Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

 • Akıllı Aydınlatma Ürünleri Nelerdir?

  • Akıllı ev sistemleri içerisinde farklı özelliklere sahip birçok ürün modeli bulunmaktadır. Teknolojinin gelişmesi ile beraber aydınlatma sistemleri de gelişmiştir. Akıllı aydınlatma sistemleri cep telefonları veya uzaktan kumanda ile kontrol edilen sistemlerdir. Akıllı aydınlatma ile aydınlatma ürünleri istenilen zamanda ve istenilen şekilde kontrol edilebilir. Akıllı aydınlatma ürünlerini yaşam alanlarında birçok yerde kullanmak mümkündür. Bu ürünler akıllı anahtar, kumanda, kumanda kutuları ve akıllı ampul gibi ürünlerdir.  Akıllı anahtar ile aydınlatmaları uzaktan yönlendirmek, açma ve kapama planlaması yapmak mümkündür. “Cata CT-4020 1li Beyaz Kasa Akıllı Anahtar” bu olanakları karşılayan dokunmatik akıllı anahtar ürünüdür. Wi-Fi desteği ile kullanıcıya uzaktan yönlendirme olanağı tanır, akıllı telefona indirilen programı ile hem sesli hem de dokunmatik kontrol imkânı sunar. Akıllı aydınlatma sistemlerinde kullanılan ampuller kendi içerisinde farklılık gösterir. Bu ampuller normal ampul veya led ampul şeklinde olabilmektedir.
  • Akıllı Led Ampul Çeşitleri

  • Enerji tasarruflu ampul denilince akla gelen ilk ampul çeşidi LED ampuldür. LED ampul de enerji tasarrufu yaptığı ve yüksek verimde çalıştığı için bu sistemler içerisinde yer almaktadır. Akıllı led aydınlatma ampulleri kullanmak enerji tasarrufunu ikiye katlamaktadır. Akıllı led ampul çeşitleri Wi-Fi bağlantılı olan ürünler de mevcuttur. ACK AA14-60920 10W E27 Wi-Fi Akıllı Led Ampul” ürünü geniş renk seçenekleri ile 16 milyon renkte aydınlatma sağlamaktadır. Uzaktan kumandaya ihtiyaç duymadan akıllı telefonlar ile kontrolü yapılabilmektedir. Akıllı led ampul çeşitlerinin içerisine RGB akıllı ampul de girebilmektedir. RGB ampuller içerisinde birçok renk barındıran ampullerdir. Akıllı sistemler içerisine girdiklerinde ise kullanıcılara kontrol olanağı sağlarlar. Akıllı şerit led ürünlerindeki RGB modelleri dekorasyonlarda sıkça gördüğümüz ürünlerdir. “Global KCL040 5m 12W Rgb Akıllı Şerit Led” 5m uzunluğundadır ve RGB akıllı ampul içerir. Akıllı led lambalar sensörlü şekilde de bulunur. Sensörlü akıllı led lamba ürünleri genelde aydınlatmanın sürekli kullanılmasını gerektirmeyen yerlerde kullanılarak fazla enerji tüketiminin önüne geçer.
  • Akıllı tavan lambası olarak akıllı led tavan lambası kullanmak da hem bulunduğu ortamın ambiyansını istenilen şekilde değiştirmeye hem de enerji tasarrufu yapmaya avantaj sağlayacaktır. Akıllı aydınlatma sistemleri hem akıllı tavan aydınlatma hem de diğer aydınlatmalarda avantaj sağlamaktadır.
 • Akıllı Aydınlatma Avantajları Nelerdir?

  • Akıllı ev aydınlatma sistemleri kullanmak enerji tasarrufu yaparken aydınlatma verimliliğini de arttırmaktadır. Aydınlatmalar yüksek derecede enerji tüketmektedir. Akıllı ev aydınlatma cihazları bu fazla enerji tüketiminin önüne geçmektedir. Akılı ev aydınlatma sistemleri ile evdeki akıllı cihazların kontrolü yapılır bu da kullanıcılara çok büyük kolaylık ve konfor sağlar.
 • En İyi Akıllı Aydınlatma Ürünü Hangisidir?

  • Akıllı aydınlatma sistemleri teknoloji ile beraber sürekli değişmekte, gelişmekte ve çeşitlenmektedir. Markalar da bu değişime ayak uydurarak birçok çeşitte akıllı aydınlatma ürünleri üretmektedir. Evlerde, ofislerde ve akla gelebilecek her türlü aydınlatma kullanılan alanlarda akıllı aydınlatma ürünleri kullanılabilir. Akıllı merdiven aydınlatması ve akıllı tavan aydınlatma gibi birçok yerde kullanımı görülebilir.
  • Cata, Global ve diğer markaların akıllı aydınlatma ürünlerine elektromarketim.com üzerinden ulaşabilir, ev aydınlatmalarınızı akıllı aydınlatmalarına dönüştürebilirsiniz.
  • Akıllı led ampuller ile alakalı daha fazla bilgi için videomuzu da izleyebilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.