Göster:
Sırala:
Samsung W8PMSA 65K 0,8W Mid Power LEDs -40% 1 - 3 İş Günü KargoLed Güç Kaynakları

Sistemlerin ihtiyaç duymuş olduğu enerjiyi karşılamak amacı ile üretilen araçlara led güç kaynağı (led power supply) denilmektedir. Led ışık kullandığınız alanlarda, daha sağlıklı bir aydınlatma için bu cihazlar tercih edilmektedir. Cihazlara, düzenli ve stabil bir şekilde enerji vermektedir. Bu sayede cihazların hasara uğramasını engellemekte, güç dengelerini ayarlayarak kullanım ömürlerini uzatmaktadır. Aynı zamanda aydınlatma sisteminin çalışmasını sağlamaktadır. Beş A, Global ve Mean Well markalarına ait kaliteli led güç kaynakları çeşitlerini uygun fiyatlarla elektromarketim.com’da bulabilir, güvenli ödeme yöntemleri ile sipariş verebilirsiniz.

Çeşitleri ve Özellikleri

Led Güç Kaynakları sistemi, ihtiyaç olan enerjiyi karşılamaktadır. Acil aydınlatma kitleri sayesinde uyumlu çalışma sağlamaktadır. Bir ve iki koruma sınıfı armatürler üzerinde kullanıma uygun üretilmiştir. Geniş voltaj aralıkları bulunmakta, aktif güç faktörlerinde düzeltme yapmaktadırlar. Eloksal alüminyum ile üretilen gövdesi sayesinde sağlamdır, kolayca monte işlemini yapabilirsiniz. Yaylı klemensi ve polikarbondan yapılmış yan kapaklara sahiptir. Aşırı yük, açık devre ve kısa devre korumaları bulunmaktadır. Giriş şebeke filtresine sahiptir. Aynı zamanda izoleli çıkışı da bulunmaktadır. Sabit akım çıkışlı kontrolleri vardır. SELV ve SELV olmayan uygulamalar için uygundur. Pasif güç faktörlerini düzeltme özelliğine sahiptir. Kademeli led akım seçimi de bulunmakta, aşırı akımlara karşı korumalarıdır. Serbest hava konveksiyonu ile soğutma işlemini yapmaktadır. Tamamen izole edilmiş olan plastik kutusu bulunmaktadır. Sabit akım tasarımları vardır. Pil zayıf ve pil polaritesinde korumalarını bulunmaktadır. Evrensel AC girişleri vardır. Düşük maliyetli ve yüksek verim sağlayabileceğiniz çeşitleri de bulunmaktadır. Yapı marketimizden led trafo model ve çeşitlerine göz gezdirebilir, fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Nerede Kullanılır?

Led güç kaynağı ( led power supply), aydınlatma sistemi bulunan her yerde kullanılabilmektedir. Aydınlatma sisteminizin çalışmasını sağlamaktadır. Daha iyi ve kaliteli bir aydınlatma elde etmemize aracı olurlar. Panellerinin sağlıklı bir şekilde aydınlatma yapabilmeleri için zorunlu bir sistemdir. Şerit led güç kaynakları, genellikle cihazın arka tarafında zarar görmeyecek şekilde monte edilmektedir. 

Neden Tercih Edilir? 

Enerji tasarrufu amaçlı üretilmiş olup yüksek verimlilik sağlamaktadırlar. Düşük güç dağılımı ve sağlam tasarımı ile çok kullanışlı cihazlardır. Nem ve toz gibi dış etkenlere karşı yüksek dayanıklılıkları bulunmaktadır. Bu nedenle dış mekan uygulamalarında bu sistemi tercih edebilirsiniz. 

En kaliteli Led Güç Kaynakları Çeşitleri, hızlı kargo imkanı ile Elektromarketim.com'da. İndirimli fırsatları kaçırmayın! Online olarak satın alın, kapınıza kadar gelsin!