Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.
 • Flash Bellek Nedir?

  • Dijital ve teknolojik alanda her gün yenilenen değişimler elektronik ürünler içinde oldukça yararlı olmuştur. Genellikle bilgisayar bileşenleri içerisinde yer alan flash bellek ürünleri günümüzde kullanıcılar tarafında pek çok alanda kullanılmaktadır. Kendi sahip oldukları kapasiteleri kadar bilgi depolayabilen ve bunların bir cihaza bağlı olmadan saklayabilen bir aygıttır. Boyut olarak küçük oldukları için mini flash bellek ürünleri kolaylıkla cepte bile taşınabilir bir yapıya sahiptirler. Bir diğer bilinir adı Usb bellek ürünleri işlevsel mekanizmaları sayesinde hızlıca taşınması gereken bir veriyi veya dosyayı kolayca bir aygıttan diğerine aktarabilirler. Kendi içlerinde hafıza çipleri olan flash bellekler depoladıkları verilerin sonrasında üzerinde değişiklik yapabilme ve ekleme çıkartma yapabilme olanağı sağlarlar.
 • Flash Bellek Çeşitleri Nelerdir?

  • Flash bellekler kendi içlerinde hafıza ve depolama alanlarına göre ayrılırlar. Tamamen bireysel ve kurumsal ihtiyaçlarımıza göre yapacağımız tercihlerde mutlaka hafıza ve bellek kapasitesine dikkat edilmelidir. Flash bellek çeşitlerinde en çok tercih edilen ürünlere örnek verecek olursak; 8 gb flash bellek, 16 gb flash bellek, 32 gb flash bellek, 64 gb flash bellek ve 128 gb flash bellek olarak çeşitlendirebiliriz. Saklanmak istenen verilerin boyutlarında değişkenlikler olduğu için ihtiyaç duyulan kapasite ve depolama alanı da değişkenlik gösterebilir. Çok sık kullanılmasa da 1 TB flash bellekler de bulunmakta ve ihtiyaca göre tercih edilmektedir.
 • Flash Bellek Nerelerde Kullanılır?

  • Genellikle depolama ve saklama işlemlerinde tercih edilen usb bellekler ihtiyaç durumunda flash bellek ile format atma işlemlerinde veya veri aktarımı yapılacak durumlarda da tercih edilmektedir. İşyerlerinde sıklıkla kullanılan bu ürün grubu okul ödevlerinde de kurtarıcı bir aygıt olarak görülmektedir. Sunum, ödev teslimi, konu anlatımı gibi konularda bilgisayar üzerinden alınan verileri depolayarak karşı tarafa aktarma işlemi ile oldukça kolay bir yol sunmaktadır. Tüm bu işlemlerin yanı sıra dilerseniz bilgisayar ile bağlantı kurarak sahip olduğunuz flash bellek üzerinde birçok işlem yapma şansınız vardır. Bunlardan bazıları flash bellek sıfırlama ve flash bellek şifreleme işlemleridir. Genel olarak kullanıcıya avantaj sağlayan ve yapılacak işlemleri pratikleştiren bir aparattır. Böylece çok fazla talep görerek sıklıkla kullanılan bir cihaz haline gelmiştir.
 • En İyi Flash Bellek Hangisidir?

  • En iyi flash bellek bu demek çok doğru bir yönlendirme olmamakla beraber tamamen kullanıcın ihtiyaç duyduğu kapasite ve bellek olarak değerlendirilerek tercih edilmelidir.
  • Kingston Flash Bellek
  • Kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen flash bellek markası için tavsiye verecek olursak, Kingston markası kaliteli ve güvenilir yapılı ürünleri ile en çok tercih edilen flash bellek markalarından biri olmuştur.
  • Tüm Hello, HikVision, Hytech, Kingston, Kioxia, Powerway, Sandix markalı flash bellek çeşitleri için elektromarketim.com’u ziyaret edebilir, en uygun flash bellek fiyatları ile ihtiyacınız olan ürüne sahip olabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.