sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.
 • Fiber Kablo Çeşitleri ve Fiyatları

  • Tasarımları bakımından birçok alan içerisinde kullanımları sağlanan kablo modellerinden biridir. Genel olarak elektrik sistemlerinde kullanılan yeni nesil teknolojinin bizlere kazandırdığı ürünler arasındadır. Bu kablo modellerinin orta kısmında cam bulunmakta olup, çevresi de birkaç kat malzeme ile sıkı bir şekilde sarılmıştır. Fiber kablo modelleri ışık iletimi sağlamak için kullanılır. Yüksek performanslı çalışma özellikleri ile eski tip kabloların da yerini almıştır. Tasarımları bakımından longline fiber kablo ile elektriksel parazitlerin oluşmasını da engellemektedir. Saf ve temiz bir iletim sağlıyor olması ile de oldukça kullanışlıdır. Çevre şartları nasıl olursa olsun etkilenme yapmaz ve dayanıklı özelliği ön plana çıkar. Ortam içerisinde özelliklere bağlı olarak kabloların hasar görmemesi için fiber modele sahip olacak şekilde tasarlanmışlardır. Elektromarketim.com üzerinden en ucuz fiber kablo fiyatları ile bu ürünleri bulabilir, güvenli ödeme seçeneklerini kullanarak da hemen satın alabilirsiniz.
 • Fiber Optik Kablo Nedir?

  • Yapısal açıdan elektronik sinyaller değil, elektriksel parazitlerin oluşumlarını engelleye ışığı iletmektedir. Işık iletimleri, elektrik parazitlerinin fazla olduğu ortamlarda kullanılmak için uygundur. Birçok alanda kullanılmasının sebebi ise elektrik parazitlerinden etkilenmiyor olmasıdır. Fiber kablo modelleri aydınlatma ve neme karşı dayanıklı yapıya sahiptir. Çevre şartlarının ağır olduğu ortamlar içerisinde yerel bir alan ağı kurumlarında kullanılırlar. Fiber kablo üç kısımından oluşmaktadır. İlki ışığın geçtiği çekirdek, ikinci ışığın çekirdekten yansımasını önleyici cam kılıf, üçüncüsü de dış etkenlerden korunmasını sağlayan plastik koruyucu bir kılıftır. Genel olarak oldukça ince bir liften oluşurlar. Işığın iletim sağlamış olduğu ana parçalardan biridir. Silisyum Dioksit adı verilen camın hammaddesinden meydana gelmiştir. Çekirdek kısmı ise multi mode kablolarda genel olarak 50-70 mikron arası değişiklik göstermektedir. Bu çap ise single mode kablolarda 9 mikrona denk gelir. Tüm optik fiber kablo modelleri kaliteli yapıları ile kullanıcılara da üstün performans imkanı sunarlar.
 • Fiber Kablo Kullanım Alanları Nelerdir?

  • Elektrik sistemlerinde kullanımları sağlanan kablo çeşitlerindendir. Genel olarak ağa veya fiziksel olarak bağlantı sağlayabilmek için haberleşme teçhizatına ve yama panellerine bağlanarak kullanılır. Özellikleri bakımından veri iletimi, video içeren uygulamalar, ses uygulamaları gibi birçok çalışmada kullanılırlar. Örnek olarak veri iletimi, santraller arası bağlantı, reklam panosu, tıp sektöründe kullanılan aygıtlar, kapalı devrede olan televizyon sistemleri gibi birçok yerde karşımıza çıkar. Elektriksel olarak gürültünün fazla olduğu ve düşük hızlı uygulamalarda da bir alanda kullanılır. Aynı zamanda güvenlik gerektiren ortamlarda da kullanılırlar. Elektromarketim.com üzerinden en ucuz fiber optik kablo fiyatları ile bulabilirsiniz. Hepsi üstün kaliteli ürün olmaları ile sizlere rahatlık sunacaklardır.
 • En İyi Fiber Kablo Hangisidir?

  • Tasarımları bakımından fiber kablo modelleri birçok alan içerisinde kullanılabilmektedir. En iyi fiber kablo budur demek doğru bir söylem olmayacak. Sebebi ise her birinin model ve özellik bakımından birbirlerinden farklı olmasıdır. Genel yapıları bakımından kullanım alanlarına göre seçim yapılması gerekmektedir. Diğer kablolara göre de düşük maliyetli olmaları ile avantaj sağlarlar. Avantajları içerisinde de sinyal kabı yaşanma ihtimali oldukça düşük olması da bulunur. Bunlardan başka taşıma kapasiteleri de fazladır. Bakır tellere nazaran daha fazla veri fiber kablolar ile taşıyabilmektedir. Bunun gibi artı avatanları ile de kullanıcılara rahat kullanım sağlayacaklardır. Elektromarketim.com üzerinden tüm bu ürünlere kolayca ulaşablirsiniz. En ucuz kablo fiyatları ile tüm kablo modellerine hızlı bir şekilde sahip olun.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.