Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 15 ürün görüntüleniyor.
 • Villa Set Modelleri ve Fiyatları

  • Rahat ve kolay kullanım sunan villa set modelleri ihtiyaç duyduğunuz tüm işlemleri yapmanızı sağlar. Kolay ve rahat kullanımları ile kullanıcıları oldukça memnun etmektedirler. Sürekli kullanıma uygun olan bu modelleri elektromarketim.com üzerinden en ucuz fiyat listeleri ile satın alarak bulabilirsiniz. Kolay kullanım yolları ile en iyi performansı sunan diafon sistemine sahip olabilirsiniz. Tüm diafon sistemi ürünlerini sayfamızda en uygun fiyatlar ile bularak satın alabilirsiniz.
 • Villa Setler Ne İşe Yarar?

  • Villa Setleri, akıllı ev sistemlerinin öneminin arttığı bu dönemlerde kullanmak normal bir hale gelmiştir. Her ev türüne göre çeşitlerin bulunduğu bu sistemlerle güvenliğinizi kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Villa setler ile evinize yabancı insanların giriş yapmasını ve kaçınılması gereken olayların yaşanmamasını sağlayabilirsiniz. Villa tipi diafon sistemleri çeşitli ev türlerinde kullanabilirsiniz. Tekli, ikili, dubleks, tripleks gibi villalar için kullanımı bulunmaktadır. Ayrıca diğer başka alanlarda da kullanımı mümkündür. İhtiyaç duyduğunuz yerler için istediğiniz özelliklerdeki uygun cihazı seçerek kullanabilirsiniz. Audio markasının sunduğu kaliteli ürünlere bakabilirsiniz. Ürünlerimiz içinde; 7 inç dokunmatik butonlu, 7 inç görüntülü, SET 4,3 inç monitör, 4,3 inç görüntülü villa kit, 7 inç ilave monitör ve villa kit ilave zil paneli gibi çeşitler bulunmaktadır.
 • Villa Setlerin Özellikleri Nelerdir?

  • En büyük özellikleri, güvenlik sağlamış olmalarıdır. Her bir ürünün özellikleri farklı olup, kendinize uygun olan ürünü uygun fiyatlarla seçerek güvenli alışveriş yapabilirsiniz. 7 inç villa kitler ilave monitör iki kapıya bağlanma özelliğine sahiptir. Kameralı güvenlik sistemi de içinde bulunmaktadır. Bu sayede kapıya gelen kişinin kim olduğunu monitörden görebilirsiniz. Hadsfree konuşma ve şubeler arası konuşma olanağı sağlamaktadır. 7 inç ekran boyutu ile kullanımı kalitelidir. Ayrıca iki adet harici kamera bağlayarak da kullanılabilir. 7 inç dokunmatik butonlu kit, iki kapıya bağlama özelliğine sahiptir. Açısı ayarlanabilir kamerası ile güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. Dokunmatik butonları ile kontrol ile kolay kullanım sunmaktadır. 7 inç görüntülü villa setler ise diğerleri ile aynı özelliklere sahiptir. Açısı ayarlanabilir kamerası, iki adet harici kamera takarak kullanımı, şubeler arası konuşma, iki kapıya bağlama özelliği bulunmaktadır. SET 4,3 inç monitör de kapı ile konuşma, otomatiği açma, apartman görevlisi ile konuşma, güvenlik ile konuşma gibi özelliklere sahiptir. Zil sesi ayarlarında üç farklı seviye bulunmaktadır. Monitörün ışık ve kontrast ayarları yapılabilir ve renkli ekran özelliğine sahiptir. Opsiyonel olarak dairelerle görüşebilirsiniz. 4,3 inç görüntülü kit, kameralı zil butonuna ve güç kaynağına sahiptir. Kullanımı hazır bir sistem sunmaktadır. Diğerleri gibi harici kamera özelliklerine ve ayarlanabilir kamera açısına da sahiptir. Kurulum aşamasında şube ile zil butonu arasına DT-8 kablo çekilmesi gerekmektedir.
 • Villa Setler Neden Tercih Edilir?

  • Güvenlik sağlıyor olması en önemli tercih nedenlerinden biridir ve uzun süre kullanım olanağı sunar. Birçok alanda kullanım ağı bulunmaktadır. Görüntülü sistemleri ile kolay ve rahat bir şekilde kullanılmaktadır. Bu cihazlar villa tipi tekli, çiftli, dubleks, tripleks, apartman dairesi, ofis, iş yeri, fabrika gibi birçok yerde kullanıma açıktır. Audio villa set modelleri ile birçok alanı rahatça kontrol edebilir ve güvende tutabilirsiniz.
 • En İyi Villa Set Hangisidir?

  • Genel olarak tüm villa set ürünleri kaliteli yapıya sahiptirler. En iyisi budur demek doğru olmayabilir. Kullanımları bakımından villa set çeşitleri özellikleri bakımından birbirlerinden ayrılmaktadır. Ayrıldıkları için ihtiyaç ve istek doğrultusunda seçim yapılırsa çok daha iyi bir kullanım imkanı sunarlar. Elektromarketim.com üzerinden en kaliteli kullanım imkanı sunana Audio markasının ürünlerine ulaşabilir, en ucuz fiyat listeleri ile sahip olabilirsiniz. Kullanımları kolay ve tüm kullanıcıları memnun etmeleri ile oldukça tercih edilen ürünler arasında yer alırlar. Müstakil ev ve villa gibi alanlarda kullanımları oldukça tercih edilmektedir. Tüm çeşitleri ve modelleri için elektromarketim.com ‘u ziyaret etmeniz yeterli.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.