Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 1012 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 6 ... 11 ... 22
 • Lokma Anahtar Çeşitleri ve Fiyatları

  • Genel olarak birçok alan içerisinde kullanıma sahip ürün modellerinden biridir. Lokma anahtar çeşitleri birçok alanda kullanımları sağlanan ürünler olup, üstün kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmişlerdir. Lokma anahtar çeşitleri içerisinde farklı birçok ürün modeli bulunması ile her alan içerisinde kullanımları görülebilmektedir. Buji lokma anahtar, lokma anahtar takımı, köşe lokma anahtarı, torx lokma anahtarı, düz lokma anahtarı, yıldız lokma anahtarı, pozidriv lokma anahtarı, alyan lokma anahtarı, bits tutucu lokma anahtarı, multifix lokma anahtarı, XZN lokma anahtar, RIBE lokma anahtar, sökme lokma anahtarı, spiral lokma anahtar gibi birçok ürün çeşidi bulunmaktadır. Kullanım alanları bakımından her yere uyumlu gelebilecek ürün modelleri sayesinde rahatlık sunmaktadırlar. Lokma anahtar çeşitleri için en uygun fiyat seçeneklerine elektromarketim.com üzerinden en ucuz fiyat seçenekleri ile ulaşabilirsiniz. Genel yapıları bakımından bu ürünler kullanışlı seçeneklere sahip olmaları ile rahatlık sunmaktadırlar. Lokma anahtar çeşitleri seçiminde kullanım sağlayacağınız alana uyumlu olup olmadığına dikkat ederseniz en iyi çalışma ortamını sağlayabilirsiniz. Tüm lokma anahtar çeşitleri için elektromarketim.com ‘a girebilir, en uygun fiyat seçenekleri ile de bu ürünlere ulaşabilirsiniz.
 • Lokma Anahtar Nedir?

  • Kullanımları bakımından lokma anahtar çeşitleri cıvataların sıkma ve gevşetme işlemleri içerisinde tercih edilmektedir. Lokma anahtar, ulaşılması zor olan alanlara ulaşarak cıvataların çıkarılması ve takılması için kullanılan ürüne verilen isimdir. Lokma anahtarlarına ek olarak birçok aksesuar da bulunmaktadır. Ek kolları sayesinde uzatılabilir olan ve bu şekilde de işlem yapılacak olan yere daha kolay bir şekilde uzanmasına yardımcı olmaktadır. Farklı boyutlar içerisinde yer alan cıvatalar ile uyum sağlanabilecek ürünlerle kullanabilirsiniz. Lokma anahtarların genel olarak 1/2, 1/4 veya 3/4 gibi ölçüleri bulunmaktadır. Seri bir şekilde cıvata ve somunları sökmek ya da takmak için kullanılan el aleti çeşididir. Lokma çeşitleri tek başına kullanımları sağlanabilen ekipmanlar arasında yer almamaktadır. Genel olarak çeşitli boylarda kolları bulunmaktadır. Bu kollara ise lokma kolu adı verilmektedir. Lokma kolları kullanım şekilleri bakımından işlemleri çok daha hızlı ve basit bir şekilde halletmenize yardımcı olan ürünlerdir. Cırcır adı verilen bir mekanizması bulunmaktadır. Bu kol ile çıkardığı sesten dolayı cırcır kolu adı verilmektedir.
 • Lokma Anahtar Nerelerde Kullanılır?

  • Lokma anahtar modelleri genel olarak birçok alan içerisinde kullanılabilmektedir. Fakat kullanım amaçları ulaşılması zor olan cıvata ve somunlar içindir. Uzun lokma kolları ile cıvataların hızlı ve pratik bir şekilde sökülme ya da sıkma işlemlerini yapmak için oldukça kullanışlı bir üründür. Genel olarak cıvataların olduğu her alanda kullanımları sağlanabilmektedir. Her cıvata için aynı lokma anahtarı kullanılmamaktadır. Cıvataların ölçüleri doğrultusunda lokma anahtara karar vermek gerekmektedir. Lokma anahtarı çeşitleri arasında kullanım sağlayacağınız alana ölçüleri uygun olan bir model seçmeniz gerekmektedir. Elektromarketim.com üzerinden tüm bu ürünlere kolayca ulaşabilir, en ucuz lokma anahtar fiyatları ile de elektromarketim.com üzerinden bulabilirsiniz. Kullanışlı ürün seçenekleri sayesinde artık cıvataların sökme ve takma işlemleri kolayca yapabilirsiniz.
 • En İyi Lokma Anahtar Hangisidir?

  • Yapıları bakımından birçok alanda karşımızı çıkabilen lokma anahtar çeşitleri oldukça kullanışlı ürün modellerine sahiptir. Genel olarak ölçüleri bakımından birbirlerinden ayrılan ürünler olmaları ile belirli ölçülerde olan cıvatalar ile uyumluluğu önemlidir. Lokma uçlarına uygun olan anahtarı seçerek en iyi lokma anahtar kullanımını sağlayabilirsiniz. Tüm bu ürünler oldukça kullanışlı olup, birçok kaliteli markanın ürün çeşitlerine sahiptir. Elektromarketim.com üzerinden en ucuz lokma anahtarı fiyatları ile bulabilir, güvenli ödeme yöntemlerimizden yararlanarak da sahip olabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.