Evlink Wallbox ile Kolay Kurulumlu Elektrikli Şarj İstasyonları

Dış mekan kullanımına uygun, dayanıklı Schneider Electric EVlink Wallbox ürünleriyle ortalama 45 dakika içerisinde aracınızı şarj edebilir, uzun ömürlü bir kullanım sağlayabilirsiniz.

Slider
İcon-1

30 dakikadan kısa bir süre içerisinde kurulum ile hemen kullanıma uygundur.

İcon 2

Ev, özel mülk, villa, yazlık alan, iç ve dış mekanlarda kullanılabilir.

İcon 3

Elektrik kesintisinden koruyan geçici akım sınırlamasına sahiptir.

İcon 4

Zorlu hava şartlarına dayanıklıdır.

İcon 5

Şarj sırasında soket çıkışı erişimini sınırlamak için anahtar kilidi mevcuttur.

İcon 6

Planlanabilir başlatma özelliği ile zaman optimizasyonu sağlar.

Product Detail 1
Product Detail 2
Size Uygun Modeli Keşfedin!

Evlink Wallbox Elektrikli Araç Şarj İstasyonları

Elektrikli araç şarj istasyonları özellikle son dönemde sıkça karşımıza çıkmaya başladı. Elektrikli araç kullanımı günümüzde artışta olduğu için araç şarj istasyonu da ister istemez bir ihtiyaç haline geldi. Schneider markasının üretmiş olduğu elektrikli araç şarj istasyonu modelleri ile de bu işlemlerimiz artık çok daha kolay.

Elektrikli araçların en pratik özelliği evlerinizde de yakıt doldurabiliyor olmanızı sağlamasıdır. Elektrikli araç şarjı için tek ihtiyacınız olan ise Evlink Wallbox Elektrikli Araç Şarj İstasyonu modelleridir. Schneider markasının son derece kaliteli bir şekilde üretmiş olduğu bu cihazlar ile kolayca elektrik yakıtınızı doldurabilirsiniz.

Elektrikli araç şarj istasyonu kurmak isteyenler için Evlink serisi oldukça kullanışlı olacaktır. Özellikle ev tipi elektrikli araç şarj istasyonu olarak da kullanımları sağlanmaktadır. Evlerinizin garajına kurulumunu yaparak, rahatça kullanabilirsiniz. Tasarım özellikleri bakımından elektrikli araç şarj istasyonları 30 dakikadan kısa bir zamanda kurulum imkanı sunar.

Özellikleri bakımından ise elektrik kesintisi gibi durumlarda koruma sağlar ve geçici akım sınırlama özelliğine sahiptir. Ev, özel mülk, yazlık, villa, müstakil ev, apartman otoparkı, kapalı alanlar, dış mekan gibi pek çok yerde kullanıma uygundur. Elektrikli araç şarj istasyonu tasarımı bakımından kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Bu sayede zorlu hava şartlarına dayanıklı şekilde olup, uzun ömürlü kullanım sunarlar.

Şarj esnasında ise soket çıkışı erişimini sınırlama işlemlerinde anahtar kilidi bulunur. Bu şekilde hem daha güvenli hem de daha kolay bir kullanım sağlanmaktadır. Aynı zamanda planlanabilir başlatma özellikleri sayesinde zaman optimizasyonları da oldukça basittir. Ayarlamalarını yaparak, istediğiniz şekilde kullanımını sağlayabilirsiniz.

Schneider elektrikli araç şarj istasyonu modelleri ile pek çok alanda dilediğiniz gibi aracınızı şarj edebilir, elektrikli araba modellerini rahatça kullanabilirsiniz. Evinizde elektrikli araba şarjı artık Evlink Wallbox ile oldukça kolay. Elektromarketim.com ile sizde elektrikli araç şarj istasyonu modellerine göz atabilir, uygun fiyat seçenekleri ile de satın alabilirsiniz. Fırsat ve kampanyaları kaçırmadan hem tasarruflu hem de keyifli bir alışverişin tadını elektromarketim.com ’da çıkarabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.