Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 166 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4
 • Yardımcı Kontaktör Çeşitleri ve Fiyatları

  • Kontaktör çeşitleri arasında birçok farklı ürün modeli bulunmaktadır. Bunlardan biri de yardımcı kontaktör modelidir. Tasarımları bakımından birçok alanda tercih edilen bu ürünleri elektromarketim.com üzerinden en uygun fiyat seçenekleri ile görebilirsiniz. En kaliteli ürün modellerine web sayfamız üzerinden ulaşarak, kaliteli bir çalışma ortamı sağlayın. Genel kullanımları endüstriyel alanlarda geçerli olan yardımcı kontaktör modelleri ile kaliteli bir elektrik sistemine sahip olabilirsiniz.
 • Yardımcı Kontaktör Nedir?

  • Kullanımları bakımından yardımcı kontaktörler görünüş ve güç faktörlerine benzeyen kontak yapıları ile röleyi andıran bir tür devre elemanlarından biridir. Üzerlerinde oldukça farklı dizilimler bulunan açık ve kapalı kontaklar barındırmaktadır. Bu kontaklar ile kumanda devresi üzerinde çeşitli sinyalleri iletmek için kullanımları sağlanmaktadır. Çalışma şekilleri bakımından röleler ile benzer bir çalışma prensibine sahiptirler. Bobinin üzerinde oluşan enerji ile kontakların konum değiştirmesi prensibini uygulayarak çalışırlar. Bu sayede de enerjiyi bir yerden başka bir yere iletebilirler. Yardımcı kontaktör modelleri ile aynı prensipte çalışan A1-A2 bobin uçları ile enerjilenerek ana kontaklar üzerindeki konum değişmektedir. Bu kontaklara bağlı olan anahtarlara yardımcı kontaktör denmektedirler. Enerjiyi bir noktadan başka bir kontak kullanarak iletme işlemini yaparlar.
 • Yardımcı Kontaktör Nerelerde Kullanılır?

  • Genel yapıları doğrultusunda tün kontaktör modelleri endüstriyel alanlar için kullanıma uygundur. Endüstriyel aletlerin çalışmasında kullanımlarını sağlayarak yüksek performanslı kullanılırlar. Güvenilir bir elektrik sistemi sağlayarak endüstriyel cihazların çalışmasını sağlamaktadırlar. Tüm yardımcı kontaktör çeşitleri ile sağlıklı bir elektrik kullanımını sağlayabilirsiniz.
 • En İyi Yardımcı Kontaktör Hangisidir?

  • Kullanım alanları bakımından geniş bir alana sahip değildirler. Sadece belirli bir alanda kullanımları sağlanan elektrik tesisat ürünlerinden biridir. Endüstriyel cihazların olduğu alanlarda kullanılması gereken ürünler arasında yer alırlar. Bu sayede kullanımları ile daha yüksek performanslı bir çalışma imkanı sağlayabilirsiniz. Hepsi teknik özellikleri bakımından birbirlerinden ayrılmaktadırlar. Gerek ölçüleri gerekse teknik yapıları doğrultusunda ayrılan çeşitleri bulunur. Bu sebeple seçim aşamasında daha dikkatli olunması gerekmektedir. Genel olarak seçim aşamasında dikkat ederseniz en iyi yardımcı kontaktör kullanımını sağlayabilirsiniz. Kullanım sağlayacağınız alanın özellerine bakarak bu ürünler arasından seçim yapabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.