Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 21 ürün görüntüleniyor.
 • Diafon Sistemi Yardımcı Ürünler Çeşitleri ve Fiyatları

  • Diafon sistemi yardımcı ürünler, diafon sistemlerinin güvenliğini arttırmak ve daha rahat kullanım sağlamak amacıyla üretilmiş olan ürünlerdir. Bu ürünler içerisinde farklı işlevlerde kullanılan birçok yardımcı ürün çeşidi bulunmaktadır. Diafon kabloları, kapı giriş kontrol kitleri, konuşma kitleri, güvenlik kameraları, video dağıtıcılar ve daha pek çok ürün yardımcı ürünler içerisinde yer almaktadır. Elektromarketim.com web sitemiz üzerinden yüksek kaliteli diafon sistemi yardımcı ürün çeşitlerine ulaşabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz ürünleri en uygun fiyatlara güvenle satın alabilirsiniz.
 • Diafon Sistemi Yardımcı Ürünler Nelerdir?

  • Diafon sistemlerinde kullanılan pek çok yardımcı ürün bulunmaktadır. Bunlar, diafon sistemlerinin daha güvenli, kolay ve rahat bir şekilde kullanımlarını destekleyen ürünlerdir. Bunlar içerisinde görüntülü diafonlarda arayan kişinin numarasını görmek için kullanılan arayanı gösterme cihazı, video dağıtıcılar ve video dağıtım yükselticiler, kapı giriş kartları, tuş takımlı ve kartlı kapı giriş kontrol kitleri, asansörden konuşma kitleri, güvenlik kameraları, proximity key, video anahtarlayıcılar, diafon kabloları, zil paneli ve diafon aparatları, güvenlik konsolları gibi ürünler bulunur. Bu ürünlerin her biri farklı bir işlevde kullanılmakta olup, diafon sistemi için oldukça önemli ürünlerdir. Audio güvencesiyle kullanıcıya sunulan yardımcı ürünler, ileri teknolojiye sahip yüksek kaliteli cihazlardır. Elektromarketim.com üzerinden yardımcı ürün çeşitlerini inceleyebilir, en ucuz fiyat avantajları ile dilediğiniz ürüne güvenle sahip olabilirsiniz.
 • Diafon Sistemi Yardımcı Ürünlerin Özellikleri Nelerdir?

  • Diafon sistemlerinde kullanım sağlanan bu ürünler kullanıcı konforunu arttırmaktadır. Yardımcı ürünler içerisinde pek çok ürün çeşidi bulunur ve bu ürünler kullanım amacı ve işlevi bakımından birbirlerinden ayrılırlar. Diafon kabloları içerisinde yer alan 8 telli diafon kablosu bakır özellikli olup sekiz ayrı renkte, sekiz telden oluşur. Diafon bağlantıları için kullanılan bu kablo oldukça sağlam yapıdadır. Video anahtarlayıcılar, kameralı zil panelleri ve görüntülü diafonlar ile birlikte kullanılan ürünlerdir. Güvenlik kameraları ile kullanılan bu ürünler, güvenlik kamerası görüntülerinin daire diafonlarına iletilmesini sağlar. Genellikle güvenlik sistemine sahip olan sitelerde, binalarda ya da iş merkezlerinde kullanımı tercih edilen güvenlik konsolları ile sesli iletişim sağlanabilmektedir. Arayan numarayı gösteren cihazlar aynı zamanda çağrı hafızasına da sahiptirler. Kartlı ve tuşlu modelleri bulunan kapı giriş kontrol kitleri, güvenlik sistemi için kullanılan ürünlerdir. Bu ürünler ile tuş takımını kullanarak ya da kart okutarak binaya giriş yapabilirsiniz. Asansörden konuşma kiti ile asansör içinden kapıcı dairesi ya da güvenlik ile iletişime geçebilirsiniz. Proximity key ve kapı giriş kartları, kart okuyuculu zil panellerinde kapıyı açmak için kullanılan ürünlerdir. Video dağıtıcılar ise kamera görüntülerinin bina içerisinde bulunan dairelere iletilmesini sağlarlar ve video yükselticiler ile birlikte kullanılmaları gerekmektedir.
 • Diafon Sistemi Yardımcı Ürünler Neden Tercih Edilir?

  • Diafon sistemleri yardımcı ürünlerin kullanım amacı öncelikle diafon sistemlerinden alınan verimin arttırılmasıdır. Sisteme opsiyonel olarak farklı özellikler eklenerek kullanıcı konforu ve güvenliği bu ürünler ile daha da arttırılmaktadır. Böylece kullanıcı sistemden daha çok verim elde eder ve kendini daha güvende hisseder. Teknolojinin bu kadar ilerlediği günümüzde, diafon sistemlerinin yardımcı ürünler ve aksesuarlar ile birlikte kullanımı, kullanıcının bu sistemden alacağı tatmini de arttırmaktadır. Yüksek kalitesi ve kullanıcı memnuniyeti ile piyasada ön plana çıkmış olan Audio diafon sistemleri ve yardımcı ürünlere Elektromarketim.com web sitemiz üzerinden ulaşabilir, sisteminizi bu ürünler ile güncelleyerek yaşam konforunuzu arttırabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.