Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 27 ürün görüntüleniyor.
 • Kolon ve Hoparlör Modelleri - Fiyatları

  • Kolon ve hoparlörler ses sistemi ekipmanları içerisinde yer alan oldukça önemli ekipmanlardır. Sesin yüksek desibelde yayılımını sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. Piyasada kullanım alanlarına ve amaçlarına göre birçok hoparlör modeli bulunmaktadır. Bunlar içerisinde bahçe hoparlörleri, duvar ve tavan hoparlörleri, kabinli hoparlörler, horn hoparlörler, alçıpan hoparlörleri, tweeter hoparlörler, taşınabilir hoparlörler, aktif ve pasif hoparlörler, ünit hoparlörler gibi modeller bulunur. Bunların yanı sıra otomobillerde kullanılan oto hoparlörler ve bilgisayar hoparlörleri de yer almaktadır. Tasarımları ve sahip oldukları teknik özellikleri bakımından çeşitlilik gösteren hoparlör modellerinden ihtiyaçlarınıza karşılık gelen ürünleri tercih ederek istediğiniz desibelde güçlü ses yayılımı sağlayabilirsiniz. Kolonlarınızın montajında stand ve sehpalar gibi yardımcı ekipmanları tercih ederek istediğiniz yükseklik ve açıda rahatça konumlandırabilirsiniz. Kolon ve hoparlör çeşitlerine Elektromarketim.com web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Hızlı teslimat ve güvenli ödeme seçenekleri ile yüksek kaliteli ürünlere en uygun fiyat avantajları ile sahip olabilirsiniz.
 • Kolon ve Hoparlör Nedir?

  • Hoparlörler, kayıt altına alınan ya da anlık seslerin ortama yayılmasını sağlayan ses sitemi ekipmanlarıdır. Geniş kullanım alanına sahip olan bu ürünler ile geniş alanda sesin ulaşasını istediğiniz alana kadar dağılmasını sağlayabilirsiniz. Farklı kasa tasarımlarında üretilmiş olan pek çok kolon ve hoparlör modeli bulunmaktadır. Hoparlörler güç, ebat, ağırlık ve ses düzeyi gibi teknik özelikleri bakımından birçok çeşide ayrılır. Sahip oldukları teknik özellikleri ve tasarımları hoparlörlerin kullanım alanlarını belirler. Doğru açıda ve mesafede konumlandırılan hoparlör modelleri ile temiz ve net ses çıkışı elde edilebilir. Piyasada duvar ve tavan hoparlörleri, horn hoparlörler, kabinli hoparlörler gibi pek çok hoparlör modeli bulunur. Bu hoparlörler en sık tercih edilen modeller olmasının yanı sıra yüksek performanslı ürünlerdir. Kabinli hoparlörler genellikle konserler, düğün salonları gibi geniş alanlarda duyulan yüksek ses ihtiyacını karşılamak için kullanılır. Horn hoparlörler ise açık alanlarda cadde ve sokaklarda, okulların bahçelerinde anons ve bildiri duyuruları için en sık tercih edilen hoparlörlerdir. Elektromarketim.com üzerinden ihtiyaç duyduğunuz tüm hoparlör modellerini bulabilirsiniz. Ürün teknik özelliklerini karşılaştırarak sizler için en uygun hoparlörü belirleyebilir, verimli kullanımlar sağlayabilirsiniz.
 • Kolon ve Hoparlör Nasıl Kullanılır?

  • Kolon ve hoparlörler doğru tercih edildiğinde kullanımları oldukça kolay olan ve yüksek performans sağlayan ürünlerdir. Kullanılacağı alan genişliği göz önünde bulundurularak yeterli güç ve sayıda tercih edilen hoparlör modelleri ile istediğiniz kalite ve netlikteki ses seviyesini elde edebilirsiniz. Hoparlörlerin kurulumu ve bağlantısı oldukça kolaydır. Bluetooth bağlantısına sahip olan hoparlörleri elektronik cihazlarınız ile eşleştirebilir, mikrofon bağlantısı olan modelleri ile mikrofon bağlantısını gerçekleştirerek kullanımlarınıza devam edebilirsiniz. Hoparlörlerden ister önceden kayıt aldığınız sesin ister anlık konuşmalarınızın dışa yayılmasını sağlayabilirsiniz. Oto kolonlarını otomobilinizde bağlantısını gerçekleştirerek kullanabilirsiniz. Duvar ve tavan hoparlörleri, kabinli hoparlörler ve daha pek çok hoparlör modelini yardımcı ekipmanlardan destek alarak kolayca monte edebilir, istediğiniz açı ve yükseklikte konumlandırabilirsiniz. Yüksek kaliteli kolon ve hoparlör modelleri için Elektromarketim.com ‘u ziyaret edebilirsiniz.
 • En İyi Kolon ve Hoparlör Hangisidir?

  • Piyasada birçok marka tarafından üretilmiş olan kolon ve hoparlör modeli bulunmaktadır. Bu ürünler tasarımları ve sahip oldukları teknik özellikler bakımından birbirlerinden ayrılırlar. Bunlar arasında yapacağınız tercihlerinizde kullanım alanlarınızı ve kullanım amacınızı belirlemeniz gerekmektedir. Alan genişliği ve ihtiyaç duyulan güç değeri hesaplanarak kullanmanız gereken hoparlör modeli, gücü ve sayısının belirlenmesi gerekir. Bu durumda kullanıcıya göre değişiklik gösterdiğinden dolayı tek bir en iyi hoparlör modelinden bahsetmek pek doğru olmaz. İhtiyaçlarınıza en iyi karşılık veren hoparlörler sizin için en iyi hoparlör modeli olacaktır. Marka bazında baktığımızda ise kullanıcı memnuniyetini kazanmış olan Alfon kolon ve hoparlör modelleri en iyi hoparlörler içerisinde yer alır. Yüksek performanslı olan Alfon hoparlörler kaliteli ve sağlam bir yapıya sahiptir. Böylece yüksek performanslı ve uzun ömürlü kullanım imkanı sunar. Teknik donanımları ve özellikleri bakımından oldukça geniş ürün çeşitliliğine sahip olan kolon ve hoparlör modellerini Elektromarketim.com ‘da bulabilirsiniz. Kullanım alanlarınıza uygun olarak bahçe hoparlörleri, duvar hoparlörleri, kabinli hoparlörler, alçıpan hoparlörler, horn hoparlörler, unit driver ve tweeterlar gibi daha pek çok ses sistemi ekipmanı arasından sizin için en uygun modelleri tercih edebilirsiniz. En uygun fiyat avantajlarından yararlanarak, istediğiniz ürünleri kolayca satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.