Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.
  • Flaşör Röle Nedir?

    • Elektrik sistemlerinde sıklıkla tercih edilen röleler kendi içerisinde de pek çok gruba ayrılmaktadır. Röleler küçük akımları ve taşıyıcı kontak üzerinden gelen daha büyük akım ve gerilimlerin kontrol edilmesi için kullanılan bir aygıttır. Birçok çeşidi olan rölelerin içerisinde bulunan flaşör röleler de aynı amacı hedefleyerek bobine gelen enerji le harekete geçerek belirlenmiş olan süre boyunca yerini korurlar. Flaşör röle devresi verilen sürenin bitiminde yerlerine geri dönerler ve enerji ile etkileşime geçtikleri süre boyunca bulundukları döngüyü devam ettirirler. Bir diğer bilinen adı ise flaşör zaman rölesi olarak da bilinmektedir ve flaşör zaman rölesi nedir dendiğinde aynı tanımı karşılamaktadır. Genel olarak bağlı olduğu sistemi koruma ve kontrol etme amaçlı olan flaşör röleler pek çok alanda yardımcı ekipman olarak kullanılmaktadır. Kontrol mekanizması sayesinde elektrik devresine zarar vermez ve kontrollü bir şekilde çalışmaya devam eder.
  • Flaşör Röle Nerede Kullanılır?

    • Kullanım alanı olarak birçok alanda tercih edilen flaşör röleler genelde alarm sistemleri, elektrikli aletler ve sigortalarda kullanılmaktadır. Bunların dışında flaşör röle bağlantısı gerektiren endüstriyel alanda da tercih edilmektedir. Elektrik devrelerinde tercih edilme nedenleri ise zaman ayarlı olmalarıdır. Flaşör röleler aydınlatma sistemlerinde, sulama işlemi gerektiren mekanizmalarda tarım alanında, zil sistemi ve ısıtma soğutma sistemlerinde bile tercih haline gelmektedirler. Tüm bu kullanım alanlarının sistemini sağlayan programlar flaşör röle ile desteklenerek daha kontrollü hale gelmektedir.
  • En İyi Flaşör Röle Hangisidir?

    • En iyi flaşör röle ürünleri için her zaman net bir cevap vermek doğru bir yönlendirme olmayacaktır. Kullanım alanı ve amacına uygun karar vermek kullanıcı için daha sağlıklı bir tercihtir. Flaşör röle çeşitleri için Entes ve Grup Arge markaları ve daha birçok markanın bulunduğu elektromarketim.com’u ziyaret ederek, ihtiyacınız olan ürünlere ulaşabilir ve en uygun flaşör röle fiyatları arasında karar vererek sahip olabilirsiniz. Aklınıza takılan soru ve fikirleriniz için biseysorcaktim.com’a gelerek bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Kampanyalar ve kaçırılmayacak fırsatlar için üye olup bildirimlerinizi açmayı unutmayın!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.