Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.
 • Fan Motoru Çeşitleri ve Fiyatları

  • Fan motorları; pervanenin çalışabilmesi adına mekanik hareketler bir hareket oluşturur. Fan, mekanik hareketler ile elektrik motorunun bir birleşimi ve aynı zamanda fan motoru olarak da isimlendirilir. Fanın motoruna giren güç ile pervaneden çıkan güce göre hesaplamalar yapılmaktadır. Bu hesaplamalar sayesinde fan motorlarının verimini ölçmemiz mümkündür. Tasarım olarak özel olan fan motorları, alüminyum gövdeli olarak yapılmıştır. Alüminyum gövde sayesinde de zor şartlar altında dayanıklılık göstermektedir. Sık sık arızalanma gibi durumları yoktur. Fan motorları sessiz ve uzun ömürlü olup, yıl içerisinde belirli bir zamanda bakımını da yaptırırsanız daha dayanıklı, uzun ömürlü ve arıza problemleri olmadan kullanım sağlayabilirsiniz. Fan motorları soğutma alanında fazlasıyla yararlıdır. Aircol marka fan ürünleri Elektromarketim.com da detaylı olarak inceleyebilir, uygun fiyata satın alabilirsiniz.
 • Fan Motorları Çeşitleri Nelerdir?

  • Genel olarak birçok farklı özelliğe sahip olan fan motoru çeşitleri bulunmaktadır. Bunlar arasında kombi ve buzdolabı gibi kullanımları için tasarlanan modeller bulunmaktadır. Radyatör ve klima için de çeşitleri mevcuttur. Emici fan motoru ve radyan fan motoru çeşitleri için sayfamıza bakabilirsiniz. Fan motoru seçiminde uygunluklarına dikkat etmek gerekmektedir. Kullanılacak alanın özellikleri doğrultusunda çeşitleri arasından seçim yapabilirsiniz. Kalorifer fan motoru fiyatları ve oto fan motoru çeşitleri en uygun seçenekler ile sayfamızda bulunmaktadır. Pervanesi sağlam olan bu ürünler yüksek performanslı kullanım imkanı sunarlar. Güçleri ve teknik özellikleri bakımından da oldukça çeşitlileridir. 12v ve 220v gibi fan motoru çeşitleri bulunmaktadır. 24v özelliklere sahip modelleri de bulunmaktadır. Birçok farklı teknik özelliklere sahip geniş bir ürün gamına sahiptirler. Elektromarketim.com üzerinden en ucuz fan motoru seçenekleri ile hemen satın alabilirsiniz.
 • En iyi Fan Motoru Hangisidir?

  • En iyi olarak adlandırılan pek çeşit bulunmamaktadır. Bunun sebebi her fan motorunun farklı özelliklere sahip olmasıdır. Özellikleri gereği her fan için uyumlu değillerdir. Bu yüzden en iyi olarak adlandırılan bir ürün söylenmemektedir. Fanın teknik özelliklerine uygun olacak modellerden seçmek gerekmektedir. Bu şekilde fana en uygun olanı seçerek en iyi kullanımı sağlayabilirsiniz. Daha sağlıklı bir kullanım için bunlara dikkat etmek gerekmektedir. Tüm özelliklerini göz önüne alarak fanınız için en uygun modeli tercih edebilirsiniz. Küçük fan motoru gibi tüm çeşitlere sitemizden göz atabilirsiniz. Elektromarketim.com üzerinde tüm ürünler listeler halinde en uygun fiyat seçenekleri ile bulunmaktadır.
 • Fan Motorları Özellikleri Nelerdir?

  • Fan motorlarının gövde bölümleri alüminyumdan yüksek kaliteli bir şekilde üretilmiştir. Bu özellik ile birlikte dayanıklılık kapasitesi arttırılmıştır. Motor kısmı ise ince sisli sacdan üretilmiş ve paslanmaya karşı dayanıklılık sağlanmıştır. Yüksek sıcaklığa, neme, yağ ve kir gibi dış faktörlere karşı da dayanıklıdır. Motor kendini yağlama özelliğine sahiptir. Bu özellik motor yatakları sayesinde gerçekleşmektedir. Motor yatakları kendini yağlayabilir ve bunun sayesinde sessiz olarak çalışmaktadır. Uzun ömürlü performans gösterme kalitesine sahiptir. Yüksek verimli ve kaliteli olmalarından kazanç sağlar. Fan motorlarında iyi kalite mil, yay ve burç kullanılmıştır. Montaj kısmı kolay olup, kendiniz ya da bir uzman tarafından yardım alarak sağlayabilirsiniz. Fan motorları dikey alüminyum enfeksiyon yöntemi ile üretilen sincap kafesi rotoru sayesinde verim kayıplarını minimuma indirmektedir.
 • Fan Motorları Nerelerde Kullanılır?

  • Fan ve aspiatörler ile beraber kullanımları sağlanan ürünlerdendir. Aynı zamanda farklı alanalrda da kullanımları sağlanabilmektedir. Fan motorları; soğutma veya ısıtma amaçlı işlemleri için kullanılmaktadır. Endüstriyel uygulamaların olduğu bütün yerlerde kullanılmaktadır. En büyük özelliği yatay buzdolaplarında kullanıma uygundur. Yatay buzdolaplarındaki evaparatör soğutma uygulamasında kullanım sağlanmaktadır.
 • Fan Motorları Neden Tercih Edilir?

  • En büyük tercih nedeni soğutma ve ısıtma uygulamalarında yüksek verim sağlamalarından kaynaklanmaktadır. Kullanımı kolay olduğu için tercih edilmektedir. Tasarımlarından dolayı sağlam bir yapıya sahiplerdir. Bu yüzden dışarıdan gelen kir, yağ ve toz gibi istenmeyen etkiler altında kolay kolay hasar görmez. Dayanıklı ve sağlam oluşu tercihleri etkileyen büyük bir özelliktir. Kendi kendine yağlama yapan motor ayakları sayesinde de sessiz ve gürültüsüz çalışmaktadır. Ayrıca fan motoru üreten markalar genellikle istenilen özelliğe uygun üretim de yapmaktadır. Böylelikle istediğiniz boyut ve özellikleri belirterek üretilmesini sağlayabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.