Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 657 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 5 ... 8 ... 14
 • Led Güç Kaynakları Çeşitleri ve Fiyatları

  • Led güç kaynakları, Led sistemlerin ihtiyaç duyduğu enerjiyi karşılayan ürünlerdir. Led aydınlatma sağlayan ürünler ile uyumlu olacak şekilde üretilmişlerdir. Farklı malzeme ve özelliklere sahip olan farklı çeşitlerde birçok güç kaynağı bulunmaktadır. Led güç kaynaklarının şerit Ledlerin yanı sıra daha birçok Led cihazlar ile birlikle kullanımı bulunmaktadır. Bu ürünler geniş voltaj ve akım aralıklarında olup, çeşitli teknik özelliklere sahiptir. İç ve dış mekan kullanımına uygun modelleri mevcuttur. Korumalı yapıda olan güç kaynakları ile güvenli kullanım sağlanabilmektedir. Led güç kaynaklarının fiyatları, sahip oldukları özelliklere göre belirlenir. Farklı marka ve modellerde üretilmiş olan Led güç kaynaklarını, birlikte kullanmayı düşündüğünüz ürünlerin özelliklerini dikkate alarak tercih etmeniz gerekir. Yüksek kaliteli Led güç kaynakları çeşitleri için Elektromarketim.com web sitemizi ziyaret edebilir, Ürünlerin teknik özelliklerini karşılaştırarak aradığınız özelliklere sahip olan güç kaynaklarını en ucuz fiyatlar ile satın alabilirsiniz.
 • Led Güç Kaynağı Nedir?

  • Led güç kaynakları (Led power supply), Led driver adıyla da bilinmektedir. Led driverlar Led aydınlatmalar için kullanım sağlanan ürünlerdir. Led aydınlatma ürünlerine ihtiyaçları olan elektrik enerjisini ileterek ışıklarının yanmasını sağlar. Kullanımı kolay ve rahat olan bu ürünler sayesinde Led ışık kullandığınız alanların daha sağlıklı ve güvenli bir şekilde aydınlatmanız mümkündür. Led güç kaynaklarının cihazlarınıza daha düzenli ve sabit bir şekilde enerji vermesi sayesinde güç dengesini kurar. Böylece cihazlarınızda meydana gelebilecek hasarları önleyerek uzun ömürlü kullanım imkanı sunar. Bu ürünler kısa devre ve aşırı yük korumalarının yanı sıra pasif güç faktörünü düzeltme özelliğine de sahiptir. Kademeli led akım seçim imkanı sunan modelleri ile kullanımı rahattır. Bu ürünler, kullanıcıya düşük maliyette yüksek performanslı çalışmanın yanı sıra yüksek verim sunarlar.
 • Led Güç Kaynakları Ne İşe Yarar?

  • Led güç kaynakları, Led cihazlarınızın uzun ömürlü ve güvenli kullanımı için üretilmiş olan ürünlerdir. Led aydınlatmalar voltaj ve akım şiddetine karşı fazlasıyla duyarlı olan ürünlerdir. Yanlış besleme, bu ürünlere zarar verir. Bu nedenle Ledlere uygun olarak seçilen Led güç kaynakları ile doğru besleme yapılabilir ve Ledlerin ömrü uzatılarak verimi arttırılabilir. Led güç kaynakları sağlam tasarımları ve düşük güç dağılımları sayesinde oldukça kullanışlı ürünlerdir. Dış etkenlere karşı dayanıklı yapıları bulunmaktadır. İç ve dış mekanlarda enerji tasarrufu ve verimli kullanım olanağı sağlarlar.
 • Led Güç Kaynakları Nasıl Çalışır?

  • Ledler, besleme kaynağı yardımıyla aldıkları akım ile ışık meydana getiren ürünlerdir. Led güç kaynakları ise Ledlere uygun şekilde seçilen ve Ledlerin karakteristik özelliklerini en üst seviyede sunmalarını sağlayan araçlardır. Bu ürünler aktif ya da pasif güç faktörü düzenleyiciler yardımı ile alternatif akımı (AC) filtreleyerek köprü diyot üzerinden doğru akıma (DC) dönüştürür. Gerilim değerlerini ölçüp doğru akımı cihaza regüle eder. Güç kaynakları, kullanıldıkları cihazları hat dalgalanmalarından ve aşırı ısınmalardan korur.
 • Led Güç Kaynakları Nasıl Test Edilir?

  • Güç kaynaklarının doğru bir şekilde çalışabilmesi için test cihazları ile statik ve dinamik ölçümlerinin yapılması gerekir. Statik ölçümleri devre üzerindeki değerler okunmalı ve kontrol edilmelidir. Dinamik ölçümlerde ise güç kaynağına farklı yükler bağlanır ve yük akımları ölçülür. Ölçüm esnasında güç kaynağının seçici anahtarının da akım kademesine en uygun büyüklükte olması gerekmektedir. Güç kaynağının çıkış değerleri sabit ve değişken yükteki değerleri ile statik ölçüm değerlerinin birbirini destekler nitelikte olması gerekir. Led güç kaynaklarının test edilmesi oldukça kolaydır. Güç kaynaklarınızı test ederek, doğru çalışıp çalışmadığını kontrol edebilir, güvenli kullanım sağlayabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.