Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 16 ürün görüntüleniyor.
 • Anahtar Arkası Modül Çeşitleri ve Fiyatları

  • Akıllı ev sistemleri içerisinde yer alan anahtar arkası modüller, elektronik cihazlarınızın kontrollerini sağlayabilmeniz için üretilmiştir. Konforlu bir yaşam alanı sağlamak için kullanıcılar tarafından fazlasıyla tercih edilirler. Anahtar arkası modüllerin farklı alanlarda kullanım sağlayabileceğiniz birçok çeşidi bulunmaktadır. Lamba modülü, termostat modülü, klima modülü, anahtar arkası input modülü, kombi modülü, dimmer modülü, perde ve panjur modülü başta olmak üzere daha birçok çeşidi vardır. Sizler de bu ürünler arasından ihtiyaç duyduğunuz anahtar modülünü seçerek hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Elektromarketim.com web sitemizi ziyaret ederek anahtar arkası modül çeşitleri ve fiyatlarını inceleyebilirsiniz. En ucuz fiyat listelerimiz ile güvenli ödeme seçeneklerimizi kullanarak ihtiyacınız olan ürünleri satın alabilirsiniz.
 • Anahtar Arkası Modül Nedir?

  • Anahtar arkası modüller, akıllı ev sistemlerinde kullanılan ve ev içerisindeki ürünlerin kontrolünü sağlamak amacıyla üretilmiş olan sistem parçalarıdır. Bu ürünler, kullanıcı hayatını kolaylaştırmak, konforunu arttırarak güvenliğini sağlamayı hedefler. Bu modüller ile elektronik cihazlarınızın kontrolünü uzaktan sağlayabilirsiniz. Anahtar arkası modüller ile istediğiniz elektronik cihazınızı açabilir ya da kapatabilir, ayrıca durumlarını da kontrol edebilirsiniz. Anahtar arkası modüller sahip oldukları özellikler ve kontrol edebildikleri cihazlar bakımından farklı modellerde üretilmişlerdir. Lamba, klima, kombi, termostat, dimmer, TV ve priz modüllerinin yanı sıra anahtar arkası input modülü, dönüştürme modülü, kamera seçme, perde ve panjur modülü gibi çeşitleri de bulunmaktadır. Lamba modülleri, lamba açıp kapama özelliğine sahiptir. Lamba sayısına göre değişkenlik gösteren lamba modülleri arasından kaç lambayı kontrol etmek istiyorsanız buna göre seçim yapmanız gerekmektedir. Termostat modülü ile ortam sıcaklığını kontrol edebilir, uzaktan sıcaklık ayarları yapabilirsiniz. Perde ve panjur modülü ile otomatik olarak uzaktan açma kapama işlemlerini yapabilirsiniz. Anahtar arkası input modülleri senaryo butonu olarak kullanılır ve vaviyen bağlantıları bu modüller ile sağlanır. Kombi modülü ile uzaktan kombinizi açıp kapatabilir, istediğiniz sıcaklık değerlerinde ayarlamalar yapabilirsiniz. Tüm bu modüller, evinizin dışındayken de uzaktan evinizin kontrolünü sağlamanıza olanak sağlar.
 • Anahtar Arkası Modül Ne İşe Yarar?

  • Anahtar arkası modüller, akıllı ev yaratmak için gerekli olan otomasyon sistemini oluşturma imkanı sunar. Modüller sayesinde elektronik eşyalarınızın uzaktan takibini ve kontrolünü kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Dilerseniz kullandığınız modüle bağlı ürünleri kapatıp açabilir ve üzerlerinde istediğiniz ayarlamaları yapabilirsiniz. Her şeyi tek bir tuş ile basit ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Evinize ya da iş yerinize gitmeden önce kombi ya da klimanızı çalıştırabilir, gittiğinizde istediğiniz sıcaklığa ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Lambalarınız, panjur ve perdeleriniz ya da herhangi bir elektronik cihazınızı açık unuttuğunuzda geri dönmek yerine kontrollerini uzaktan rahat bir şekilde yapabilir, evinizi güvende tutabilirsiniz.
 • En İyi Anahtar Arkası Modül Hangisidir?

  • Akıllı ev sistemleri teknolojisi giderek gelişmekte ve sağladığı konfor ve güvenlik imkanları daha da artmaktadır. Akıllı ev otomasyonları günümüzde kullanıcılar için artık bir ihtiyaç halini almıştır. Akıllı ev sistemleri, anahtar arkası modüller ile birlikte kullanıldığında güvenliği ve kontrolü her anlamda en üst düzeye çıkarır. Her şeyin otomatik bir şekilde kontrol edildiği bu dönemde, evinizdeki elektronik eşyalarınızı uzaktan kontrol edebilirsiniz. Akıllı ev sistemi anahtar arkası modüllerinin hepsi oldukça kullanışlı ürünlerdir. Modüller arası seçim yaparken, beklenti ve ihtiyaçlarınıza uygun ürünleri seçmenizi tavsiye ederiz. Kullanım esnasında “en iyi”ye ulaşmak için isteklerinizi belirlemeniz ve modül özelliklerini inceleyerek sizin için en uygun olan modülleri tercih etmelisiniz. Uzaktan TV ve klima kontrolü yapabilmeliyim diyorsanız TV ve klima modülünü, kontrol etmek istediğiniz lamba sayısına göre birli lamba modülü ya da ikili lamba modülü gibi lamba sayısına uygun seçim yapabilirsiniz. Ya da termostat ve kombi modülleri ile evinizin sıcaklık değerlerini dilediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz. Yüksek kaliteli akıllı ev sistemleri üreticisi olarak ön plana çıkmış olan Audio marka anahtar arkası modüllerini Elektromarketim.com ‘dan inceleyebilirsiniz. İstek ve ihtiyaçlarınızı karşılayan ürünleri, hızlı kargo ve güvenli ödeme seçenekleri ile satın alarak kendi ev otomasyonunuzu yaratabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.