sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 132 ürün görüntüleniyor.
1 2 3
 • Led Sürücü Çeşitleri ve Fiyatları

  • Led sürücüler, Ledlerin çalışmasını sağlayan bileşenlerdir. Ledlerin çalışması için gerekli olan akım ve gerilimi sağlayarak Ledlerin sorunsuz bir şekilde uzun süreli kullanımını mümkün kılar. Bu ürünler Led beslemelerinde sabit akım Led sürücüleri ve sabit gerilim led sürücüleri olmak üzere iki grupta incelenmektedir. Bunların yanı sıra açık tip led sürücüler, yukarı adım (yükselme) ve aşağı adım (sıçrama) Led sürücüleri, çoklu topoloji Led sürücüleri, indüktörsüz Led sürücüleri ve modül Led sürücüleri olmak üzere farklı çeşitlerde sürücü devreleri bulunmaktadır. Ledler için oldukça önemli olan Led sürücü çeşitlerine Elektromarketim.com web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Ürün özelliklerini karşılaştırarak Led aydınlatmalarınıza en uygun ürünleri en ucuz fiyat avantajları ile satın alabilirsiniz.
 • Led Sürücü Nedir?

  • Led sistemlerin ihtiyaç duydukları enerjinin karşılanmasında kullanımı önemli olan ve sıklıkla tercih edilen ürünlerdir. Led sürücüler ile daha kaliteli ve sağlıklı bir aydınlatma sağlanır. Bu ürünler, cihazlara ihtiyaç duydukları değerlerdeki akım ve gerilimi düzenli bir şekilde iletirler. Böylece cihazların güç dengelerini ayarlayarak olası hasarların önüne geçilmesini sağlarlar. Led sürücülerin kullanıldığı sistemlerin kullanım ömürleri uzar. Ledlerin beslemelerine göre farklı çeşitlerde olan Led sürücülerden sisteme en uygun olan ürünler tercih edilmelidir. Bunlar içerisinde yer alan akım sınırlamalı Led sürücüler genellikle power Ledlerin beslemelerinde kullanılan ürünlerdir. Bunun sebebi, power Ledler çok yüksek akım çekerler ve eğer akımları sınırlanmaz ise kısa sürede zarar görebilirler. Ledlerin yüksek akım çekmeleri ısınmalarına ve bununla bağlantılı olarak da ömürlerinin azalmasına neden olur. Bu sorunların önüne akım sınırlamalı Led sürücüler ile geçilmektedir. Voltaj sınırlamalı Led sürücüler ise AC ya da DC güç kaynakları ile beslenirler ve Ledlere sabit voltaj sağlarlar. Böylece Ledlerin yüksek voltajdan zarar görmelerini önlerler. Led sürücüler sayesinde Ledler karakteristik özelliklerini en yüksek seviyede sunabilirler.
 • Led Sürücü Nasıl Kullanılır?

  • Ledler yüksek akım çeken ürünlerdir. Bu akımlar sınırlandırılmaz ise Ledler kısa sürede bozulmaktadır. Bu nedenle Led driverlar ile birlikte kullanımı önerilmektedir. Led driverlar Ledlerin akım ve gerilim değerlerini ihtiyaç duyulan seviyelere getirir ve bu şekilde iletir. Böylece uzun süre boyunca yüksek verim sağlanmış olur. Led sürücü devreleri Lede bağlanır ve kullanıma başlanabilir. Led armatür driver, spot Led driver, Led projektör driver ve power Led driver için uyumlu modelleri bulunur. Akım sınırlamalı, gerilim sınırlamalı, açık tip, kapalı tip, yükselme, sıçrama Led sürücü devrelerinden en uygun olan ile bağlantısı tamamlanıp rahatlıkla kullanıma başlanabilir. Led sürücü çeşitlerini Elektromarketim.com üzerinden inceleyebilir, sisteminize en uygun ürünleri güvenle satın alabilirsiniz.
 • Led Sürücü Neden Tercih Edilir?

  • Led sürücüler, Ledlerin beslemesini yaparak ihtiyaç duydukları akım ve voltaj değerini iletir. Akım ve gerilimi optimize ettiği için enerji tasarrufu sağlar. Led aydınlatmalar driverlar sayesinde yüksek kaliteli ışık yayar ve uzun ömürlü kullanım imkanı sunar. Enerji tasarrufu sağlarken aynı zamanda da yüksek performanslı ve verimlidir. Bu nedenle kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilirler.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.