Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.
 • Bisiklet Feneri Nedir?

  • Günümüzde ulaşım aracı olarak kullanılan bisikletler doğa ve spor alanında oldukça sık kullanılan binek ürünleridir. Bisikletlerin hem gece hem de gündüz kullanımları eşit olduğu için aydınlatma ürünlerine ihtiyaç duymaktadırlar bu ürünler fenerler altında toplanan bisiklet fenerleridir. Karanlık havalarda ve ikaz gerektiren durumlarda bisiklet mekanizmasında bulunan bisiklet farı ile güvenli bir yolculuk sağlanmaktadır. Bisiklet fenerleri için birden fazla çeşit ve özellik mevcuttur. Bazı modellerde bisiklet farı pilli bazıları ise direkt kablo bağlantısı ile çalışmaktadır. Şarjlı bisiklet feneri kullanılıyorsa mutlaka şarj deposu tam dolumu elde ettikten sonra kullanmaya başlanmalıdır. Teknoloji bir ürün olan bisiklet fener ürünleri led ışıklardan oluşur ve iki parça olarak üretilmektedir. Ön ve arka olmak üzere iki kısımda da kullanılan ve hem sizin dışarıdan gelen hareket ve cisimleri fark etmenizi hem de dışarıdan sizin fark edilmenizi sağlamaktadır. Genel olarak aydınlatma uzunluğu arka kısımda 10,5 cm ve ön kısımda 7,5 cm uzunluğundadır. Ağır ve kaba bir görüntü yerine hafif ve kullanışlı yapıları ile sürüş esnasında kullanıcıyı zorlamayan malzemelerden üretilmiştir.
 • Bisiklet Feneri Kullanımı Zorunlu mudur?

  • Bisiklet feneri kullanımı zorunlu bir gerekçe değildir. Fakat can güvenliği ve dikkat için önemli bir konudur. Tercihe bağlı olarak kullanımı mümkündür. Seyahat halindeyken özellikle karanlık olan ortamlarda aydınlatma sistemi ile yol görünürlüğün arttırırken aynı zamanda dışarıdan bisiklet ve sürücünün görünürlüğünü ve dikkat edilmesini hedeflemektedir. Kullanıcıların birçoğu bisiklet feneri kullanımına dikkat etmeli ve sadece bununla kalmayıp mutlaka sürüş esnasında trafik hızının önemini hesaba katmalıdır. Tüm bu güvenlik önlemleri alındığı takdirde ortaya çıkabilecek kaza ve hasarları en aza indirmiş olursunuz.
 • Bisiklet Feneri Çeşitleri Nelerdir?

  • Bisiklet fenerleri normal aydınlatma ürünlerine göre daha spesifik ve kullanışlı bir üründür. Ön ve arka kısımlarda tercih edilen bisiklet fenerlerinin led ışıklarının sayısında farklılıklar mevcuttur. Ön kısma takılan bisiklet feneri 5 adet ledli fenerden oluşmaktadır. Bu fenerler sabit, hızlı flaşör ve yanma işlemini kolaylıkla algılayabilir. Farklı mod seçenekleri ile kullanım imkânı da sunmaktadır. Arka kısımda ise 3 tane ledli fener bulunmaktadır. Bu ledler genelde kırmızı renktir. Özellikle kırmızı seçilmesinin sebebi kolaylıkla fark edilmesini sağlamaktır. Arka kısımda birden çok yanma şekli bulunmaktadır. Bunlar hızlı flaşör, sabit ve yavaş flaşör, soldan sağa, sağdan sola şeklindedir. Ön ve arka kısımlarda tercih edilen bisiklet fenerlerinin farklı mod seçenekleri vardır ve tamamen kullanıcı isteğine göre kullanım sağlayabilmektedir. Tüm bu özelliklerin dışında bisiklet feneri için çalışma şekline göre ayrılan modelleri de mevcuttur. Bisiklet feneri şarjlı veya pilli modellerine sahiptir. Bunun dışında solar bisiklet feneri modelleri de mevcuttur ve günümüzde sıklıkla tercih edilen ürünlerdir.
 • En İyi Bisiklet Feneri Hangisidir?

  • En iyi bisiklet feneri fiyatları ve çeşitleri için tek bir örnek vermek sağlıklı bir yönlendirme olmayacaktır. Kullanıcı sahip olduğu bisiklet modeline göre uygun ölçü ve özelliklere sahip ürüne karar vererek tercihte bulunması daha doğru bir adımdır. Fakat kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen ve bisiklet farı tavsiyesi olarak listelerin en başında gelen Fenix, kaliteli ve güvenilir ürünleri ile dikkat çeken bir markadır.
  • Fenix Bisiklet Feneri

  • Fenix bisiklet feneri modelleri uzun ömürlü kullanım imkanları ve çeşitli model grupları ile dikkat çeken bir markanın ürünleridir. Fenix markası her zaman teknoloji kanalını takip eden ve kullanıcı için pratik ve kolay kurulum ile kullanılmayı hedefleyen ürünler üretmektedir. Farklı yapı ve tasarım çeşitleri olan lümen değerleri yeterli seviyeye sahip ürünlerinde bisiklet farı şarjlı ve pilli modelleri mevcuttur.
  • Tüm bisiklet feneri çeşitleri için elektromarketim.com’u ziyaret edebilir, ihtiyacınız olan ürünlere en uygun bisiklet farı fiyatları ile sahip olabilirsiniz. Kaçırılmayacak fırsatlar ve kampanyalar için üye olmayı, aynı zamanda her gün yenilene ürün grupları ve indirimlerden ilk haberdar olan kullanıcılardan biri olmak için bildirimlerinizi açmayı unutmayın!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.