Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.
 • Halı ve Koltuk Yıkama Makinesi Ne İşe Yarar?

  • Halı ve koltuk yıkama makinesi, halılarda ve koltuklarda bulunan kirlerin ve lekelerin temizlenmesi için kullanılan makinedir. Halı koltuk yıkama makinesi ürünleri temizlik makineleri içerisinde yer alırlar. Halı ve koltuklar temizlenmeden önce çeşitli aşamalardan geçmektedir. Bu aşamalar ıslatma, fırçalama ve durulamadır. Halılar yıkanmadan önce, tercih edilirse halı yıkama süpürgesi tarafından da süpürülebilmektedir. Halı yıkama makineleri çeşitli ebatlarda ve özelliklerde üretilmektedir. Bazıları profesyonel olan otomatik halı yıkama makinesi şeklindeyken, bazıları daha kompakt yapıda ve el yordamıyla kullanılacak şekildedir.
  • Halı ve koltuk makinelerinde su ve temizlik maddesi konulması için hazneler bulunmaktadır. Bu haznelere konulan su ve temizlik maddeleri, işlem sonrasında kolaylıkla boşaltılabilmektedir. Makine içerisinde bulunan püskürtücüler tarafından su ve deterjan yüzeye püskürtülür, döner fırça ise eş zamanlı olarak temizleme işlemini yapar. Koltuk ve hali yikama makinesi tarafından yıkanan halılar ve koltuklar, yıkadıktan sonra ıslak değil az nemli olurlar.
 • Halı Yıkama Makinesi Nerelerde Kullanılır?

  • Halı yıkama makineleri otellerde, iş yerlerinde, kısacası halı bulunan her ortamda kullanılmaktadır. Bu makineler en çok halı yıkama işi ile uğraşanlar tarafından kullanılır. Halı yıkama iş yerlerine gelen her halının ölçüsü farklı olduğundan, kullanılan makineler de farklı boyutlarda olmaktadır. Genellikle büyük boylardaki halıların yıkanması için otomatik halı yıkama makinesi kullanılmaktadır. Otomatik halı yıkama makineleri ise profesyonel tipte makinelerdir.
  • Halı Yıkama Makinesi Ev için Uygun mudur?

  • Halı yıkama makineleri, profesyonel ve ev tipi halı yıkama makinesi olarak iki sınıfa ayrılmaktadır. Kompakt yapıdaki halı yıkama makineleri, evlerdeki halıların kolaylıkla yıkanması için üretilmişlerdir. Bu sayede profesyonel bir yardım almadan rahatça evde halı yıkanabilmektedir. Ev tipi halı makineleri, elektrikli süpürgelerle neredeyse aynı ölçülerde üretilmektedir. Evlerde kullanılan halı yıkama makinesi çeşitlerinde buharlı olan modeller de bulunmaktadır. Tüm ev tipi halı yıkama makineleri ile koltuklar da yıkanabilmektedir.
 • En İyi Halı Yıkama Makinesi Hangisidir?

  • En iyi halı yıkama makinesi, kullanım alanına uygun olan makinedir. Ev tipi halı yıkama makinesi alınacak ise ergonomik ve hafif olmasına dikkat edilmesi gerekir. Aynı zamanda koltuk yıkamak için de kullanılacağı için kolaylıkla kaldırılabilir ağırlıkta olmalıdır. Tüm halı ve koltuk yıkama makineleri seçiminden önce vakum gücü, tank kapasitesi, fırça ve başlık sayısı iyice araştırılmalıdır. Makine özellikleri araştırıldıktan sonra, halı yıkama makinesi fiyatları da göz önünde bulundurulmalıdır. Her hali yıkama makinası fiyatları aynı olmamaktadır. Örneğin; ev tipi halı yıkama makinesi ile otomatik halı yıkama makinesi fiyatları arasında büyük farklar vardır. Halı yikama makineleri fiyatları hem özellikleri hem de üreticisi olan markalar tarafından farklı oranlardadır. Elektromarketim.com üzerinden en iyi koltuk yıkama makinesi ve halı yıkama makinesi ürünlerine, uygun fiyat seçenekleriyle ulaşmak mümkündür.
  • Powerwash ve Lavor gibi kaliteli markaların ürünlerine de sayfamızdan ulaşabilir, en uygun halı yıkama makinesi fiyatları ile sahip olabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.