu aksesuarlar Oerlikon, Welder ve Zenweld gibi kaliteli markaların ürünleri olup, kaliteli yapıları ile oldukça rahat bir kullanım imkanı sunmaktadır.
 • Kaynak Makinesi Nerelerde Kullanılır?

  • Metal iş endüstrisinde kullanılmak üzere tasarlanmış olan bir makine çeşididir. Endüstriyel alanlar içinde önemli bir yeri bulunmaktadır. Alaşımları ve metalleri birleştirme yardımı ile birbirine kaynatma işlemlerinde kullanılır. Elektrik akımından gelen ısı ile bu işlemleri yaparak çalışmaktadır. Özellikle yüz maskesi olmadan çalışılmaması gerekmektedir. İş güvenliği önemlerinizi alarak verimli bir şekilde çalışabilirsiniz. Tüm kaynak makinesi çeşitlerini elektromarketim.com üzerinden inceleyebilirsiniz. Kullanım alanları bakımından oldukça kullanışlı çeşitlere sahiptirler. Genel olarak bakıldığında metal işlerinde kullanılan makine türleridir. Bunlarına dışında da endüstriyel alanlar, sanayi tesisleri, fabrika, atölye, hobi atölyeleri gibi birçok alanda tercih edilebilmektedir. Tüm model ve çeşitleri için elektromarketim.com ‘u ziyaret edebilir, en ucuz kaynak makinesi fiyatları ile de satın alabilirsiniz.
 • En İyi Kaynak Makinesi ve Aksesuarı Hangisidir?

  • Genel olarak kullanımlarına baktığımızda hepsi kaliteli bir çalışma imkanı sunmaktadır. Kaynak makineleri teknik özellik ve tasarımları bakımından birbirlerinden ayrılırlar. Aynı zamanda aksesuarları için de kullanım şekli ve yeri değişmektedir. Bu sebeple en iyi kullanımı sağlayabilmek için seçim aşamasında neye ihtiyacınız olduğuna dikkat etmelisiniz. İhtiyacınıza uygun olan ürünü seçtiğinizde kaliteli bir kullanım imkanı sağlayarak rahatlıkla çalışmalarınıza devam edebilirsiniz. Sizler için en iyi kaynak makinesi ve aksesuarları elektromarketim.com üzerinde bulunmaktadır. Güvenli ödeme seçeneklerimizden yararlanarak en ucuz kaynak makinesi fiyatları ile hemen satın alabilirsiniz. Ayrıca hızlı teslimat yollarımızdan da faydalanarak hemen sahip olabilirsiniz. Fırsat ve kampanyalarımızı kaçırmadan hemen tıklayın.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.