Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.
 • Baret Çeşitleri ve Fiyatları

  • Kullanımları açısından iş yerlerinde kişisel koruyucu ekipmanlar arasında yer alırlar. İş güvenliğinin önemini hepimiz biliyoruz. Bu sebeple güvenliğin alınması gereken bazı yerler bulunmaktadır. Bu tarz çalışma alanlarında kesinlik iş güvenliği ekipmanları tercih edilmektedir. Herhangi bir iş kazası yaşanmaması ve bunun için önlem olarak baret kullanılması gerekmektedir. Çalışma güvenliğini sağlayarak daha iyi bir çalışma ortamı hazırlayın. Elektromarketim.com üzerinden tüm baret modellerine bakabilir, en uygun fiyat listeleri ile de sahip olabilirsiniz. En ucuz baret fiyatları için hemen sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
 • Baret Ne İşe Yarar?

  • İş güvenliği sağlanması amacı ile üretilmiş olan ürünlerdir. Kaliteli kullanım imkanları sayesinde herhangi bir tehlikeli durumda çalışanları korumaktadır. ABS plastik ya da polietilen malzemeler kullanılarak üretilmiş olan ürünlerdir. Dayanıklı ve sağlam olacak şekilde üretilmeleri gerekmektedir. Bu şekilde çok daha iyi bir kullanım imkanı sağlayabilirsiniz. Güvenli ve korumalı olması için bu özelliklere dikkat etmek gerekmektedir. Sıcak hava koşulları için içerisinde ter bantları bulunmaktadır. Bunlar daha rahat ve kullanışlı olması için baretlerin içerisine eklenmiştir. Bandı çıkarıp takabilme özelliği ile de konforlu kullanım sağlayabilirsiniz. Üzerinde bulunan yağmur kanalları ile de yağmurlu havalarda da oldukça rahat bir kullanım imkanı sağlamaktadır.
 • Baret Nerelerde Kullanılır?

  • Genel olarak iş güvenliği adı altında kullanımları bulunan ürünler olmaları ile korunma amaçlı tercih edilirler. Tehlikeli işlerin yapıldığı alanlarda kullanılması gereken baret modelleri bulunmaktadır. Hayati bir önem taşıdıkları için güvenlik gerektiren tüm alanlarda kullanılması zorunlu hale gelmiştir. Maden, tersane, endüstri sektörü, inşaat, demir ve çelik sanayi, şantiye gibi alanların tümünde kullanılması gerekmektedir. İş sağlığı ve güvenliği için şapka baret çeşitlerine sahip olmanız gerekmektedir. Elektromarketim.com üzerinden en ucuz baret iş güvenliği ekipmanları fiyatları ile satın alabilir, güvenli kullanımları ile sahip olabilirsiniz. Şapka tipi baret ve baret gözlüğü gibi farklı çeşitleri de bulunmaktadır. Güvenliğinizi sağlayacak olan modeller arasında seçim yapabilirsiniz.
 • Baret Kullanımı Zorunlu Mudur?

  • Kullanım alanlarına bakıldığında sağlık ve güvenlik açısından zorunlu bir hale gelmiştir. Önlem ve koruma amaçlı olarak tercih edilmesi gereken ürünlerdir. Tüm iş güvenliği ekipmanlarını eksiksiz bir şekilde kullanmanız ve güvenliğinizi sağlamanız gerekmektedir. Kullanılmayan alanlarda bununla ilgili cezai işlemler de gerçekleştirilmektedir. İş güvenliği son derece önemli olması ile iş kazasına yol açacak bir durumun önüne geçilmelidir.
 • Baretlerin Renkleri Ne Anlama Geliyor?

  • Baret çeşitleri arasında renklere göre belirli bir ayrım da söz konusudur. Bunun sebebi baretler üzerinden personel farklılıklarını anlamanız içindir. Bunun dışında sağlamlıklarında değişiklikler bulunmaz. Sadece renk ile ayrıcı bir özellik sağlanmıştır. Beyaz baret anlamı bakımından yönetici, mimar, tekniker ya da ziyaretçiler için kullanılmaktadır. Sarı baret ise işçiler içindir. Bakım grubu ve formenler için de mavi baret takılmaktadır. Ortamda bulunan sağlık personelleri yeşil baret, kırmızı baret ise iş güvenliği, savunma personeli, kaliteli kontrol ekibi ve yangın personelleri için geçerlidir. Tüm bu baret modellerine elektromarketim.com üzerinden kolaylıkla ulaşabilir, en ucuz fiyat listeleri ile de sahip olabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.