Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.
  • Dizlik Çeşitleri ve Fiyatları

    • Dizlikler, iş güvenliği ekipmanları içerisinde yer alan ürünlerdir. Diz bölgesinin korunmasını sağlamak için üretilmiş olan ürünlerdir. Birçok modelde üretilmiş olan dizlik çeşitleri bulunmaktadır. Dizlikler birbirlerinden üretildikleri malzemeler ve sahip oldukları özellikler ile ayrılır. Çeşitli malzemelerden üretilmiş olan dizlikler ile pek çok işte güvenli bir şekilde çalışma imkanı sağlanabilir. Koruyucu dizlikler hafif ya da ağır yapıda, jel, köpük gibi yapılarda olup, kullanıcıya uzun süre boyunca koruma ve konfor sunmaktadır. Eklem koruyucu özelliklere de sahip olan dizlikler ile çalışmak oldukça rahattır. Yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı dizlik modelleri için Elektromarketim.com ‘u ziyaret edebilirsiniz. Sizler de iş güvenliği ekipmanlarından edinerek, güvenli çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz.
  • Dizlik Ne İşe Yarar?

    • Diz bölgesinin korunmasını sağlayan dizlikler, güvenli çalışma için gerekli olan başlıca ekipmanlardan biridir. Dizler kazalar, düşmeler, çarpmalar ve uzun süre üzerinde durma gibi birçok etki ile en çok hasar alan bölgelerdir. Dizlikler de bu gibi durumlarda dizlerimizin zarar görmesini engellemek için kullanılır. Yaralanmalara karşı en açık bölgelerimizden biri olan dizlerimizde bulunan kıkırdak ve tendonların zarar görmesi sonucu diz rahatsızlıkları oluşabilir. Bu nedenle çalışmalar esnasında dizleri korumak oldukça önemlidir. Koruyucu dizlikler kullanıldığında, dizlerimiz doğrudan çarpma ya da sürtünme gibi etkilere maruz kalmaz. Böylece olası yaralanmalara ve hasarlara karşı korunmuş oluruz. Dizlikler kullanıcıları rüzgar ve benzeri etkilerden de korumaktadır. Dizliklerin çalışmalar esnasında hareketlerimizi kısıtladığı düşünülür bu nedenle kullanıcılar tarafından tercih edilmeme durumu söz konusudur. Aslında dizlikler kullanıcı konforunu da ön plana çıkararak üretilmiş olup, ergonomik tasarımlara sahiptirler. Herhangi bir hareket kısıtlamasına izin vermez ve rahat hareket etmenizi sağlar. Yaralanmaları önleyici özellikleri ile düşme, çarpma gibi durumlarda diz bölgesinin zarar görmesini engeller. Genellikle arka kısmında ayarlanabilir bantları ya da kuşakları bulunmaktadır. Bu da kullanırken kendinize uygun şekilde ayarlamalar yapabilmenizi kolaylaştırır.
  • Dizlik Neden Kullanılır?

    • Dizliklerin kullanım nedeni kolay ve rahat çalışabilmenin yanı sıra, güvenli çalışma ortamı da oluşturabilmektir. Dizlikler yapıları gereği, kullanıcının zarar görmesini engeller. Düşme, çarpma gibi herhangi bir durumda gelen basıncı yayar ve zarar görmenizi engeller. İş güvenliği ekipmanlarının kullanımının amacı, genel olarak yaşanan kazaların olası ağır sonuçlarını engellemektir. Dizliklerin kullanımı da bu nedenle oldukça önemlidir. Yaralanmaya ve hasar almaya en müsait yer olan dizler, dizlikler sayesinde korunarak, konforlu ve güvenli çalışmalar yapılabilir. İş güvenliği ekipmanları ve dizlik çeşitlerine Elektromarketim.com web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.