Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.
 • Kablosuz Mikrofon Modelleri ve Fiyatları

  • Mikrofon çeşitleri içerisinde yer alan kablosuz mikrofonlar, ses dalgalarının alıcı ve verici sayesinde elektriksel titreşimlere çevirerek dışa aktaran ürünlerdir. Kullanıcıyı kablo kısıtlamasına maruz bırakmaz ve geniş alanda rahat kullanım imkanı sunar. Telsiz mikrofonlar olarak da bilinen kablosuz mikrofon modelleri kullanım alanlarına, amaçlarına ve sahip oldukları teknik özelliklere göre farklı çeşitleri ile kullanıcıya sunulmuştur. Bunlar içerisinde Vhf telsiz mikrofonlar, Uhf telsiz mikrofonlar, kablosuz yaka tipi, kafa tipi ve el mikrofonlarının yanı sıra enstrümanlar için tasarlanmış olan kablosuz mikrofon modelleri de yer almaktadır. Geniş kullanım alanına sahip olan kablosuz mikrofon modellerini ihtiyaç duyduğunuz tüm alanlarda rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Yüksek kaliteli kablosuz mikrofon çeşitlerine Elektromarketim.com ‘dan ulaşabilirsiniz. Sizin için en uygun mikrofon modellerine en uygun fiyat avantajları ile sahip olabilirsiniz.
 • Kablosuz Mikrofon Nasıl Kullanılır?

  • Geniş kullanım alanına sahip olan kablosuz ve telsiz telefonlar, ses dalgalarının elektriksel titreşimlere çevrilmesini ve ayarlanan yükseklikte dışa aktarılmasını sağlayan ürünlerdir. Ses dalgalarını alıcı ve vericileri üzerinden algılayarak elektriksel titreşimlere çevirirler. Kablosuz mikrofonlar, kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen mikrofon çeşitleridir. Kullanıcının kablo dağınıklığına ve kısıtlamasına maruz kalmadan geniş alanda konforlu mikrofon kullanımına imkan tanır. Kablosuz mikrofonlar tıpkı telsizlerde olduğu gibi alıcı ve verici şeklinde ses aktarımı sağlar. Bu nedenle mikrofonun kullanılacağı alana dikkat edilmesi gerekir. Eğer kullanım alanınızda alıcı ve verici arasında bakır ve metal gibi levhalar varsa bu durum ses kaliteniz üzerinde olumsuz etki edebilir. Kullanım alanına ve amacına uygun şekilde tercih edilen mikrofon modelleri ile yüksek performanslı kullanımlar gerçekleştirebilirsiniz. Kullanıcıya yüksek konfor imkanı tanıyan bu mikrofon modelleri arasından seçim yaparken mikrofonun karakteristik özelliklerini, ses kalitesini, çekim mesafesini, kasa kısmında kullanılan malzemenin özelliklerini, filtresini ve sünger yapısını göz önünde bulundurmanız ve tercihlerinizi bu opsiyonlara bağlı olarak belirlemeniz gerekir. Yaka mikrofonları, kafa ve el mikrofonları, kürsü mikrofonları gibi daha pek çok modeli bulunan kablosuz mikrofon çeşitlerini toplantılarda, konferanslarda, konserlerde, stüdyo kayıtlarında ve ihtiyaç duyduğunuz tüm alanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kablosuz mikrofonları ister tekli olarak ister ister set halinde satın alabilirsiniz. Elektromarketim.com web sitemiz üzerinden mikrofon çeşitlerini inceleyerek sizler için en uygun ürünleri belirleyebilir, en ucuz fiyat avantajlarından yararlanarak dilediğiniz ürünlere kolayca sahip olabilirsiniz.
 • Kablosuz Mikrofon Modelleri Nelerdir?

  • Kablosuz mikrofon modelleri neredeyse her alanda kullanımı bulunan ve sahip oldukları özellikler bakımından pek çok opsiyon ile kullanıcıya sunulan mikrofonlardır. Bunlar içerisinde yer alan kablosuz yaka mikrofonları ve kafa mikrofonları genellikle sunumlarda tercih edilen mikrofon modelleridir. Bunların yanı sıra kablosuz el mikrofonları, kürsü mikrofonları, masa mikrofonları, telsiz mikrofonlar, gitar ve davul gibi enstrüman mikrofonları, stüdyo ve koro mikrofonları gibi çeşitli mikrofonlar yer alır. Bu mikrofon modellerini tekli olarak satın alabileceğiniz gibi iki el Uhf telsiz mikrofonlar, iki yaka Vhf dijital ekranlı telsiz telefonlar ve bir el bir yaka şeklinde olan telsiz mikrofonlar olarak set halinde satın alabilirsiniz. Kablosuz mikrofonların çekim mesafeleri ve ses kalitesi oldukça önemli unsurlardır. Çok geniş alanlar ve uzak mesafelerde yapacağınız kullanımlar için Uhf band, daha küçük alanlarda ise VHF band telsiz kullanımını tercih edebilirsiniz. Kablosuz mikrofonlar ile dış ses oranını en aza indirerek ana sese odaklanılmasını sağlayabilirsiniz. Ses ayarlarını dilediğiniz şekilde gerçekleştirebilir ses seviyesini yükseltip alçaltabilirsiniz. Kablosuz mikrofon modelleri için Elektromarketim.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
 • En İyi Kablosuz Mikrofon Hangisidir?

  • Piyasada size pek çok opsiyon sunan kablosuz mikrofon modeli bulunmaktadır. Bu mikrofonlardan alacağınız verim kullanım sağlayacağınız alana, mekana ve kullanım amacınıza göre değişiklik gösterir. Sunumlarınızda kablosuz yaka mikrofonları ile en yüksek performansı sağlayabileceğiniz gibi, sahne performanslarınızda kablosuz telsiz el mikrofonları ile beklediğiniz verimi alabilirsiniz. Mikrofonların çekim mesafesini, ses kalitesini, kanal sayısını, sahip olduğu karakteristik özellikleri filtre ve sünger yapısını da göz önünde bulundurarak mikrofon tercihi yapmanız gerekir. En iyi kablosuz mikrofon modellerini Alfon markasında bulabilirsiniz. Alfon mikrofon modelleri kullanıcı beğenisi ve memnuniyetini kazanmış olan yüksek performanslı ürünlerdir. En iyi telsiz mikrofon modelleri için Elektromarketim.com ‘u ziyaret edebilirsiniz. En ucuz fiyat avantajlarından faydalanarak ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünleri hızlı teslimat ve güvenli ödeme seçenekleri ile güvenle satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.