Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 94 ürün görüntüleniyor.
1 2
 • Endüstriyel Grup Priz Çeşitleri ve Fiyatları

  • Birçok farklı alanda kullanımları sağlanan priz modelleri bulunmaktadır. Kullanımları bakımından genel olarak her alanda elektrik bağlantısına ihtiyaç duyduğumuz için bu ürünleri tercih ederiz. Hepsi kullanışlı seçenekler olmaları ile birçok alan içerisinde karşımıza çıkarlar. Sürekli kullanıma uygun olan modelleri ile oldukça güvenli bir elektrik enerjisi kullanımı sunarlar. Genel olarak hepsi sanayi tipi priz modellerinde olup, endüstriyel alanlar içerisinde tercih edilmek üzere tasarlanmışladır. Bemis gibi kaliteli markaların ürün çeşitleri olması ile birçok alan içerisinde de kullanımlarını görebilirsiniz. Tasarımları bakımından yüksek kaliteli ürünler olmaları ile güvenli bir çalışma performansı sunarlar. Endüstriyel uygulamalar ve ağır çalışma koşulları bulanan alanlarda bu ürünler görebilirsiniz. Endüstriyel grup priz çeşitleri yüksek dayanımları sayesinde büyük akımları da taşıyabilen priz tiplerine sahiptir. Sürekli kullanımları olmaları ile birçok alan içerisinde tercih edilirler. Kaliteli kullanım seçenekleri ile de kullanış sunarlar. Elektromarketim.com üzerinden en ucuz endüstriyel grup priz fiyatları ile bulabilirsiniz. Güvenli ödeme seçenekleri ve hızlı teslimat yollarımız ile de hemen satın alarak kullanımlarını sağlayabilirsiniz. Fırsat ve kampanyalarımızdan yararlanarak en uygun Bemis endüstriyel grup priz çeşitlerine hemen ulaşın.
  • Tribox Grup Priz Çeşitleri

  • Endüstriyel alanlarıda kullanılan tribox grup priz çeşitleri kapaklı ve korumalı şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede dış koşullardan gelebilecek herhangi bir durumdan etkilenmezler. 
  • Polybox Grup Priz Çeşitleri

  • Elektrik panosu tarzında bir görünümü vardır. Tehlikeli alanlarda daha rahat ve güvenli bir elektrik kullanımı için polybox grup priz çşeilteri tercih edilmektedir.
 • Endüstriyel Grup Priz Özellikleri Nelerdir?

  • Endüstriyel priz modelleri genel olarak yapıları ile basit ürünlerdir. Özellikleri arasında gövde malzemelerini kaliteli olması da bulunmaktadır. Endüstriyel grup priz modelleri gövdesi için kullanılan malzeme poliamid ya da plastiktir. Bu iki malzeme oldukça yaygın bir şekilde endüstriyel priz üretiminde tercih edilmektedir. İletken malzemeleri bakımından ise pimleri yapılmak için kullanılan malzemelerdir. Pirinç ile iletken malzeme kullanımı sağlanmaktadır. Akım performansı bakımından ise endüstriyel priz seçerken göz önünde bulundurmak gerekmektedir. Akım seviyeleri bakımından 16A, 32A, 63A ve 125A gibi çeşitleri bulunur. Yüksek akım seçenekleri de mevcuttur. Fakat bu tip ürünler genel olarak özel uygulamalar için geçerlidir. Gerilimleri bakımından da önemli bir parametredir. Gerilim seviyeleri arasında 110V, 220V, 380V, 415V gibi çeşitleri bulunmaktadır. Bunların dışında da gerilim aralıklarında akımdan daha çok yönlü olabilmektedir. Fakat sadece 1000V’den sonrası daha düşük gerilime sahip endüstriyel grup prizler için geçerlidir. Gerilimleri bakımından yüksek bir performansa sahip ise yüksek gerilimli ürünler arasına girmektedir. Pin sayısı bakımından da kutuplarına dikkat etmek önemlidir. Grup priz içerisinde kaç tane pim olduğuna bağlı olarak tanımlanmaktadır. Kullanımları için hem priz hem de fişin aynı kutup sayılarına sahip olması gerekmektedir. IP koruma sınıfına sahip olan bir fişin ya da prizin toz, su gibi durumları geçirmemesi içindir. Genel olarak satın alırken IP sınıf kodlarına dikkat ederek satın alabilirsiniz. Ekstra güvenilir bir kullanım sunmaları ile oldukça ilgi gören ürünler arasındadırlar. IP44, IP45, IP67 gibi kodlara sahip olan seviyeleri bulunmaktadır. Sayıları ne kadar yüksek olursa geçirmezlik oranı o kadar artmaktadır. Bunlara dikkat ederek elektromarketim.com üzerinden tüm endüstriyel priz çeşitlerine ulaşabilirsiniz. En ucuz endüstriyel priz fiyatları ile satın alarak kaliteli kullanımın tadını çıkarın. Güvenli ödeme seçenekleri ve hızlı teslimat yolları ile de hemen sahip olabilirsiniz.
 • Endüstriyel Grup Priz Nerelerde Kullanılır?

  • Uygulama alanları genel olarak sanayi tesisleri ve endüstriyel alanlar için geçerlidir. Örnek verecek olursak sanayi tesisleri, yüksek akım gerektiren kullanımlar, fabrikalar, alışveriş merkezleri, atölye ve çalışma alanları gibi yerlerde karşımıza çıkarlar. Kullanımları güvenli olması ile oldukça ilgi görürler. Birçok alan içerisinde karşımıza çıkan ürünler olmaları ile kullanıcılara da rahatlık sunarlar. En uygun seçenekler ile bu ürünlere ulaşabilir ve birçok alanda da kullanımlarını sağlayabilirsiniz. Elektromarketim.com üzerinden en ucuz endüstriyel priz fiyatları ile bu ürünlere ulaşabilirsiniz. Kullanışlı seçenekleri ile de birçok alanda kullanımlarını sağlayabilirsiniz. Endüstriyel grup priz çeşitleri hem iç hem de dış mekan uygulamalarında kullanımları sağlanabilmektedir. Üretim, kimya, tarım, gıda, iskele, havaalanı, metalürji, inşaat, nükleer, rüzgar enerjisi, enerji santrali, güneş enerjisi, gemi gibi çeşitli birçok endüstriyel alanda karşımıza çıkarlar. Farklı ortamlarda kullanım gereksinimlerini karşılamak adına farklı tipler de tasarlanmışladır. Ürünlerin kurulum gereksinimleri karşılaması adına da farklı tipler tasarlanmıştır. Ürünlerin kurulum şekillerine göre de tiplerinde değişiklikler bulunmaktadır. Açık kurulum tipi, gizli kurulum tipi ve mobil tip olan modelleri söz konusudur. Koruma konfigürasyonuna göre de birçok farklı modele sahiptirler. Endüstriyel grup prizler sigortalı tip, korumasız tip ve devre kesici donanıma sahip olan çeşitlere de sahiptir. Mekanik kilitli tip, kilitli olmayan tip, elektrikli kilitli tip gibi çeşitleri ile de kullanışlıdır. Aynı zamanda adaptörlü ve adaptörsüz endüstriyel grup priz çeşitleri de bulunmaktadır. Hepsine elektromarketim.com üzerinden Bemis markasının kaliteli ürün seçenekleri ile ulaşabilirsiniz. En ucuz endüstriyel grup priz fiyatları ile satın alarak, yüksek performanslı kullanımın tadını çıkarın.
 • Endüstriyel Grup Prizler Nasıl Seçilir?

  • Genel olarak seçim aşamalarında dikkat edilmesi gereken birkaç unsur bulunmaktadır. Ne tür bir endüstriyel priz modelini kullanmak istiyorsanız ona göre konnektörlerinde bulunan pin sayılarına dikkat etmeniz gerekmektedir. Çevresel olarak da birçok gereklilik söz konusudur. Bunlar endüstriyel prizler için aşındırıcı, ıslak, yüksek sıcaklık gibi durumlardır. Yapıları bakımından bunlara dikkat ederek endüstriyel priz çeşitlerini seçebilirsiniz. Elektrik koşulu bakımından da her uygulama içerisinde akım ve gerilim amacı ile kendi gereksinimleri söz konusudur. Endüstriyel priz gereksinimleri karşılamıyorsa eğer uygulamaya zarar verebilmektedir. Gerilim ve akım bakımından seviyeleri mutlaka kontrol edilmelidir. Kullanım amaçları bakımından da iki sebebi bulunmaktadır. Bunlardan ilki endüstriyel uygulamalar için 3 fazlı elektrik kullanılmasıdır. Ev gibi alan içerisinde 1 veya 2 faz çalışma şekilleri olması ile tercih edilmezler. Son olarak da ev tipi priz çeşitleri endüstriyel uygulamalar için uygun değildir. Uygulama alanlarında gereksinimleri bakımından yeterli bir güvenlik yapılandırmasına sahip olmamaları ile tercih edilememektedirler. Genel olarak endüstriyel priz çeşitleri en iyi kullanımı endüstriyel alanlar içerisinde sunarlar. Yüksek gerilim ve akım geçişlerinin olduğu alanlar için uygulamaları sağlanması ile tercih sebebi haline gelmişlerdir. Kaliteli ürün seçenekleri olması ile birçok alan içerisinde kullanımları sağlanabilmektedir. Elektromarketim.com üzerinden tüm endüstriyel priz çeşitlerini görebilir, en uygun fiyat listeleri ile de hemen sahip olabilirsiniz. Fırsat ve kampanyalarımızdan yararlanarak ekonomik ve keyifli bir alışverişin tadını çıkarın.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.