Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.
 • Beyin ve Güç Kaynakları Çeşitleri

  • Beyin ve güç kaynakları, akıllı ev sistemleri ürünleri içerisinde yer alır. Akıllı bir ev için gereken kontrol, bu ürün grubundan sağlanır. Akıllı ev sistemleri için geliştirilmiş olan beyin ve güç kaynakları, kontrol alanı bakımından birbirinden ayrılır. Elektrik, doğalgaz, suyu kontrol etmek için sensör ve vanaları çalıştırabilen özelliklerde üretilmişlerdir. Güç, gerilim gibi teknik özellikleri, kontrol alanları bakımından farklı çeşitleri vardır. Yüksek kaliteli beyin ve güç kaynakları çeşitlerine Elektromarketim.com ‘dan ulaşabilir, en ucuz fiyat listelerimiz ile ihtiyacınız olan ürünleri güvenle satın alabilirsiniz.
 • Beyin ve Güç Kaynakları Nedir?

  • Beyin ve güç kaynakları, akıllı ev sistemlerinde güvenli otomasyonu sağlayan ürünlerdir. Akıllı ev sistemlerinin çalışmasını sağlar. Kontrol mekanizması olarak kullanılmaktadır. Sistem içerisindeki her bir ürün güç kaynaklarına ve beyine bağlanılarak kullanılır. Güvenlik sistemi oluşturarak, evinizde en rahat ve güvenli şekilde yaşamanıza yardımcı olur. Otomasyon güç kaynakları, akıllı ev sistemlerine enerji vererek çalışmalarını sağlar. Verimli kullanım olanağı sunar. Otomasyon beyni ise elektrik, su ve doğalgazı kontrol ederken sensör ve vanaların çalışma gerilimlerini sağlamaktadır. Aynı zamanda alarm sensöründen aldığı verileri alarm bildirimi olarak göndererek yüksek güvenlik sunar. Gerekli olduğu durumlarda devreye alma işlemini gerçekleştirir. Oldukça önemli olan bu sistem akıllı ev otomasyonu sağlar. Bu ürünler ev otomasyonunu senaryolar ile yönetebilme imkanı sunar. Akıllı cihazınız üzerinden yapacağınız basit bir ayarlama ile birçok komutu tek bir tıkla uygulayabilir, evinizi kolay ve rahat bir şekilde yönetebilirsiniz. Aksiyonların birbiri ardına uygulanmasını sağlayabilirsiniz. Akıllı ev sistemleri tüm ürünleri ile kullanıcıya konforlu ve güvenli bir yaşam alanı sunmayı hedefler.
 • Beyin ve Güç Kaynakları Nerelerde Kullanılır?

  • Beyin ve güç kaynakları, akıllı ev sistemlerinin bulunduğu her alanda kullanılabilen ürünlerdir. Evlerde, iş yerlerinde ve akıllı ev sistemlerinin kullanıldığı diğer tüm alanlarda, sistemin kontrolünü sağlayabilmek için güç kaynakları ve otomasyon beyni de kullanılmaktadır. Sahip oldukları birçok özellik sayesinde, uzaktan kontrol imkanı ile kullanıcıların hayatını kolaylaştırır.
 • En İyi Beyin ve Güç Kaynağı Hangisidir?

  • Akıllı ev sistemlerinde ürün seçimi yaparken kullanılacak sistem özellikleri dikkate alınmalıdır. Tüm ürünlerin birbirini destekleyen ve tamamlayan niteliklere sahip olmaları gerekmektedir. Sizin için en iyi beyin ve güç kaynaklarını seçerken de ürünlerin teknik özelliklerini, çıkış güçlerini dikkate almanızı öneririz. Piyasada en çok tercih edilen akıllı ev sistemleri ürünlerinin üreticisi Audio’dur. Ürettiği ürünler yüksek kaliteli olmasının yanında kullanıcı konforu ve güvenliğini ön plana çıkarır. Audio akıllı ev sistemi otomasyon beyni ve güç kaynağı çeşitleri için Elektromarketim.com’u ziyaret ederek, sisteminize en uygun ürünleri satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.