Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 21 ürün görüntüleniyor.
 • Amatör Basınçlı Yıkama Makinesi Çeşitleri ve Fiyatları

  • Genel olarak birçok farklı tasarım ve özelliğe sahip olan temizlik makinesi çeşitleri bulunmaktadır. Bunlar arasında örnek olarak amatör basınçlı yıkama makinası çeşitleri de bulunur. Yüksek basınçlı yıkama makineleri gibi çeşitlere de sahiptirler. Makine suyu şebekeden alarak çalışmakta olup soğuk ve sıcak ısıda basınçlı bir şekilde dağıtmaktadır. Suyun makine ucunda bulunan hortum ile dışarı çıkışı gerçekleşmektedir. Sürekli kullanıma uygun olan bu modelleri elektromarketim.com üzerinden kolayca bulabilirsiniz. En ucuz amatör basınçlı yıkama makinesi fiyatları ile satın alarak kullanımlarını sağlayabilirsiniz. Güvenli ödeme seçenekleri ve hızlı teslimat yolları ile satın alacağınız bu ürün ile kaliteli kullanımın tadını çıkarın.
 • Amatör Basınçlı Yıkama Makinesi Ne İşe Yarar?

  • Kullanımlarına bakıldığında endüstriyel temizlik malzemeleri olarak tercih edilmektedirler. Farklı alanlarda kullanımlarını rahatlıkla sağlayabileceğiniz temizlik makineleridir. Genel olarak yüksek bir basınç etkisi ile su çıkışını sağlamak için kullanılırlar. Aynı zamanda isteğe bağlı olarak sıcak ve soğuk su çıkışı olan modelleri de bulunmaktadır. Hangisi ile kullanım sağlayacağınıza karar vererek bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Profesyonel ve amatör kullanım çeşitleri arasında seçim yaparak size en uygun olan modeli elektromarketim.com üzerinden kolayca bularak satın alabilirsiniz. Birçok oto yıkama gibi alanlarda karşımıza çıkan bu ürünleri güvenli ödeme seçeneklerimizi kullanarak satın alabilir, hızlı teslimat yolları ile de hemen sahip olabilirsiniz.
 • Amatör Basınçlı Yıkama Makinesi Nasıl Çalışır?

  • Suyun şebekeden alınarak makine tarafından ister soğuk ister sıcak ısıda çıkmasını sağlamak ve bunu basınçlı bir şekilde yapmak üzerine üretilmişlerdir. Hortum üzerinden gelen su tabanca yardımı ile dışarı çıkmaktadır ve temizleme işlemlerinize yardımcı olur. Akış şeklinin ayarlanabiliyor olması da oldukça rahat bir kullanım imkanı sunmaktadır. Lavor basınçlı yıkama makinesi gibi çeşitleri ile yüksek performans sağlarlar. Genel olarak uzun ömürlü bir çalışma şekilleri vardır. Bakımları da düzenli periyotlar ile yapıldığında kullanım ömrünü uzatabilirsiniz. Akış şeklinin ayarlanabilir olması ile de büyük konfor sunarlar. Basınçlı yıkama makinesi ile ister deterjanlı ister deterjansız kullanım sağlayabilirsiniz. Birçok farklı amatör basınçlı yıkama makinesi motoru, hortumu, tabancası gibi yedek paça çeşitleri de bulunmaktadır. Aynı zamanda 200 bar ve 150 bar özellikleri ile de seçenekleri bulunmaktadır. Basınçlı araç yıkama makinası çeşitleri için Lavor markasının kaliteli ürün seçeneklerine elektromarketim.com üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.
 • Amatör Basınçlı Yıkama Makinesi Nasıl Kullanılır?

  • Kullanımları kolay olan modellerdir. Genel olarak daha kısa sürede yıkama işlemlerini halletmek için tasarlanmış olmaları ile rahatlık sunarlar. Basınçlı yıkama makinası 150 bar ve basınçlı yıkama makinası 200 bar gibi seçenekleri bulunması ile de çeşitlilik sunarlar. Bunlar dışında da tabi özellikleri bakımından çeşitleri bulunur. Çalışma prensibi oldukça kolay olması ile de kullanıcıyı yormamaktadır. Daha az iş gücü ile daha kısa sürede işlemlerinizi bitirmenize yardımcı olacaklardır. Amatör basınçlı yıkama makinesi tavsiye edilen endüstriyel temizlik makineleri çeşitlerinden biridir. En uygun fiyat seçenekleri ile elektromarketim.com üzerinden kolayca satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.