Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 57 ürün görüntüleniyor.
1 2
 • Elektronik Ürün Çeşitleri Nelerdir?

  • Genel olarak birçok farklı alanda kullanımı bulunan elektronik ürünler vardır. Bu ürünler elektrik enerjisi ile çalışan kullanımı kolay çeşitli ürünlerdir. Türkçe kontrol paneli, programlı okul saati, programlı ezan saati, para kontrol cihazı gibi ürünleri örnek verebiliriz.
  • Para kontrol cihazı sahte paraların tespit edilmesinde sıkça kullanılır. Güvenlik amacı ile paranın oldukça her alanda ister istemez kullanımı sağlanması gerekmektedir. Bu para kontrol cihaz genel olarak verdiği ışık ile paranın sahteliğini kontrol etmeye yarar.
  • Okul için programlı saat ise her okulda bulunan elektronik ürünlerden biridir. Genel olarak okullarda bir zil sistemi bulunmaktadır. Bu zilin programlanabilir hale gelebilmesi için de bu tür elektronik ürünler tercih edilmektedir. Ders sürelerine göre programlanarak, zillerin çalmasını bu saat üzerinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
  • Programlanabilir ezan saati ise merkezi Camii olamayan alanlarda kullanılmak üzere üretilmiştir. Camiden gelen bir ezan olmadığı için insanlara ezan saatlerini programlayarak direkt bildirmektedir.
  • Bu gibi pek çok ürünlerin hepsine elektromarketim.com üzerinden ulaşabilir, güvenli ödeme seçeneklerimizden yararlanarak hemen satın alabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı teslimat yollarımız ile de kısa sürede kullanmaya başlayabilirsiniz. Fırsat ve kampanyalarımızı kaçırmadan en uygun fiyatlarla hemen alışverişinizi yapın.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.