Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.
 • Akıllı Ev Şubeleri Çeşitleri ve Fiyatları

  • Akıllı ev şubeleri, kullanıcı güvenliği ve konforunu sağlayan ürünlerdir. Akıllı ev sistemleri için kontrol bu şubeler üzerinden gerçekleştirilebilmektedir. Akıllı ev şubeleri, tüm ihtiyaçların tek bir üründen karşılanması için çeşitli özelliğe sahip birçok modelde üretilmiştir. Dokunmatik buton seçeneklerinin yanı sıra farklı renk ve tasarımları ile kullanıcılara akıllı ev sistemi ayrıcalığı sunar. 4,3 inç, 7 inç ve 10,1 inç gibi farklı ekran boyutlarında, siyah ya da beyaz renkte, dokunmatik ya da mekanik seçenekleri bulunmaktadır. Böylesine çeşitli modeller arasından seçim yapmak zor da olsa, kullanıcının görsel zevki ve ihtiyaç duyduğu özellikler göz önünde bulundurularak en uygun ürün seçilebilir. Sizler de Elektromarketim.com üzerinden, kullanıcıların en çok güvendiği ve tercih ettiği Audio markasının üretmiş olduğu şubeler arasından seçim yaparak, en uygun fiyatlarla kendi akıllı ev sisteminize sahip olabilirsiniz.
 • Akıllı Ev Şubeleri Nedir?

  • Şubeler, akıllı ev sistemleri içerisindeki tüm kontrollerin sağlanabildiği, iç mekanlara monte edilen diafonlardır. Gösterişli tasarımlarının yanı sıra basit kullanıcı menüleri ile birçok işlem kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Akıllı ev şubelerinin genel olarak sahip oldukları benzer özellikler bulunmaktadır. Güvenlik açısından kullanımı oldukça önemli olan bu ürünler, kamera görüntülerini ekranında göstermektedir. Güvenlik kamerası ve bunun haricinde iki farklı kamerayı daha izleyebilme özelliği bulunmaktadır. Kapı ile görüşme özelliği ile gelen ziyaretçilerinizin kim olduklarını öğrenmek oldukça kolaydır. Ayrıca kapıcı ile görüşme özelliğine de sahip olması ile ihtiyaç duyulması durumunda görevliyle iletişime geçmeyi sağlamaktadır. Akıllı ev şubelerinin bina otomasyonu sağlaması ile diğer dairelerle de görüşebilme özelliği bulunur. İstendiği anda diğer daire sakinleri ile iletişime geçmek oldukça kolaydır. Kullanıcı dostu arayüze sahiptir. Menüsü kolay ve anlaşılır şekilde tasarlanmış olup, üzerinde bulunan ikonlar yardımı ile ayarlar rahat bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Kullanıcı dostu olan basit menüsü ile istenilen melodi seçilerek kademeli olarak zil sesi ayarları yapılabilir. Aynı zamanda monitör üzerinden istenilen şekilde ışık ve renk kontrastları gibi ekran ayarlarını yapmak da oldukça kolaydır. Akıllı ev yönetimi için gerekli olan tüm özellikleri bünyesinde barındıran bu ürünler ile alarm yönetimi ve konuşma kontrolleri de yapılmaktadır. Ayrıca sahip olduğu handsfree özellik sayesinde, el bağlantısı olamadan rahat bir şekilde konuşma olanağı sağlar. Dokunmatik ekranı üzerinden rahat kontrol edilebilir olup, kullanıcıya en iyi akıllı otomasyonu sağlar.
 • Akıllı Ev Şubeleri Neden Kullanılır?

  • Her geçen gün hayatımıza daha fazla giren akıllı evler, sunduğu hizmetler ile günlük yaşantımızı daha da kolaylaştırmaktadır. Sağladığı güvenlik olanakları ile kullanıcılar açısından daha çok tercih edilen otomasyon sistemleri içerisinde yerini almaktadır. Kamera takip, kontrol ve sesli konuşma özelliklerinin yanı sıra kullanıcı konforunu da ön plana çıkarması ile ev güvenliğiniz ile birlikte bina güvenliğini de sağlayabilirsiniz. Akıllı ev şubeleri hayatı kolaylaştırması, kullanıcı konforunu arttırması ve yüksek güvenlik sağlaması ile kullanıcılar tarafından fazlasıyla tercih edilmektedir.
 • Akıllı Ev Şubeleri Kullanımı Gerekli Midir?

  • Akıllı ev sistemleri teknolojisinin giderek gelişmesi ve kullanıcıya gerek güvenlik gerek konfor sağlaması ile bina otomasyonları kullanıcılar için artık bir ihtiyaca dönüşmüştür. Akıllı ev şubeleri, akıllı ev sistemi paketleriyle de birlikte kullanıldığında güvenliği her anlamda en üst düzeye çıkararak yaşam alanlarının vazgeçilmezi haline gelmiştir. Her şeyin otomatik olduğu bu dönemde ziyaretçileriniz ile onları henüz içeriye davet etmeden iletişime geçmeniz, gerekli durumlarda komşularınız ya da bina görevliniz ile konuşarak olası sorunların önüne geçilmektedir. Akıllı ev şubeleri ile tüm sistemi yorulmadan ve en önemlisi güvenlik içinde kontrol edebilirsiniz. Yüksek kalitedeki akıllı ev sistemlerine Elektromarketim.com web sitemizi tıklayarak ulaşabilir, ihtiyacınıza en uygun olan akıllı ev şubesi modellerini en ucuz fiyat listelerimiz ile satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.