Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 30 ürün görüntüleniyor.
 • Dekoratif Aplik Modelleri Nelerdir?

  • Hem fonksiyonel hem de dekorasyon amaçlı kullanılan dekoratif aplik modelleri ışık kaynağının türüne, kullanım alanına ve tarzına göre çeşitlilik gösterir. Işık kaynağına göre; ampul ile ve led ile aydınlatma sağlayan dekoratif aplik çeşitleri bulunmaktadır. Dekoratif led aplik kullanmak enerji tasarrufundan yararlandırır ve aydınlatma ömrünü uzatır. “ACK AL02-48101 15W 3000K Günışığı Dekoratif Linear Duvar Apliği” kendinden ledli dekoratif duvar aplik modelleri arasındadır. Kullanım alanına göre; dekoratif aplik lamba hem iç hem de dış mekanlarda kullanılır. Tarzına göre; klasik tarzdan modern tarza kadar birçok dekorasyona uyacak tarzda aplik dekoratif ürünleri bulmak mümkündür. “Ümelsan Tavuskuşu W3304 E14 Aplik“ tarzı bakımından rustik duvar aplik modeline örnektir. Zengin model yelpazesine sahip olan dekoratif aplik ürünleri herkesin zevkine uyacak şekilde tasarımlar içerir.
 • Dekoratif Aplik Modelleri Nerelerde Kullanılır?

  • Dekoratif aplik aydınlatma ürünleri kullanım alanı geniş olan ürünlerdir. Hem iç mekân hem de dış mekân tasarımları ve aydınlatmalarında kullanılır. Ev, ofis, kafe, bahçe ve teras gibi sayısız kullanım alanları mevcuttur. Dekoratif duvar aplikleri ana aydınlatma kaynağı değil yardımcı ve tamamlayıcı aydınlatma kaynağıdır. Bu yüzden genellikle dekoratif amaçlı kullanılırlar. Belirli bir bölgeyi vurgulamak, göz alıcı etki oluşturmak ve bulunduğu ortamı geniş göstermek gibi işlevlerde kullanılmaktadır.
 • Dekoratif Aplik Modelleri ile Dekorasyon

  • Dekoratif aplik armatür modelleri ile sayısız dekorasyon yapma imkânı vardır. İç mekanlarda ofislerde, evlerin salon, oturma odaları, yatak odaları, mutfak ve banyoları hatta koridorlarında bile tarzlarına uygun şekilde dekoratif duvar aplikleri seçilebilir ve istenilen tarzda dekorasyon yapılabilir. Modern ve vintage gibi her dekorasyon tarzına uygun olarak üretilmiş dekorasyon aplik modelleri vardır. Forlife FL-99111 20W 3200K Günışığı Vega Duvar Aplik” ile modern tarzdaki alanlara ufak bir dokunuş yaparak dekorasyon tamamlanabilir. “Cata CT-5248 6W 6400K Beyaz Martı Ledli Aplik” ürünü ile objeler ön plana çıkartılabilir ve dikkat çekici hale gelebilir. Ofislerde ise saat şeklinde aplik tercih edilebilir. Örnek olarak; “Forlife FL-99124 15W 3200K Günışığı Deneb Dekoratif Linear Duvar Saatikendinden LED’lidir ve yükse verimde aydınlatma sağlar.
  • Yaşam alanlarınızın dekorasyonuna farklılık katacak birçok dekoratif aplik modelleri elektromarketim.com’da!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.