Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 10 ürün görüntüleniyor.
 • Sensörlü Ampul Çeşitleri ve Fiyatları

  • Armatürlerin içerisinde ışıklandırma sistemi için kullanılan ampul çeşitlerinden biridir. Genel özelliği sensörlü olmaları olup, kullanışlı seçenekleri ile birçok alanda kullanımları sağlanabilmektedir. Aydınlatma sistemi için özellikle koridor ve kapı girişleri gibi alanlarda karşımıza çıkarlar. Dış mekan için kullanımları uygun olması ile de rahatlık sunarlar. Oldukça kaliteli çeşitleri ile tüm sensörlü lamba modellerine elektromarketim.com üzerinden ulaşabilirsiniz. En uygun fiyat listeleri ile hemen tek tıkla sahip olabilirsiniz.
 • Sensörlü Ampul Nedir?

  • Kullanımları ve özellikleri açısından sensörlü lambalar kendiliğinden ışıklandırma yapan modellerdir. Işık ihtiyacı olduğu an da oluşan hareketliliği hissederek aydınlatmaktadır. Hareket sensörlü led ampul çeşitleri ile oldukça kolay bir şekilde kullanım sağlanabilmektedir. Sensörlü lamba kullanımı özellikle dış ortamlarda yaygın şekilde tercih edilmektedir. Üzerinden ayarlamalar yapılarak mesafe ayarı da yapılabilmektedir. Işık açmaya gerek kalmadan sensörü sayesinde kendiliğinden aydınlatma açılmaktadır.
 • Sensörlü Ampul Çeşitleri Nelerdir?

  • Çeşit ve modelleri için birçok örnek verilebilmektedir. Sensörlü lamba çeşitleri arasında kaliteli seçenekler bulunmaktadır. Karanlık sensrölü ampul mesafe ve süre ayarı yapılan modelleri ile oldukça kullanışlı bir çalışma sağlamaktadır. Işık ihtiyacı olduğunda yanması ile oldukça kullanışlı bir seçenek olmaktadır. Pilli ve şarjlı olan modelleri de bulunmaktadır. Bunlar ile daha kaliteli kullanım sağlanabilmektedir. LED aydınlatma sağlayan ürünlere de sahiptir. Sensörlü ledli ampul çeşitlerini sayfamızdan bulabilirsiniz.
 • Sensörlü Ampul Nasıl Bağlanır?

  • Bağlantısı oldukça kolaydır. Kullanım alanı belirlendikten sonra montajı oldukça kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Sürekli kullanıma uygun olan modeller olduğu için uzun ömürlü kullanım sağlanabilmektedir. Üstün kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş olan hareket sensörlü ampul modelleri dayanıklı ve sağlam yapıları ile rahatlık sunar. Elektrik sistemi ile çalışıyorsa eğer elektriğe bağlayarak montaj işlemini halledebilirsiniz. Şarjlı ya da pilli olan modelleri de kullanım sağlanacak alana monte ederek tercih edebilirsiniz.
 • Sensörlü Ampul Nasıl Ayarlanır?

  • Süre ve mesafe gibi ayarlanmalar yapılmaktadır. Montajı yapıldıktan sonra kolay bir şekilde ayarlamasını yapabilirsiniz. Çeşitleri içerisinde birçok kaliteli ürün bulunmaktadır. Bu ürünler arasında karar vererek kullanımını sağlayabilirsiniz. Genel olarak istek ve ihtiyaca bağlı olarak üzerinde ayarlamalar yapabilirsiniz. Mesafe ve süre ayarlarına kendiniz karar verebilirsiniz. Elektromarketim.com üzerinden tüm kaliteli çeşitlerini görebilirsiniz. En ucuz sensörlü lamba fiyatları ile satın alabilir, sorunsuz kullanım sağlayabilirsiniz.
 • Sensörlü Ampul Neden Sürekli Yanar?

  • Eğer mesafe ve süre ayarı tam yapılmadıysa sürekli yanabilir. Aynı zamanda hassas bir algı sistemine sahipse en ufak şeyleri bile hissederek aydınlatabilirler. Bu tür sıkıntılar yaşamamak adına ayarlama işlemi düzgün yapılması gerekmektedir. Kullanımı rahat olması ile birçok alanda tercih edilirler. Sürekli ışığının yanması gibi problemlerde ayarlarını kontrol ederek sıkıntıyı çözebilirsiniz. Tüm sensörlü ampul fiyatları için elektromarketim.com üzerinden en uygun fiyat listeleri ile sensörlü ampul modellerine ulaşabilirsiniz. En ucuz sensörlü lamba fiyatları ile satın alarak kaliteli kullanım sağlayabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.