Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.
 • Mikrofon Modelleri ve Fiyatları

  • Ses sistemleri içerisinde yer alan mikrofonlar, geniş ürün yelpazesine sahip ürünlerdir. Temel ses dalgalarını, dijital ses dalgalarına dönüştürebilen ve ses verilerini taşıyabilen elektronik cihazlardır. Kablolu ve kablosuz modellerinin yanı sıra piyasada pek çok mikrofon modeli bulunmaktadır. Kullanım alanlarına göre farklılık gösteren mikrofonlar; tasarımları, sahip oldukları teknik özellik ve donanımları ile çeşitlere ayrılır. Bunlar içerisinde yaka mikrofonu, stüdyo mikrofonu, el mikrofonu, masaüstü mikrofon, bilgisayar mikrofonu, yayıncı ve kayıt mikrofonu, mini mikrofon, telsiz mikrofon, kablolu ve kablosuz mikrofon modelleri yer alır. Kullanım alanı ve amaçlarınız doğrultusunda tercih edeceğiniz mikrofonlar ile kaliteli, ses kayıpsız ve pürüzsüz şekilde ses yayılımı sağlayabilirsiniz. Mikrofonların doğru kullanımı ile ses patlaması ve pürüzlerin önüne geçebilirsiniz. Mikrofon modelleri ve fiyatları için Elektromarketim.com ‘u ziyaret edebilir, ürün özelliklerini karşılaştırarak sizin için en uygun modelleri belirleyebilirsiniz. En ucuz fiyat avantajlarından faydalanarak dilediğiniz ürünlere kolayca sahip olabilirsiniz.
 • Mikrofon Nedir?

  • Mikrofonlar, ses dalgalarını algılayarak elektronik titreşime dönüştüren cihazlardır. Ses dalgalarına uygun şekilde gerilim sağlayan mikrofonlar, hoparlörün tamamlayıcısı niteliğindedir. Ses sistemleri içerisinde yer alan en önemli ekipmanlardır. Sesin anlaşılır, net ve temiz bir şekilde aktarılmasını sağlar. Mikrofonlar kullanım alanlarına ve amaçlarına göre fonksiyonel olarak çeşitlere ayrılmıştır. Kullanıcıya uygun mesafe ve açıda konumlandırılmış olan mikrofonlar ile yüksek performanslı ve oldukça konforlu kullanımlar sağlanabilmektedir. Konserlerde, konferans salonlarında, toplantılarda, stüdyolarda, yayınlarda, camilerde, gişe alanları gibi daha pek çok alanda mikrofon kullanımını tercih edebilirsiniz. Yapısal ve teknik olarak pek çok çeşide ayrılan mikrofon modelleri arasından kullanımınıza en uygun güç, frekans ve empedans aralığında bulunan mikrofon modellerini tercih edebilirsiniz.
 • Mikrofon Modelleri Nelerdir?

  • Mikrofonlar ses sistemleri içerisinde yer alan ekipmanlardır. Kullanım amaçlarına ve alanlarına göre farklı modelleri bulunmaktadır. Kullanıcıya fonksiyonel kullanım imkanı sunan bu ürünler, sesin net ve anlaşılır şekilde aktarılmasına imkan tanır. Kablosuz ve kablolu şekilde tasarlanmış olan mikrofon modelleri kürsü, yaka, kafa, bilgisayar, yayıncı, kayıt, anons, enstrüman ve telsiz mikrofonlar olmak üzere birçok modelde üretilmiştir. Sahip oldukları özellikler bakımından pek çok ihtiyaca karşılık vermektedir. Kullanım alanları bakımından sunumlarda, stüdyolarda, konserler ve toplantılarda sıklıkla tercih edilmektedir. Mikrofonlar sayesinde iletişim kolay ve rahat bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Kullanılacağı alana uygun şekilde tercih edilen mikrofonların ses düzeyleri kolaylıkla ayarlanabilir ve ses patlamalarının önüne geçilerek net ve anlaşılır şekilde ses çıkışı sağlanabilir. Sağlam ve kaliteli yapıda olan mikrofonlar ile profesyonel kullanımlar gerçekleştirebilirsiniz.
 • En İyi Mikrofon Hangisidir?

  • Mikrofonlar, geniş kullanım alanına sahip olan ürünlerdir. Ana sesi arka plan seslerinden ayırarak, sesin net ve temiz bir şekilde yayılmasına olanak tanır. Piyasada birçok markaya ait mikrofon modelleri bulunmaktadır. Bu ürünler arasından seçim yaparken kullanım sağlayacağınız alanları göz önünde bulundurmalı ve ürün teknik özelliklerini dikkate alarak kullanım amacınıza en uygun modelleri tercih etmeniz gerekir. Sizin için en iyi mikrofon modeli, kullanım alanınıza ve amacınıza en uygun olan mikrofonlardır. Yaka mikrofonları, kafa ve el mikrofonlarının yanı sıra kürsü mikrofon modellerini tercih ederek kullanımlarınızı konforlu hale getirebilirsiniz. Mikrofonunuzu stand ve sehpalar yardımı ile istenilen açı ve mesafede konumlandırabilirsiniz. En iyi mikrofon modellerine Elektromarketim.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Alfon markasına ait mikrofonlar başta olmak üzere daha pek çok mikrofon modelini inceleyebilir, en ucuz fiyatlarla dilediğiniz ürünlere kolayca sahip olabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.