Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.
 • Kabinli Hoparlör Modelleri ve Fiyatları

  • Hoparlörler ses sistemleri içerisinde yer alan, sesin kaliteli ve yüksek desibelde yayılmasını sağlayan ürünlerdir. Kabin hoparlörler ise kabinli tasarıma sahip olup, sesin çok daha iyi bir şekilde yayılmasına imkan tanır. Kabin hoparlörlerin yüksek ses ihtiyacı duyulan alanlarda kullanımı tercih edilir. Kolay taşınabilir hoparlör modelleridir. Plastik ve ahşap kasa tasarımlarının yanı sıra güç ve ebatları bakımından da farklılık gösteren pek çok kabin hoparlör çeşidi bulunur. Temelde aktif ve pasif kabin hoparlörler olmak üzere çalışma prensiplerine göre ikiye ayrılır. Bunların yanı sıra kabinli oto hoparlör, kabinli bass hoparlör, kabinli oval hoparlör, bir el mikrofonlu ve iki el mikrofonlu aktif kabin hoparlör ve bluetooth özellikli olan kabin hoparlör modelleri de bulunmaktadır Kullanım şekline ve kullanım alanına bağlı olarak ihtiyaç duyulan güç belirlenmeli ve kabin hoparlör tercihi bu şekilde yapılmalıdır. Hoparlör fiyatları hoparlör türüne, kalitesine ve sahip olduğu teknik özelliklere göre değişiklik göstermektedir. Kaliteli hoparlörler, istenilen temiz ses kalitesine ulaşılabilir. Yüksek kaliteli kabin hoparlör modelleri için Elektromarketim.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Ürünlerimizi inceleyerek sizler için en uygun kabinli hoparlör modelini belirleyebilirsiniz, en ucuz fiyat listelerimiz ile en uygun fiyatlarla dilediğiniz ürünlere kolayca sahip olabilirsiniz.
 • Kabinli Hoparlör Nedir?

  • Kabinli hoparlörler, sesin çok daha temiz ve yüksek seviyelerde yayılmasını sağlayan hoparlör modelleridir. Hoparlörün içinde bulunduğu kabin, yüksek sesin çok daha temiz bir şekilde yayılmasını sağlar. Yüksek ses ihtiyacı olan uygulamalarda kabin hoparlör modelleri tercih edilmektedir. Çalışma prensiplerine göre aktif ve pasif kabin hoparlörler olmak üzere iki çeşittir. Aktif kabin hoparlörler güç kaynağına ve kendi amfisine sahiptir. Farklı ses seviyelerinde yayılım sağlayabilir. Kurulumları oldukça kolay olan aktif kabin hoparlörler, sahip oldukları güç kaynakları için elektriğe ihtiyaç duyarlar. Pasif kabin hoparlör modelleri ise amfiye sahip olmadıkları için harici amfi kullanımına ihtiyaç duyar. Ses iletimi analog sisteme dönüştürülerek sağlanır. Aktif kabin hoparlörlere göre pasif kabin hoparlörlerin ses kapasiteleri çok daha yüksektir. Amfi ve kendi yönetim paneline sahip olan aktif kabin hoparlörlerin bluetooth ve diğer bağlantı seçenekleri de bulunmaktadır. Böylece hoparlöre elektronik bir cihaz bağlayabilir, mikrofon girişlerini kullanarak çok yönlü kullanımlar sağlayabilirsiniz. Geniş kullanım alanına sahip olan kabinli hoparlör modelleri ile pek çok alanda ihtiyaç duyduğunuz yüksek ses kalitesine ulaşabilirsiniz. Bir el mikrofon ya da iki el mikrofonlu aktif kabin hoparlör modelleri ile zengin kullanımlar gerçekleştirebilirsiniz. Kolay taşınabilir özelliğe sahip olan bu hoparlörleri dilediğiniz her alanda tercih edebilirsiniz. Kabinli hoparlör modelleri için Elektromarketim.com web sitemizi ziyaret ederek ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. En uygun fiyatlarla hızlı teslimat ve güvenli ödeme seçenekleri ile dilediğiniz ürünlere kolayca sahip olabilirsiniz.
 • Kabinli Hoparlör Nasıl Kullanılır?

  • Kabinli hoparlörler, yüksek ses ihtiyacı duyan kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen hoparlör modelleridir. Kullanımları bakımından kolaylık sağlayan yüksek performanslı ürünlerdir. Aktif ve pasif kabinli hoparlör seçenekleri arasından ihtiyaç duyduğunuz ürünlere Elektromarketim.com ‘dan ulaşabilirsiniz. Kabin hoparlörler; okullarda, kafelerde, düğün salonlarında, konserlerde, kapalı ve açık alanlarda olmak üzere oldukça geniş kullanım alanına sahiptir. Uzaktan kumanda ile yönetim seçeneğine sahip olan kabinli hoparlör modelleri ile konforlu kullanımlar gerçekleştirebilirsiniz. Kabinli hoparlörlerden en yüksek verimi elde etmek için kullanım alanlarınıza en uygun güçte olan hoparlörü tercih etmeniz gerekir. Bunun için ise hoparlörün maksimum gücünün yanı sıra sürekli gücünü de bilmelisiniz. Ses sistemlerinde ekolayzır oldukça önemli bir özellik olup, dikkat edilmesi gereken bir diğer konudur. Aktif ve pasif hoparlörler kullanıcı dostu sistemleri ile kolay ve rahat kurulum ve kullanım imkanı sunar. Taşıması kolaydır ve istenilen alana rahatça konumlandırılabilir. Pasif kabinli hoparlörleri aktif kombinasyonda kullanmamanız önerilir. Profesyonel ve aktif kabin kombinasyonunda aktif hoparlörleri tercih edebilirsiniz.
 • En İyi Kabinli Hoparlör Hangisidir?

  • Kabinli hoparlörler, ses sitemleri içerisinde yer alan ürünlerdir. Yüksek ses ihtiyacını karşılayarak temiz ve yüksek desibelde ses dağılımına olanak tanırlar. Çalışma prensipleri, güçleri, ölçü ve kasa tasarımları ile farklı çeşitlerde üretilmiş olup, kullanıcıya sunulmuştur. Birçok markaya ait kabinli hoparlör modeli bulunur. Bu ürünler kalite, teknik özellik ve fiyatları bakımından farklılık gösterir. En iyi kabinli hoparlör modellerini Alfon markasında bulabilir, yüksek performanslı kullanımlar sağlayabilirsiniz. Elektromarketim.com web sitemizde bulabileceğiniz Alfon aktif şarjlı kabin hoparlör ile bluetooth ve mikrofon bağlantı imkanının yanı sıra sunduğu uzaktan kumanda yönetimiyle de zengin kullanımlar gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz üzerinden kolon ve hoparlör çeşitlerine ulaşarak ürün özelliklerini inceleyebilir, sizler için en uygun hoparlör modelini belirleyebilirsiniz. Yüksek kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla satın alabilir, konforlu kullanımlar sağlayabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.