Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 48 ürün görüntüleniyor.
 • Hücreli Fan Çeşitleri ve Fiyatları

  • Hücreli fan modelleri kullanışlı birçok çeşitleri ile büyük ve geniş alanların havalandırma sistemleri için tercih edilmektedir. Kullanımları rahat olması ve büyük alanların havalandırma işlemlerinde iyi bir sonuç sağlaması ile fazlasıyla ilgi görürler. Tüm kaliteli markaların ürün çeşitlerini görmek için kategori sayfamızı gezebilirsiniz. Uygun fiyatlı ürün seçeneklerimiz ile kullanışlı bir havalandırma sistemi hazırlayabilirsiniz.
 • Hücreli Fan Nedir?

  • Havalandırma, soğutma ve ısıtma işlemlerinde kullanılan sistem üyelerinden biridir. Genel çalışma prensibi hava sirkülasyonu yaratarak havalandırma sağlamasıdır. Ortamda oluşan havayı fizyolojik özelliğine göre yüksek ya da düşük bir emiş gücü kullanmaktadır. Bu şekilde ortamın havasını temizlemeye ve yenilemeye yardımcı olur. Elektrik ile çalışan bir fan çeşidi modelidir. Hücreli tip fan modellerinin diğer havalandırma aletlerinden belirli farkları da bulunmaktadır. Bunlardan biri izole edilmiş olan bir kabinin bulunması gibi bir durumdur. Yani korunaklı olan dış hücre yapısının bulunmasıdır. Hücreli fan bu şekilde çalıştığı için çıkardığı ses seviyesi en düşük seviyede çalışmaktadır. Bunun dışında fan içerisinde bulunan elektrik motoru, kasnak ve kayış mekanizması ile sızdırmazlık kazanmaktadır. Dış ortamlarda kullanımı bulunmakta olup sert rüzgar, toz ve yağmur gibi hava olaylarından zarar görmemektedir.
 • Hücreli Fan Nerelerde Kullanılır?

  • Fan ve aspiratör çeşitleri birçok alanda kullanılabilmektedir. Hepsi kaliteli ürünler olup, birçok alanda rahat ve kolay çalışma sunarlar. Daha çok büyük ve geniş hacimli alanlarda kullanımı bulunur. Spor salonları, toplantı alanları, ofisler, bankalar, okullar, alışveriş merkezi, büyük amfiler gibi alanlarda kullanılmaktadır. Kaliteli havalandırma sistemleri arasında yer alan ürünlerden biri olması ile de rahatlık sunmaktadır. Dayanıklı yapıları ile de uzun ömürlü kullanım sağlar. Aynı zamanda bakım işlemleri düzenli periyotlarda yapıldığında da kullanım ömrü daha da uzamaktadır. Kullanışlı ve kuvvetli havalandırması ile birçok alan için kullanımları tercih edilmektedir. Hücreli fan imalatı yapan kaliteli markaların ürünlerden satın alırsanız daha rahat bir kullanım sağlayabilirsiniz. Fonksiyonel yapısı sayesinde düşük ses seviyesine sahiptirler. Ortamda ısıtma ve soğutma ihtiyacı bulunmayan kapalı alanlarda doğal bir havalandırma yolu ihtiyacını giderilememektedir. Bu nedenle de mekanik olarak tesisata ihtiyaç duyulur. Bu gibi alanlar için ise hücreli fan kullanımı bulunmaktadır. Mekanik tesisat olarak hücreli fan kurulumu sağlanır. Avantajlı yapısı ve çalışma prensini ile hücreli fanlar oldukça tercih edilen havalandırma fanı çeşitleri arasında yer almaktadır.
 • Hücreli Fan Seçimi Nasıl Yapılmaktadır?

  • Hücreli tip fan modelleri seçimi genel olarak ihtiyaca bağlı şekilde gerçekleştirilmektedir. Hücreli fan imalatı yapan firmaların kaliteli ürün seçeneklerinden seçebilirsiniz. Sinema salonları, toplantı alanları gibi yerlerde sessiz olması gerektiği için hücreli fan tercih edilmektedir. Kolay temizlenebilir filtreleri bulunmaktadır. Bu sayede rahat kullanım sunmaktadır. Havalandırma kalitesi oldukça yüksek olup, birçok alanda kullanımı tercih edilir. Düşük ses seviyesinde çalışması ile kullanışlıdır. Elektromarketim.com üzerinden en kaliteli hücreli fan fiyatları görebilir, en ucuz hücreli fan fiyatları ile sahip olabilirsiniz. Hücreli fan çeşitleri için kategori sayfamızı ziyaret ederek havalandırma fanı satın alabilirsiniz.
 • Hücreli Fan Neden Tercih Edilir?

  • Birçok farklı avantajı olduğu için kullanımları tercih edilen havalandırma fanı tiplerindendir. Öncelikle büyük ve geniş alanların havalandırmasını sağladığı için tercih sebebi olarak sunulabilir. Fonksiyonel olarak bakıldığında da gereğinden sessiz çalışma özelliği ile ilgi görürler. İçerisinde bulunan filtreler ile çalışma alanlarında genişletmeler yapılabilmektedir. Ortamda bulunan kirli havayı taze havayla değiştirerek kullanımları sağlanır. Kaliteli havalandırma özelliği ile de tercih sebebi haline gelmişlerdir.
 • En iyi Hücreli Fan Hangisidir?

  • En iyi olarak kullanılan herhangi bir çeşidi olduğunu söylemeyiz. Bunun sebebi kullanım alanlarının özelliklerine göre hücreli fan seçiminin yapılması gerekmektedir. Ortamın ihtiyacı doğrultusunda ona yakın olacak teknik özelliklerin seçilmesi gerekmektedir. Hücreli fan çeşitleri arasında radyal ve aksiyel gibi çalışma tiplerine sahip ürünler de bulunur. Hücreli tipi aspirtör gibi çeşitlerde söz konusu. Bu nedenle birçok farklı kullanımları olması ile en iyi hücreli fan modelini ihtiyaca göre belirlemeniz gerekmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.