Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.
 • Duvar Hoparlörü Modelleri ve Fiyatları

  • Duvar hoparlörleri ses sistemi ekipmanları içerisinde yer alan ürünlerden biridir. Duvara monte edilerek kullanım sağlanan bu hoparlör modelleri dekoratif tasarımları ile dikkat çekmektedir. Yüksek ses kalitesi ile kullanıldığı alana sesin kaliteli ve belirlenen desibelde yayılmasına olanak sağlar. Trafolu ve trafosuz duvar hoparlörü modelleri farklı renk, ölçü ve teknik donanımları bakımından çeşitlere ayrılır. Geniş kullanım alanına sahip olan bu hoparlör modellerini dilediğiniz yükseklikte konumlandırabilir, 180 derece dönüş açısına sahip olmaları ile istediğiniz açıda kolaylıkla ayarlayabilirsiniz. Duvar tipi hoparlör modelleri ile geniş alanlarda ihtiyaç duyulan yüksek ses seviyelerine ulaşabilirsiniz. 100W 16 cm, 30W, 50W 8 Ohm, 60W 13 cm gibi daha pek çok teknik özellik seçeneği içerisinden sizin için en uygun modelleri belirleyerek kullanım sağlayabilirsiniz. Sağlam ve kaliteli yapıda olan, empedans oranları ve frekans aralıkları ile üstün nitelikli ürünlere Elektromarketim.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden yüksek kaliteli ürünleri en uygun fiyat avantajlarından faydalanarak satın alabilirsiniz.
 • Duvar Hoparlörü Nedir?

  • Duvar tipi hoparlörler, belirli yükseklik ve açıda duvara monte edilerek kullanılan ürünlerdir. Ses sistemi ekipmanları içerisinde yer alan bu hoparlör modelleri sütun hoparlörler olarak da bilinmektedir. Mikser ve amfiler aracılığıyla kayıt altına alınan ses, duvar hoparlörlerine aktarılır ve buradan dış ortama yayılır. Duvar hoparlörleri oldukça kullanışlı ürünler olup, sesin alan içerisine eşit şekilde yayılmasına olanak tanır. Kendi içerisinde hat trafolu ve trafosuz duvar hoparlörleri olarak çeşitlere ayrılır. Farklı güç, ohm, ölçü ve teknik donanımların yanı sıra renk seçenekleri ile kullanıcıya sunulmuştur. Duvar tipi hoparlör modelleri kullanılacağı alan genişliği ve özellikleri dikkate alınarak tercih edilmelidir. Hoparlör uyumu ve kanala bağlanan toplam güç aralığının dengede olması oldukça önemlidir. Bu nedenle hoparlör sayısı ve gücünü alana uygun şekilde belirleyerek en yüksek verimi elde edebilirsiniz. Duvara monte hoparlör modelleri ile sesi her alana iletebilirsiniz. İhtiyacınız olan duvar hoparlör modellerine Elektromarketim.com ‘dan ulaşabilirsiniz. Ürünlerin teknik özelliklerini karşılaştırabilir, hızlı teslimat ve güvenli ödeme seçenekleri ile kolayca satın alabilirsiniz.
 • Duvar Hoparlörü Nasıl Kullanılır?

  • Duvara monte edilerek kullanılan duvar hoparlörleri sesin net ve temiz bir şekilde yayılmasını sağlayan ürünlerdir. Sahip oldukları tasarımlarla kullanıldıkları alanlara dekoratif bir görünüm kazandırmaktadır. Özellikle geniş alanlarda kullanımı tercih edilen duvar hoparlörleri doğru güç ve özellikte tercih edildiğinde alan içerisinde sesin eşit ve temiz bir şekilde yayılmasını sağlar. Ses seviyesi kullanıcı isteğine bağlı olarak ayarlanabilmektedir. Camiler, okullar ve toplantı salonları gibi kapalı alanlarda sıklıkla tercih edilen ses sistemi ekipmanlarıdır. Bluetooth duvar hoparlörlerine bağlayacağınız elektronik cihazlar ile ses aktarımı gerçekleştirebilirsiniz. 180 derece dönebilme özelliğine sahip olan duvar hoparlörleri istenilen açıda ayarlanabilmektedir. Montaj işlemi için hoparlör ebat ve ölçülerine uygun olarak tercih edeceğiniz stand ve sehpalar gibi yardımcı ekipmanlardan yararlanabilirsiniz. Yardımcı ekipmanlar ile duvara sabitleyeceğiniz hoparlörler ile yüksek performanslı ve verimli kullanımlar gerçekleştirebilirsiniz.
 • En İyi Duvar Hoparlörü Hangisidir?

  • Piyasada birçok markaya ait duvar ses sistemi ekipmanları bulunmaktadır. Bu ürünler duvara monte edilerek yüksek ses ihtiyacınızı karşılamanıza olanak tanır. Renk ve tasarımlarının yanı sıra güçleri, ölçüleri ve sahip oldukları teknik donanım seçenekleri ile kullanıcıya sunulmuş olan oldukça çeşitli modelleri mevcuttur. Kullanım alanınıza ve amacınıza uygun şekilde belirlediğiniz duvar hoparlörleri ile en iyi ses performansını yakalayabilirsiniz. İstediğiniz yükseklik ve açı ayarlarını yapabilir, verimli kullanımlar sağlayabilirsiniz. En iyi duvar hoparlörü modellerini Elektromarketim.com web sitemizde bulabilirsiniz. Alfon markasına ait ürünler başta olmak üzere ihtiyaç duyduğunuz tüm hoparlör modellerine sitemiz üzerinden kolayca ulaşabilir, ürün özelliklerini karşılaştırarak sizin için en uygun ürünleri belirleyebilirsiniz. Yüksek kaliteli ürünleri en ucuz fiyat avantajlarından faydalanarak satın alabilir rahat kullanımlar gerçekleştirebilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.