Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.
  • Bariyer Çeşitleri ve Fiyatları

    • Dış mekan için üretilmiş olan bir tür ayırıcı ve bölge belli edici ürünlerden biridir. Dış mekanda belirli bir alanın sınırlanmasını yapmak için kullanımları sağlanmaktadır. Park ve bahçelerde oldukça sık karşımıza çıkan bariyer modelleri ihtiyaç duyulan her alanda kullanılabilmektedir. Evlerin bahçeleri, peyzaj alanları ve sokaklarda da kullanımlarını rahatlıkla sağlayabilirsiniz. Sürekli kullanım uygun olup, herhangi bir işlem yapmadan kullanımlarını rahatça sağlayabilirsiniz. Döküm bahçe bariyer çeşitleri için elektromarketim.com ‘u ziyaret edebilir, en ucuz bariyer fiyatları ile de satın alabilirsiniz.
  • Bariyer Ne İşe Yarar?

    • Bahçe çalışmalarında kullanılan bu ürünler sınırlandırma işlemlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bariyer çeşitleri oldukça kullanışlı olmaları ile kaliteli yapıları vardır. Üstün kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş olmaları ile oldukça kullanışlıdırlar. Dayanıklı ve sağlam yapıları ile de sizlere uzun ömürlü çalışma sunarlar. Kaliteli yapıları ile birçok alan içerisinde de kullanabilirsiniz. Hem profesyonel hem de amatör olarak bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Evlerinizin bahçelerinde de kullanımlarını sağlayabilirsiniz. Sürekli kullanıma sahip olan bu ürünler birçok alan içerisinde de karşımıza çıkarlar. Kaliteli yapıları ile bu ürünleri hemen elektromarkeitm.com üzerinden bulabilir, en ucuz bariyer fiyatları ile de sahip olabilirsiniz. Belirli bir bölgeyi sınırlandırmak ve alanı belirlemek amacı ile kullanılmaktadır. Özellikle açık alanlarda sınırlandırmayı belirlemek için oldukça sık bir şekilde karşımıza çıkarlar. Üstün kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş olmaları ile uzun ömürlü bir kullanım imkanı sunarlar. Dış koşullar tarafından herhangi bir zarar görmemektedir. Darbelere ve hava koşullarına dayanıklı olacak şekilde üretilmiş olmaları ile oldukça uzun ömürlü bir kullanım imkanı sağlanmaktadır.
  • Bariyerler Nerelerde Kullanılır?

    • Kullanım alanları genel olarak dış ortamlar için geçerlidir. Bahçe, park, peyzaj alanı, otopark, yol kenarları, sokaklar, ev bahçesi gibi birçok örnek verilebilir. Aklınıza gelebilecek birçok alanda kullanımları sağlanabilmektedir. Kolay ve rahat kullanım imkanları ile tercih sebebi haline gelmişlerdir. Duvar örmek ya da çit kullanmak yerine bu ürünler ile alan belirlemesi yapılabilmektedir. En uygun fiyat listeleri için elektromarketim.com ‘u ziyaret edebilir, güvenli ödeme seçeneklerimiz ve hızlı teslimat yollarımız ile de satın alabilirsiniz. Fırsat ve kampanyalarımızdan da yararlanarak en ucuz bariyer fiyatları ile sahip olabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.