Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 66 ürün görüntüleniyor.
1 2
 • Powerbox Nedir?

  • Genellikle kaliteli ve dayanıklı yapıları sayesinde endüstriyel fiş ve prizler sıklıkla çalışma alanlarında tercih edilmektedir endüstriyel fiş ve priz ürünleri içerisinde CEE norm fiş ve prizler bulunmaktadır. Bu fiş ve priz grubu tasarım ve sistemleri sayesinde kullanıcıya güvenli bir kullanım imkânı sunmaktadır. CEE fiş ve endüstriyel grup prizlerin beraber kullanımı için set haline getirilen powerbox ürünleri birden fazla grubun aynı anda kullanımına olanak sağlamaktadır. Yapıları gereği ve montaj şekilleri ile yerden yüksek alanlarda sabitlenebilirler. CEE normları ile güvenilir ve korumalı bir yapı sahiptirler. Power box çeşitleri tip ve gruplarına göre birden fazla seçenek oluşturmaktadır. Tercih edilen model ile kullanılmak istenen CEE norm fiş ve grup priz çeşitleri ile takım oluşturularak kullanılmaktadır. Tasarım olarak üst kısmında bulunan aparatı sayesinde yüksek alanlarda asma işlemi yapılmasına olanak sağlamaktadırlar.
 • Powerbox Nerede Kullanılır?

  • Powerbox ürünleri kullanım alanı olarak birden fazla alanda tercih edilmektedir. Genellikle endüstriyel ve sanayi alanında tercih edilen kaliteli yapılara sahip powerbox priz çeşitleri günlük hayatımızda da kullanılmaktadır. Alışveriş merkezleri, mağazalar, tiyatro sahneleri ve atölyeler gibi pek çok alanda karşımıza çıkmaktadır. Fabrika, sanayi, okul ve hastanelerde de sıklıkla tercih edilen ve rahat kullanım imkânı sağlayan powerbox ürünleri tamamen kullanıcın ihtiyacına göre tasarlanmış ürünlerdir. Tüm bu alanlarda rahatlıkla tercih edilen ve güvenilir yapıları sayesinde uzun ömürlü çalışma şekilleri ile ilk sırada tercih edilen ürünler olmuşlardır.
 • En İyi Powerbox Hangisidir?

  • En iyi powerbox çeşitleri için tek bir ürüne örnek vermek doğru bir yol olmayacaktır. Birden fazla model ve tip seçeneği olan powerbox ürünleri için kullanıcı tercih edeceği alan ve özellikleri göz önünde bulundurarak karar vermesi çok daha doğru bir yöntemdir. Fakat kullanıcılar tarafından birden fazla platformda da adından sıklıkla söz ettiren Bemis markasının üretmiş olduğu powerbox modelleri karşımıza çıkmaktadır.
  • Bemis Powerbox Çeşitleri

  • Bemis markasının powerbox ürünleri son teknoloji tasarımları ile sıklıkla tercih edilen ve kullanılan ürünlerdir. Tasarımları ve sahip oldukları kaliteli CEE norm özellikleri sayesinde kullanıcıya güven kazandırarak tercih edilmelerine neden olmuştur.
  • Tüm powerbox çeşitleri için elektromarketim.com ’a gelerek ihtiyacınız olan ürünlere en uygun powerbox fiyat listeleri ile sahip olabilirsiniz. Kaçırılmayacak fırsatlar ve kampanyalar için üye olmayı aynı zamanda her gün yenilenen indirimler ve ürün gruplarından haberdar olmak için bildirimlerinizi açmayı unutmayın!
  • Aklınıza takılan sorular için biseysorcaktim’a gelerek ekibimizde bulunan uzman çalışma arkadaşlarımızdan destek alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.