Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.
 • Fan Coil Fan Çeşitleri ve Fiyatları

  • Fan coil farklı tasarım ve çeşitleri ile en iyi markaların ürünleridir. Fan ve aspiratör modelleri içerisinde yer alan havalandırma ürünlerinden biridir. Çalışma alanlarına göre farklı çeşitlere sahiptirler. Kullanım kolaylıkları ve üstün kaliteli performansları ile kullanış sağlarlar. Kaliteli markaların üretimleri olup uzun ömürlü kullanım imkanı sunarlar. Dayanıklı ve sağlam yapıları ile de kullanımları kolaydır. Genel olarak rahat ve kolay kullanımları sebebi ile tercih edilirler.
 • Fan Coil Fan Nedir?

  • Fan coil fan modelleri çalışma prensibi olarak içerisine aldığı su ile birlikte çalışmaktadır. İçerisine eğer sıcak su alırsa sıcak hava, soğuk su alırsa da soğuk hava üflemektedir. Bu şekilde havalandırma işlemlerini sağlamış olur. Üfleme işlemlerini de içerisinde bulunan fan yardımı ile yapmaktadır. Fan üfleme yaparak ısıtma ve soğutma işlemlerini yapmaktadır. Herhangi bir kanal sistemine bağlanmasına gerek olmadan kullanılan bir ısıtma ve soğutma cihazı modelidir. Akışkan sıcak olduğundan sıcak üfleyip soğuk olduğunda da soğuk üfleme yapmaktadır. Bu şekilde odanın havası istenilen bir ısıya getirilmiş olur. Elektromarketim.com üzerinden tüm havalandırma fanı çeşitlerini bulabilirsiniz. En uygun fan coil fan fiyatları ile satın alarak sahip olabilirsiniz. Oldukça kullanışlı olan fan coil fanlar sistem olarak kullanıcıları memnun bırakmaktadır. Fancoil fan modelleri için kategori sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Birçok seçenekleri bulunmakta olup rahat kullanım imkanı sunmaktadır. Kaliteli markaların üretimleri olan fancoil fan çeşitleri dayanıklı yapıya sahiptirler. Düzenli periyotlar ile bakım işlemleri yapıldığında da kullanım ömrü uzamaktadır.
 • Fan Coil Fan Özellikleri Nelerdir?

  • Fancoil fanı sistem olarak her oda için bağımsız kontrol sağlamaktadır. Kontrol sistemi genel olarak oda termostatları kullanılarak yapılabilmektedir. Böylece her oda için gün boyunca değişken bir yük karşılaması yapılmaktadır. Farklı odalarda sıcaklık ayarlarını değiştirebilirsiniz. Fancoil fan motoru devir ayarı yapmak imkanı ile kapasite kontrolünde ek bir kolaylık sunmaktadır. Fancoil fanı sisteminde bakım yapılması gereken bir durumdur. Bakım zamanlarını kaçırmadan yaparsanız daha uzun ömürlü kullanım sağlanır. Özellikle filtre temizliği çok önemlidir. Tüm havalandırma sistemlerinde olduğu gibi fancoil fanı modellerinde de filtre temizliğine önem göstermek gerekmektedir.
 • Fan Coil Fan Kullanım Alanları Nelerdir?

  • Endüstriyel alanlarda da kullanımı bulunan fancoil fanı hem ısıtma hem de soğutma işlemlerinde kullanılmaktadır. Herhangi bir kanal sistemine bağlantısının yapılmasına gerek olmadığı için rahat kullanım sağlanmaktadır. Bağımsız çalışıyor olması ile sisteminiz yoksa bile kurulumunu sağlayabilirsiniz. Kullanışlı ve kolay kullanımı sayesinde birçok alanda karşımıza çıkabilir. İstenilen alanlarda kullanımlarını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda fan coil fanı içerisinde hem sıcak su hem de soğuk su aynı anda bulunur. Bu sayede aynı anda hem ısıtma hem de soğutma işlemlerini yapabilmektedir. Elektromarketim.com üzerinden en kaliteli fancoil fanı modellerini görebilirsiniz. En ucuz fancoil fanı fiyatları ile satın alarak sahip olabilirsiniz.
 • Fan Coil Fan Neden Tercih Edilir?

  • Kullanım alanları bakımından rahatlık sunması ile kullanıcıların ilk tercihleri haline gelmişlerdir. Hem ısıtma hem de soğutma işlemleri için tercih edilmeleri ile oldukça büyük bir rahatlık sunarlar. İki fonksiyonlu olmaları kullanışlıdır. Farklı alanlarda kullanımları sağlanması ile de kullanıcıları memnun etmektedir. Tercih sebepleri genel olarak birçok fonksiyona sahip olmalarıdır.
 • En iyi Fan Coil Fan Hangisidir?

  • Genel bakımından fan coil sistem için en iyisi şudur demek yanlış olabilir. Daha çok kullanım alanı ve ihtiyaca bağlı olarak en iyisinin hangisi olduğuna karar vermek gerekmektedir. Birçok farklı çeşidi olması ile de arasında rahat seçim yaparak en uygun ve en iyi modeli seçebilirsiniz. Fan coil ünitesi olarak oldukça kullanışlı seçenekleri de mevcuttur. Petek için de kullanımları sağlanabilen modelleri de bulunmaktadır. Duvar tipi gibi tipleri ile de kullanış sunar ve yer kaplama dertleri bulunmaz. Güçlü fan motorları ile de en iyi performansı sağlarlar. Çeşitleri arasında 4 borulu fancoil gibi ürünlerde mevcuttur. Hava üfleme fanı olarak da adlandırabiliriz. En ucuz fan coil sistem fiyatları için elektromarketim.com ‘u ziyaret edebilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.