Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.
 • Spatula Ne İşe Yarar?

  • Mekanik el aletleri içerisinde yer alan spatulalar, paslanmaz çelikten üretilen el aletlerinden biridir. Genellikle boya işlemlerinde malaya yardımcı olan bir üründür. Boya kovasından alınan boyanın malaya sürülmesinde spatula kullanılmaktadır. Mala üzerinde oluşan boya kalıntılarını da spatula yardımıyla kolayca temizlenebilmektedir. Yüzeyler üzerinde yapılan uygulamalarda duvara efekt vermek amacı ile de spatula kullanılabilir. Farklı bir malzeme ile efekt verme çalışmasında spatula yine boya dağıtımı yardım etmek için kullanılmaktadır. Yapı olarak paslanmaz çelikten üretilmiş olması kolay temizlenmesi için olumlu bir etkendir. Sap kısmı plastik olarak üretilmektedir ve hafif bir yapıya sahiptir. Spatulanın sapında bulunan delik, işlem olmadığı zamanlarda asmak için kullanılan bir özelliktir. Genellikle ıspatula olarak bilinse de yaygın olan ismi spatuladır. Tüm spatula ürünleri uzun ömürlü ve dayanıklı yapıları ile kaliteli bir iş deneyimi sunmaktadır.
 • Spatula Kullanım Alanları Nerelerdir?

  • Spatula çeşitleri kullanım olarak geniş bir alana sahiptir. Farklı ölçü ve boyutlarda seçenekleri olan spatulalar, kullanım amacına göre tercih edilmelidir. Genellikle boya işlemlerinde, hobi çalışmalarında, kazıma işlemlerinde kullanılmaktadırlar. İşlemin türüne göre inşaat, atölye, sanayi, ev ve iş yerlerinde spatula ürünleri ile işlemler yapılabilmektedir. Önemli olan işlem sonunda çelik kısmının mutlaka temizlenmesidir. Malzeme türüne göre zamanla kuruyan ve sertleşen yan etkenler daha sonrasında yapılacak işlemler için sorun oluşturabilir. Böyle bir problem yaşamamak için mutlaka yapılan işlemlerden sonra spatula yüzeyi temizlenmeli ve kontrol edilmelidir.
 • En İyi Spatula Hangisidir?

  • En iyi spatula ürünü için tek bir örnek vermek sağlıklı bir yönlendirme olmayacaktır. Farklı boyut ve ölçüleri olan spatulalar, kullanıcıların işlemine ve kullanım alanına göre tercih etmesi gereken bir üründür. Fakat en çok tercih edilen markalar içerisinde bulunan Partner, spatula ürünleri ile de dikkat çeken bir markadır. Kaliteli ve dayanıklı Partner spatula çeşitleri kullanıcılardan tam not alan uzun ömürlü kullanım garantisi veren ürünlerdir.
  • Tüm spatula modelleri için elektromarketim.com’u ziyaret edebilir, ihtiyacınız olan ürünlere en uygun spatula fiyatları ile sahip olabilirsiniz. Kaçırılmayacak fırsatlar ve kampanyalar için mutlaka üye olmayı, aynı zamanda her gün yenilenen ürünlerimizden ve indirimlerden haberdar olmak için bildirimlerinizi açmayı unutmayın!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.