Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

 • Akıllı Kamera Nedir?

  • Günümüzde teknolojinin her gün yenilenmesi sayesinde güvenlik ve kontrol alanında da yeni gelişmelere şahit olmaktayız. Akıllı ev sistemleri bu gelişmeleri en yakından takip eden ve uygulayan bir ürün çeşididir. Akıllı ev sistemleri içerisinde bulunan akıllı ev kameraları sayesinde ev veya işyerlerinde akıllı güvenlik sistemi hedefleniyor. Wifi bağlantısı sayesinde uzakta olsanız bile akıllı kameranızın kurulu olduğu alanın güvenliğini kontrol edebilirsiniz. Görüntü kaydetme özelliği vardır ve olası bir durumda kaydedilen görüntüler sayesinde kontrol etme imkânı tanır. Kaydetme özelliği dışında hareket algılama özelliği vardır. Bu özellik sayesinde hareket ve ses algılandığında size bildirim verir ve fark etmenizi sağlar. Güvenlik ve kontrol dışında evde bebek veya yaşlı bakımı olan alanlarda da sıklıkla tercih edilen akıllı kameralar sayesinde odada bulunmadığınız durumlarda bile akıllı kameranızın bağlantılı cihaz sayesinde kontrole devam edebilir ve güvenli bir ortam olduğundan emin olabilirsiniz. Online olarak görüntü aktaran akıllı kameralar sayesinde telefon veya bilgisayardan izlenebilir ve kontrol edilebilir.
 • Akıllı Kamera Nasıl Kullanılır?

  • Akıllı kameralar için kullanım talimatları oldukça basittir. Ürünlerin içinden çıkan kurulum kılavuzu mutlaka çıkmaktadır ve bağlantı yönergeleri bulunmaktadır. Akıllı kamera ürününüzü kullanacağınız alanda uygun yeri seçerek montaj işlemini tamamlamanız gerekmektedir. Daha sonrasında bağlantı kuracağınız telefon veya bilgisayar ile bağlantısı tamamlamanız gerekmektedir. Kontrolü oldukça basittir ve hareket algılama özelliği sayesinde aksi durumları fark etmenizi sağlamaktadır. Görüntü kalitesi oldukça iyi olan akıllı kameralar modeline göre gece görüşü, renkli görüntü aktarımı ve siyah beyaz görüntü aktarımı sağlamaktadır. Gece görüşü olan akıllı kameralar, HD görüntü aktarımı sağlamaktadır ve belli bir mesafeye göre görüntü aktarımı yapmaya devam etmektedir. Uzaktan kontrol edilebilen akıllı kameralar sağa, sola veya yukarı, aşağı komutu ile kontrolünü yapmak istediğiniz her tarafı izlemenizi sağlamaktadır. Bazı akıllı ev kamerası modellerinde ses özelliği mevcuttur ve akıllı kameranızın olduğu alanda bulunan kişiler ile konuşmanıza imkân tanır. Tüm bu özellikleri akıllı kameranızın sahip olduğu smart kamera kurulumu ve var ise uygulamayı indirerek kullanabilir ve kontrol edebilirsiniz.
 • Akıllı Kameralar Nerede Kullanılır?

  • Kullanım alanı olarak akıllı güvenlik kamerası sadece iç mekânda tercih edilmemektedir. Hem iç mekân hem dış mekânda tercih edilen akıllı kamera sistemleri mevcuttur. Önemli olan kullanım alanına uygun modelin seçilmesidir. İç mekânda tercih edilen akıllı kameralar genelde ev veya işyerlerinin güvenliğini kontrol etmek için kullanılmaktadır. Bunun dışında bebek odasında veya yaşlı ev sakinlerinin kontrolünün edilmesi veya kütüphane gibi alanlarda da tercih edilmektedir. Bazı modeller direkt akıllı bebek kamerası olarak bilinmektedir ve çocuğunuzun güvenliği için gerekli tüm özelliklere sahiptir. Akıllı araç kamerası olarak da tercih edilen ve araç içi güvenliğin kontrolünü sağlamak için gerekli özellikleri ile s sıklıkla kullanılan bir ürün çeşididir. Dış mekânda tercih edilen akıllı kameralar, bahçe, işyeri güvenliği, okul bahçeleri ve site kapı önü güvenliği gibi pek çok alanda tercih edilmektedir. Her iki modelde tamamen güvenlik ve kontrolün sağlanmasını hedeflemektedir.
 • En İyi Akıllı Kamera Hangisidir?

  • En iyi akıllı kamera modeli için kullanıcı ve diğer platformlarda sıklıkla adından söz ettiren Cata markasının akıllı kamera modeli olan cata akıllı kamera CT-4050 modelini örnek verebiliriz.
  • Cata CT-4050 Akıllı Kamera Modeli

  • Cata akıllı IP kamera modeli olan bu ürün modeli kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Uygulaması sayesinde telefondan direk kontrol edilen ve bildirim alabilen bu ürün, iki yönlü ses özelliği sayesinde sesli konuşma özelliği taşımaktadır. Işık ayarı geniştir ve parmağınız ile görmek istediğiniz alana kaydırdıkça bu yönergeyi algılar ve görüntü aktarımını sağlar. Hareket algılama özelliği sayesinde hareketi algılar ve kayıt işlemini başlatarak size bildirim gönderir. Cata kamera sahip olduğu üstün kaliteli ve sağlam yapısı ile kullanıcı güvenliğini ön plana çıkartır ve uzun ömürlü bir kullanımı hedefler.
  • Tüm akıllı kamera çeşitleri için elektromarketim.com’u ziyaret edebilir, Cata, Multitek ve Global markalarının akıllı kamera modellerine göz atabilirsiniz. En uygun akıllı kamera fiyatları ile ihtiyacınız olan ürüne sahip olabilir ve akıllı güvenlik sisteminizi kolayca sağlayabilirsiniz. Aklınıza takılan tüm sorular için biseysorcaktim.com ’a gelerek bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca kampanya ve kaçırılmayacak fırsat için üye olayı ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.